Skocz do zawartości

Anty nc+


seba77

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to fakt. Ja odbierałem średnio po 3 telefony dziennie przed Świętami obecnie cisza:eek: ( abonent N) Dodam ,że umowa kończy mi się w maju. A najbardziej to polubiłem "Przygotowana oferta jest bardzo atrakcyjna chyba się Pan ze mną zgodzi....." minutka milczenia i magiczne NIE.:D I zaczynała się giełda. Prawda jest taka ,że miałbym płacić tyle samo za to samo:cool: podpisując nową umowę na ( na początku 18 miesięcy, później 9 a na końcu 6 ).Trzeba wypowiedzieć umowę i indywidualnie negocjować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako abonent C+ miałem umowę do końca marca. Pakiet start + canal + (canal +, canal + film, canal + sport, canal + gol, canal + weekend) za 48 zł. Pierwsza oferta, jaką mi przedstawiono to ten sam pakiet za 47 zł :eek:.

Wypowiedziałem umowę od razu na drugi dzień. Po dwóch tygodniach podpisałem nową 12-miesięczną umowę na ten sam pakiet za 37 zł oraz otrzymałem dodatkowo przez pół roku gratis nsport oraz mgm + dekoder hd.

Wydaje mi się sensowna propozycja. z rozmowy wynikało ze nie muszę podpisywać umowy z nc+ tylko mogę zostać z C+ na warunkach podpisanej umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@seba77 dostałeś informację o zmianie oferty w jakiejkolwiek formie np. na mailowo czy pocztą zwykłą? Ja czekam i się chyba już nie doczekam, gdyby nie fora internetowe to nawet bym nie wiedział że NC+ wprowadza nowe zasady i zapewne z automatu przedłużyli by mi umowę, którą mam do września. Jutro składam rezygnację z Cyfry+, nie mam zamiaru płacić za coś czego nie zamawiałem i do tego przez dłuższy okres :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z c+ ponoć jest problem bo tam nie zmienił się regulamin do tego stopnia by można było rozwiązać umowę z n każdy może rozwiązać do 17 kwietnia składając pismo w autoryzowanym serwisie lub wysyłając pocztą ale tu uwaga bo nie liczy się stempel na kopercie a dzień zaksięgowania w biurze ITI więc bezpieczniej jest zanieść pismo do przedstawiciela. Najlepiej poczekajmy 2-3 dni i powinno się wszystko wyjaśnić bo wczoraj zostało wszczęte postępowanie przez UOKiK w sprawie nc+ ich nowej oferty i sposobu wypowiadania umów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie każda firma z ktorą podpisujemu umowę zaraz po podpisaniu zaczyna mieć nas daleko w du.... Tak się dzieje wszędzie. Natomiast cyfra+ to najgorsza gangrena z możliwych. W czasach kiedy kierował nią pan Rywin przystępowała do lizingu z innymi firmami serwującymi usługi telewizji satelitarnejj tylko po to by te firmy zniszczyć. Zdarzyło się, że przejęła firmę z której usług korzystłem. Nie dość, że przez pół roku nie przysłali mi żadnego regulaminu ani też umowy to zaczęli sobie robić jaja z kientów traktując ich jak najgorzej. Przysyłali mi miesięcznmie po 3 te same rachunki do zapłacenia, a ja musiałem tłumaczyć się, wydzwaniać do nich na swój koszt i w końcu wysyłać faksem potwierdzenia wysyłki pieniędzy. Działo się to nagminnie, a ja w swojej naiwności liczyłem na to, że ich gówniane działania poprawia się z biegiem czasu. Niestety było coraz gorzej. Postanowiłem z nich zrezygnować. Niestety, kiedy zasięgnąłem opini dowiedziałem się od nich, że nie mam takiej możliwości, bo zgodnie z ich regulaminem (którego mi nigdy nie przysłali) mam obowiązek złożyc wypowiedzenie na trzy miesiące przed zakończeniem umowy, a umowa będzie ważna jeszcze 8 miesięcy ponieważ nie rezygnując od razu kiedy przejęli moją platformę zgodziłem się korzystać z ich usług i zaakceptowałem ich regulamin i zasady. Mimo to wysłałem odpowiednie pismo z rezygnacją i przestałem płacić. Zmieniłem operatora. Po roku czasu przypomnieli sobie o mnie i przysłali mi komornika za niezapłacone racunki, odsetki oraz za sprzęt, który stanowił moją własność. Odpisałem im, że jeśli się odemnie nie odpier.... to kieruję sprawę do prokuratury, ponieważ sprzęt jest mój, a ja nie podpisywałem z nimi żadnej umowy. Odczekali miesiąc i powiadomili mnie, że rachunki zapłacić muszę bo inaczej windykator wydrze mi je siłą. Długo to trwało zanim pozbyłem się tej q-urewskiej firmy i problemów z nią związanych. LUDZIE UWAŻAJCIE NA "CYFRĘ+" TO NAJWIĘKSZY SYF JAKI ISTNIEJE NA RYNKU PLATFORM CYFROWYCH. UCIEKAJCIE OD NICH JAK NAJDALEJ. NIE PODPISUJCIE UMÓW BO WASZE SIELSKIE ŻYCIE ZAMIENIĄ W NERWÓWKĘ. KAŻDA JEDNA NAJGORSZA PLATFORMA CYFROWA BĘDZIE OD NICH STOKROĆ LEPSZA. I jeszcze jedno, podobno ich poczynania z umowami są bezprawne. Poszukajcie na internecie coś tam na ten temat pisali. Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z c+ ponoć jest problem bo tam nie zmienił się regulamin do tego stopnia by można było rozwiązać umowę z n każdy może rozwiązać do 17 kwietnia składając pismo w autoryzowanym serwisie

Na stronie NC+ jest w dziale Strefa Abonenta jest taka oto informacja :

ZMIANY PROGRAMOWE DLA ABONENTÓW CYFRY+

Uprzejmie informujemy, że od 1. kwietnia br. kanały 13th Street Universal, Zone Romantica, religia.tv (dla użytkowników dekoderów SD), ESPN Classic oraz od 1. lipca br. kanały CNN, Cartoon Network, TCM nie będą dostępne w ofercie CYFRY+.

Ponadto od 1. kwietnia br. kanały religia.tv (dla użytkowników dekoderów HD) oraz Trace będą udostępniane promocyjnie, w związku z czym nie będą objęte ofertą gwarantowaną Regulaminem Umowy o Abonament.

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Edytowane przez krs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z C+ wczoraj jeszcze czytałem wypowiedzi że jest problem więc przepraszam jak wprowadziłem w błąd ale co do miesiąca czasu to nie byłbym przekonany, że tyle jest bo na pismach pisze miesiąc ale jak zadzwoniłem do N na infolinie to się okazało ze tylko do 17 kwietnia można wypowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem abonentem cyfry od początku jej istnienia. W końcu nerw mnie poniósł na olewanie klienta i 2 lata temu przeniosłem się do n-ki. To była dobra decyzja. Jakość bez porównania, tunery z nagrywaniem to przeskok a i infolinia dostępniejsza. Gdy przeczytałem o połączeniu z Cyfrą od razu wiedziałem że będą problemy. I nie pomyliłem sie. Otrzymałem pismo z informacją że mam abonament droższy o 20 zł i wielkie g. w ofercie. Oczywiście zero możliwości negocjacji. Panienka w infolinii po 30 minutach oczekiwania poinformowała mnie że moja dotychczasowa oferta jest dostępna dla nowych abonentów a jak sie nie podoba to mogę złożyć wypowiedzenie w punkcie obsługi. Tak usiłowałem zrobić. Okazało sie że w punkcie (Media Markt) maja zakaz przyjmowania wypowiedzeń. Wysłałem więc pocztą i na razie jestem wk...wiony. Na 90 % zmienię dostawcę . Wszystkim zaś radzę składanie jak najszybciej wypowiedzeń. Zechcecie podpisać nową umowę - na pewno będzie lepsza od proponowanej w listach.Zmienicie platformę- obecnie Polsat ma również lepszą ofertę od tego badziewia jakie jest proponowane przez nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.