Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 21.03.2019 o 08:29, LukaszZ napisał:

Wczoraj w 3h udało mi się wyjąć 'tylko' tego rekina :) Woda jeszcze strasznie zimna ale widać już że zbiorniki budzą się do życia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Łukasz na co sie skusił??

Edytowane przez Qklux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też mi się tak wydaje, że to ten. Kilka lat temu gdy tam byłem miejscowy wędkarz nas oprowadzał i pokazywał ten staw z adnotacją: głębokie, prywatne-nie ruszać, ryby są (ciekawe skąd wiedział...).

 

Ja przestałem jeździć na Rzemień w momencie gdy odpadła możliwość łowienia na tym "dzikim", pozarastanym grążelem stawie. Reszta po prostu nie spełnia moich oczekiwań estetycznych, zwłaszcza ta "wanna", jedynka - jedyny mały plus, że nie jest wybetonowana, ale to taki plus na siłę :lol:

Edytowane przez Piotr Madura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Dokładnie tak. Szczupak na tarle. Okonia tam złapać, to lepiej w totka zagrać?. Lepiej szczupaka zostawić w spokoju niech będzie go więcej. Można za to z powodzeniem posiedzieć z feederem i spławikiemkarpie amury leszcze karasie już ładnie zaczynają brać przy cieplejszych dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Adrian Zuba napisał:

Jak tam z pstrągiem na tym podłużnym stawie (chyba staw 1 jak sie nie myle), bylem rok temu i jednego złowiłem.. ale słyszę że cos nie przeżyły?? Jest cos w tym prawdy?

Mysle ze jeszcze jakies pojedyncze sztuki sa ale szansa na zlowienie znikoma .i raczej nie bedzie nowych zarybien chociaz moge sie mylic .

Polecam odpuscic spinning do maja .

Aby szczupak mial szanse sie odrodzic .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jacob1993 napisał:

Mysle ze jeszcze jakies pojedyncze sztuki sa ale szansa na zlowienie znikoma .i raczej nie bedzie nowych zarybien chociaz moge sie mylic .

Polecam odpuscic spinning do maja .

Aby szczupak mial szanse sie odrodzic .

 

Ja pstrągi na spławik łowiłem więc nic szczupaczkowi nie grozi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.