Skocz do zawartości

Stawy w Trzcianie tzw "Dyndy"


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

Przewaznie karaski tak do 30cm , karpiki do 2 kg (może są większe), linki takie ok 30 cm czasem się pojawi jakaś płotka albo okoń, węgorz. Ogólnie to potworów nie ma, fajnie się tam wypoczywa bo jest spokój i nie jest ciężko złowić rybę, chociaż wiadomo nie raz jest tak że się nic nie złowi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze byłem już kilka razy w Trzcianie i zawsze tylko karasie i karpiki.@Karol masz może jakiś sposób na linka w trzcianie? Łowie na grunt z "bombką".Jeśli inni wędkarze mają też jakieś sugestje to prosze o odpowiedź :)

Edytowane przez Bartold
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega @robin napisał staw zachodni jest lepszy pod względem lina. Łowię głównie na odległościówkę, podstawową przynętą dla mnie na Trzcianę są 2 ziarna kukurydzy(zwykła słodka przeważnie z "Biedronki")i kukurydze tez sypie jako zanete(ok pół puszki), jeśli się nic nie dzieje to możesz pokombinować z przynętą. Zestaw mniej więcej na styk z dnem i wiadomo jak to z linami - pośpiech nie popłaca. Tyle że jadąc na Trzcianę nie nastawiam się na konkretny gatunek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam , parę dni temu byłem na tym łowisku (nr1), i ponownie poza karasiami nic się nie działo, mam takie pytanko a zarazem prośbę, mógłby mi ktoś doradzić który staw jest lepszy na karpia 1 czy 2, oraz jaka przynęta/zanęta jest najlepsza ( wiem wiem pogoda, ciśnieniem pełnie itp ), niemniej jednak używam kuku zwykłe, miodowe, truskawkowe, białe ( efektów 0), czerwone, zanęta typowo karpiowa + atraktory karp, wanilia, tutti-frutti. Ile razy jestem, ciągłe te karasie ;p. Proszę o odp. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jedziesz na rzeszów.za kleczanami masz trzciane w,której z głównej drogi e4 skręcasz na bratkowice w lewo.jest drogowskaz!jedziesz prosto do przejazdu kolejowego.zaraz za przejazdem droga skręca ostro w lewo,ale jedz prosto w taką kamienistą droge...300m i będą stawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja byłem 3 tygosnie temu :) I siedziałem na stawie tym mniejszym jakas dobra godzine to 2 mocniejsze tracenia na feedera i zero ryby (jakis koles gadał z innym i lekko podsłuchałem to mowił,ze rano od 7 do 8:30 ryby sie spławiały i ze złapał 3 sztuki karpia do 50cm :D

Ja przeniosłem sie na drugi staw z kolega i złapaliśmy 5 karasi takich około 20-23cm :)

...ale to było 3 tygosnie temu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.