Jump to content

Życie poza naszym hobby?


geo

Recommended Posts

Temat będzie dążył do ukazania naszych prawdziwych zajęć,prac poza wędkarstwem.Pomoże to do poznania bardziej użytkowników w ich życiu poza wędkarskim.Oczywiście każdy może pisać od "szkoły" po fach.

Wiec poznajmy się.....:D

Ja na ten przykład zajmuję się produkcją dachów.Czyli profesjonalne i kompleksowe wykonywanie dachów w każdym poszyciu.Jest to moje jakby drugie hobby które daje mi PLN,dobrze że mam wędkarstwo więc bilans się wyrównuje.;)Do osiągnięć w tym temacie zaliczam zdobycie 1 miejsca w Polsce i 4 w europie w dachach płaskich.

post-728-14545027579056_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

O proszę :). A ja pracuję w firmie Multidach i zajmuję się sprzedażą pokryć dachowych.

No to mam już dostawcę materiałów jak podbiję rynek dekarski w Leżajsku.:D

Link to comment
Share on other sites

Ja aktualnie pracuje w Sarzyńskim Chem-Remie na stanowisku spawacz, tzn pracowałem ponieważ od 1 kwietnia do 31 maja mam urlop bezpłatny. A jutro czeka mnie wyjazd z innej firmy na Korsykę, oczywiście jako spawacz ;) Będę starał się wędkować również i tam, a jeśli będę miał WiFi z pewnością podzielę się relacjami :D

Pozdrawiam :beer:

Link to comment
Share on other sites

Świetny temat @geo zapomnimy na chwilkę o Wiośnie:DJa pracuje w TC Dębica(stomil) robię opony do tirów,do tego mam na głowie dwójkę rozrabiaków.@bronzo77 ja zawsze powtarzam ze to co złe to pewnie od matki w genach dostały:D:D

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że koledzy mają bardziej ambitne zajęcia. Ja natomiast siedzę 8h dziennie przed komputerem i naprawiam zdalnie usługi w całej Polsce (internet ADSL, VoIP i takie tam inne).

Link to comment
Share on other sites

Życie poza naszym hobby? No to ja nie mam życia. 16-18 godzin dziennie robię woblery a jak nie robię to jadę na rybki. Kiedyś kilka lat zajmowałem się układaniem kostki brukowej (nawet jakąś tam firmę miałem), ale wańcioch mi urósł i ciężko było się po nią schylić:D, więc rzuciłem to w diabli . Zawsze chciałem robić to co lubię a jeszcze jakby dało się z tego wyżyć to by było git. Więc robię wobki, kiedy chcę jadę na rybki, spotykam ludzi z którymi zawsze można pogadać o tym co lubię.

Link to comment
Share on other sites

Parę ładnych lat za granicą. Później wróciłem na stare śmieci, praca w jednej z rzeszowskich firm. W końcu staram się robić to co lubię, podobnie jak @dziencioł. Piece kaflowe, kominki itp. to moja pasja obok wędkarstwa. Obecnie rozwijam firmę i brak mi czasu dosłownie na wszystko. Aaaaa - jeszcze kolekcjonuję stare kołowrotki o ruchomej szpuli oraz stare kafle.

Temat mi się podoba, zawsze można kupić i sprzedać coś po znajomości:). Będę musiał niedługo dach naprawić a i opony wymienić - a eksperci jak widać tutaj są.

- - - Updated - - -

No i już wiem jakie opony kupię.

Dzięki @jon987.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

@geo jak zdobyłeś to pierwsze miejsce? Zawody były, ktoś to ocenia, nie mogę sobie tego wytłumaczyć:)

Ja natomiast pracuję w firmie zajmującej się dorabianiem kluczy, kodowaniem immobilizerów i pilotów, wyrobem pieczątek, drobnymi usługami zegarmistrzowskimi, grawerowaniem pucharów np: na zawody wędkarskie, szkieł, prezentów itp, naprawą obuwia, szyciem, handlem i pewnie jeszcze kilkoma różnymi rzeczami o których nawet nie wiem:) Praca świetna gdyż na monotonie nie ma miejsca, zawsze robi się coś nowego:) Gdyby ktoś z forumowiczów potrzebował pieczątki w 15 minut, wymiany fleków w 30 minut, czy grawer na poczekaniu to śmiało, nawet jakiś rabat się znajdzie:D

Edited by Siksa
Link to comment
Share on other sites

Ja natomiast jestem lakiernikiem z 17 letnim stażem.Moja codzienna praca to malowaniem drewnianych okien i drzwi w pod rzeszowskiej firmie,,a oprócz tego prywatnie zajmuje sie renowacją okien i drzwi farbami wodorozcieńczalnymi:)Służę poradą.:)Niestety na ukochane rybki mam niewiele czasu:(

Link to comment
Share on other sites

Pracuję w tej samej firmie co - jon987. Zajmuję się badaniem opon pod wzgl. ich prawidłowej budowy. 5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie praca przy komputerze, korzystanie ze specjalistycznej dokumentacji technicznej oraz specjalistycznych przyrządów pomiarowych. Tak już od lat. Dodatkowo wszystkie znane specjalizacje związane z wszelkiego typu naprawami, remontami w starym domu w którym mieszkam, a jest tego sporo. Ryby to najlepsza odskocznia od tego całego gó....

Link to comment
Share on other sites

A ja uczę się w Zawodzie "monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie " Jednym słowem wykończeniówka :)

Bardzo to lubię i myślę że uda mi się połączyć Przyjemne z pożytecznym :)

Link to comment
Share on other sites

A ja pracowałem 1 rok na malarni proszkowej na Woli Mieleckiej. Obecnie od 6 lat pracuje na PZL Mielec Sikorsky, jako kontroler jakości przy produkcji Śmigłowca Black Hawks. Bardzo ciekawa praca. Studiuje na WSIiZ Rzeszów „Logistyka i zarządzanie produkcją”.

Edited by Dominik18king
Link to comment
Share on other sites

@Kai no to mamy pokrewne zainteresowania, jestem właśnie na stażu w LP po studiach w Krakowie, co będzie dalej zobaczymy. Poza tym mogę komuś wytępić wszelkie robactwo, myszy, szczurki itd. - w tej chwili firma zawieszona, ale coś jeszcze ruszę w tym temacie.

Link to comment
Share on other sites

.....grawerowaniem pucharów np: na zawody wędkarskie...

To już wiemy skąd masz puchary wędkarskie:D

Jeśli chodzi o konkursy dekarskie to działa to w bardzo prosty sposób.Zgłaszasz jeden twój najlepszy dach,prace do PSD(Polskie stowarzyszenie dekarzy) najlepiej przez" macierzysty" oddział Psd podkarpacki.Jeśli z całej polski twój wygrał przechodzi dalej.Pod uwagę brane są takie rzeczy jak estetyka wykonania i trudność elementów na dachu oraz materiał z którego został wykonany.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Ja pracuję w Kirchhoff Polska na magazynie , prywatnie robię meble z drewna każda wolna chwila na ryby.No i tu Geo mnie zaskoczył bo buduje dom i bede potrzebował takiego fachowca:) a jeszcze zapomnialem mam jeszcze jedno hobby wina i nalewki:):) no i w razie czego posiadam miód z własnej pasieki :) to juz hobby żony i teścia:)

Edited by janek1985
Link to comment
Share on other sites

Ja również zazdroszczę kolegom którzy pracują dla siebie, ja niestety ok 6 godzin spędzam przed komputerem w firmie produkującej samoloty i helikoptery (PZLMielec/Sikorsky). Głównie zajmuję się wprowadzaniem zmian konstrukcyjnych na naszych statkach powietrznych, oraz pisaniem procesów technologicznych. Chyba tylko dzięki wędkarstwu pozostaję w równowadze psychicznej:D. Niestety nie jest to moja praca marzeń, ale rodzinę trzeba jakoś utrzymać.

Edited by adamus78
poprawa
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy