Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem wczoraj na 2 łowiłem na spławik i grunt oprócz mnie siedział 1 pan na 2.   Na stawie nr 3 łowiło 3 gości ale po złowieniu (chyba) karpia się zwinęli.

Ja na spławik łowiłem na białe i czerwone w większości brały płocie wzdręgi i kilka małych leszczy. Zabawa przednia.

Na grunt na małe przynęty małe ryby a na pellet nic się nie chciało uwiesić.

Po za tym zimno i wietrznie ale warto było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, gunio napisał:

Byłem wczoraj na 2 łowiłem na spławik i grunt oprócz mnie siedział 1 pan na 2.   Na stawie nr 3 łowiło 3 gości ale po złowieniu (chyba) karpia się zwinęli.

Ja na spławik łowiłem na białe i czerwone w większości brały płocie wzdręgi i kilka małych leszczy. Zabawa przednia.

Na grunt na małe przynęty małe ryby a na pellet nic się nie chciało uwiesić.

Po za tym zimno i wietrznie ale warto było.

 

Kolego a gdzie siedzieli i jakim samochodem byli - weźmię się ich na oko :) Podrzuci się info panom ze straży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Gunio nigdzie nie napisał że na pewno tylko "chyba" złowili karpia, i nie napisał także nigdzie że go zabrali.

W Polsce obowiązuje zasada domniemania niewinności ...

A nie ... branie na oko i powiadamianie straży.

Zapisz się do SSR i będziesz się mógł wykazać nad wodą, a nie na forum  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gabriel a ja gdzies napisałem,ze na 100% sa winni?? Wziąśc na oko zawsze można. SSR czy PSR zawsze ma prawo skontrolować . Ja osobiście już się nie raz na Rzemieniu komuś naraziłem... Uważam, że przepisy są, żeby je przestrzegać i jak sami nie upilnujemy ryb sami to nikt ich za nas nie upilnuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
4 godziny temu, LukaszZ napisał:

http://www.pzw.org.pl/1407/wiadomosci/170611/60/spinningowe_mistrzostwa_kola_22

 

W najbliższą niedzielę, zapraszam w imieniu organizatorów bo ostatnimi czasy frekwencja na zawodach spinningowych to jakiś żart :)

Osoby spoza Waszego koła mogą towarzysko wystartować? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.