Skocz do zawartości

Życie poza naszym hobby?


geo

Rekomendowane odpowiedzi

Temat będzie dążył do ukazania naszych prawdziwych zajęć,prac poza wędkarstwem.Pomoże to do poznania bardziej użytkowników w ich życiu poza wędkarskim.Oczywiście każdy może pisać od "szkoły" po fach.

Wiec poznajmy się.....:D

Ja na ten przykład zajmuję się produkcją dachów.Czyli profesjonalne i kompleksowe wykonywanie dachów w każdym poszyciu.Jest to moje jakby drugie hobby które daje mi PLN,dobrze że mam wędkarstwo więc bilans się wyrównuje.;)Do osiągnięć w tym temacie zaliczam zdobycie 1 miejsca w Polsce i 4 w europie w dachach płaskich.

post-728-14545027579056_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie pracuje w Sarzyńskim Chem-Remie na stanowisku spawacz, tzn pracowałem ponieważ od 1 kwietnia do 31 maja mam urlop bezpłatny. A jutro czeka mnie wyjazd z innej firmy na Korsykę, oczywiście jako spawacz ;) Będę starał się wędkować również i tam, a jeśli będę miał WiFi z pewnością podzielę się relacjami :D

Pozdrawiam :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życie poza naszym hobby? No to ja nie mam życia. 16-18 godzin dziennie robię woblery a jak nie robię to jadę na rybki. Kiedyś kilka lat zajmowałem się układaniem kostki brukowej (nawet jakąś tam firmę miałem), ale wańcioch mi urósł i ciężko było się po nią schylić:D, więc rzuciłem to w diabli . Zawsze chciałem robić to co lubię a jeszcze jakby dało się z tego wyżyć to by było git. Więc robię wobki, kiedy chcę jadę na rybki, spotykam ludzi z którymi zawsze można pogadać o tym co lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ładnych lat za granicą. Później wróciłem na stare śmieci, praca w jednej z rzeszowskich firm. W końcu staram się robić to co lubię, podobnie jak @dziencioł. Piece kaflowe, kominki itp. to moja pasja obok wędkarstwa. Obecnie rozwijam firmę i brak mi czasu dosłownie na wszystko. Aaaaa - jeszcze kolekcjonuję stare kołowrotki o ruchomej szpuli oraz stare kafle.

Temat mi się podoba, zawsze można kupić i sprzedać coś po znajomości:). Będę musiał niedługo dach naprawić a i opony wymienić - a eksperci jak widać tutaj są.

- - - Updated - - -

No i już wiem jakie opony kupię.

Dzięki @jon987.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geo jak zdobyłeś to pierwsze miejsce? Zawody były, ktoś to ocenia, nie mogę sobie tego wytłumaczyć:)

Ja natomiast pracuję w firmie zajmującej się dorabianiem kluczy, kodowaniem immobilizerów i pilotów, wyrobem pieczątek, drobnymi usługami zegarmistrzowskimi, grawerowaniem pucharów np: na zawody wędkarskie, szkieł, prezentów itp, naprawą obuwia, szyciem, handlem i pewnie jeszcze kilkoma różnymi rzeczami o których nawet nie wiem:) Praca świetna gdyż na monotonie nie ma miejsca, zawsze robi się coś nowego:) Gdyby ktoś z forumowiczów potrzebował pieczątki w 15 minut, wymiany fleków w 30 minut, czy grawer na poczekaniu to śmiało, nawet jakiś rabat się znajdzie:D

Edytowane przez Siksa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem lakiernikiem z 17 letnim stażem.Moja codzienna praca to malowaniem drewnianych okien i drzwi w pod rzeszowskiej firmie,,a oprócz tego prywatnie zajmuje sie renowacją okien i drzwi farbami wodorozcieńczalnymi:)Służę poradą.:)Niestety na ukochane rybki mam niewiele czasu:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w tej samej firmie co - jon987. Zajmuję się badaniem opon pod wzgl. ich prawidłowej budowy. 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie praca przy komputerze, korzystanie ze specjalistycznej dokumentacji technicznej oraz specjalistycznych przyrządów pomiarowych. Tak już od lat. Dodatkowo wszystkie znane specjalizacje związane z wszelkiego typu naprawami, remontami w starym domu w którym mieszkam, a jest tego sporo. Ryby to najlepsza odskocznia od tego całego gó....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pracowałem 1 rok na malarni proszkowej na Woli Mieleckiej. Obecnie od 6 lat pracuje na PZL Mielec Sikorsky, jako kontroler jakości przy produkcji Śmigłowca Black Hawks. Bardzo ciekawa praca. Studiuje na WSIiZ Rzeszów „Logistyka i zarządzanie produkcją”.

Edytowane przez Dominik18king
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kai no to mamy pokrewne zainteresowania, jestem właśnie na stażu w LP po studiach w Krakowie, co będzie dalej zobaczymy. Poza tym mogę komuś wytępić wszelkie robactwo, myszy, szczurki itd. - w tej chwili firma zawieszona, ale coś jeszcze ruszę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....grawerowaniem pucharów np: na zawody wędkarskie...

To już wiemy skąd masz puchary wędkarskie:D

Jeśli chodzi o konkursy dekarskie to działa to w bardzo prosty sposób.Zgłaszasz jeden twój najlepszy dach,prace do PSD(Polskie stowarzyszenie dekarzy) najlepiej przez" macierzysty" oddział Psd podkarpacki.Jeśli z całej polski twój wygrał przechodzi dalej.Pod uwagę brane są takie rzeczy jak estetyka wykonania i trudność elementów na dachu oraz materiał z którego został wykonany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja pracuję w Kirchhoff Polska na magazynie , prywatnie robię meble z drewna każda wolna chwila na ryby.No i tu Geo mnie zaskoczył bo buduje dom i bede potrzebował takiego fachowca:) a jeszcze zapomnialem mam jeszcze jedno hobby wina i nalewki:):) no i w razie czego posiadam miód z własnej pasieki :) to juz hobby żony i teścia:)

Edytowane przez janek1985
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zazdroszczę kolegom którzy pracują dla siebie, ja niestety ok 6 godzin spędzam przed komputerem w firmie produkującej samoloty i helikoptery (PZLMielec/Sikorsky). Głównie zajmuję się wprowadzaniem zmian konstrukcyjnych na naszych statkach powietrznych, oraz pisaniem procesów technologicznych. Chyba tylko dzięki wędkarstwu pozostaję w równowadze psychicznej:D. Niestety nie jest to moja praca marzeń, ale rodzinę trzeba jakoś utrzymać.

Edytowane przez adamus78
poprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.