Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Co tam koledzy dzieje się na stawie nr.4?:) bierze tam coś? bo myślałem się wybrać:D:D

Bierze ale sama drobnica-Wzdręgi,okonie i płotki takie 10-15cm.

Jakie ryby można spotkać na stawie nr.5 ; ) Bo byłem raz z kolegami na 6 wędek 8 Godzin i bez brania ; ) Chce wiedzieć na co się nastawić ;D

Ja byłem ostatnio to łowiłem płotki i okonie na spławik a na grunt nic ani brania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzien siedzial i necił, ze tak wyciagal co chwile :)

A tak powaznie nie ma metody naprawde raz na takei raz na takie.

ja zawsze biore ze soba kilka rodzai i jak ma nie brac to nie bierze -co zrobic :)

nawte na jeden dzien jade jak TALIB :) zanet kilka rodzajow- a bierze na kukurydze :) albo na robaka :) ,

POZdrawiam :):beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z rana na Rzemieniu ze spinningiem - tylko jedna rybka złowiona "na fuksa" (boleń 48 cm) - zero brań szczupaków - spodziewałem się, że po zmianie pogody coś się ruszy - ale rybki znowu okazały się sprytniejsze ode mnie.

PS

Koledzy łowiący na spławik mieli znacznie lepsze efekty - ale taki to już urok tej metody ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów:) byłem dzisiaj z kolegą na stawie nr 2. Moim dzisiejszym wynikiem jest karpik ok 1.5 kg i leszczyk 1 kg:D kolega dołożył jeszcze jednego leszczyka i ładnego linka:):beer:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie ten Boluś? Na którym stawie?

Oczywiście na stawie nr 1 - złowiony na woblerka Salmo "Executor" z wolframem - to trochę tak, jak złowienie pstrąga na kukurydzę :D - dodam tylko, że na tym stawie na kukurydzę "biorą" również okonie (zdarzyło mi się to już dwukrotnie - i to nie pojedyncze egzemplarze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego przemol jak słyszałeś dla niektórych 5 kg karpik to troć:D co najważniejsze dzisiaj panowie przetkali przepływ do stawu nr 2 i może trochę wody przybędzie i rybki będą trochę lepiej brały:D pozdrowienia i do zobaczenia nad wodą:beer::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich kolegów:) byłem wczoraj popołudniu w rzemieniu na stawie nr 2. Wynikiem jest karpik ok. 4 kg:) Było to jedyne branie tego dnia, ponieważ trzeba było jechać do domu bo pogoda się popsuła:( Jedyne co wczoraj zaobserwowałem to 10 chamów "łowiących" ryby od strony ośrodka, którzy zachowywali się skandalicznie. Mieli jakąś rybę ale na szczęście spięła im się przy samym brzegu bo pewnie skończyłaby w reklamówce:( Przydałaby się jakaś kontrol w rzemieniu to może więcej takich ludzi na ryby by nie przyjeżdżało...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na szybkiego z kolegą na stawie nr 1. Złowiliśmy po jednym karpiku mój około 3 kg:).

Kilka brań nie zaciętych ale ogólnie wypad udany.

Według mnie jeśli na Rzemień to w pierwszej kolejności na 1 ze spławikówką lub na 2 na grunt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam do was pytanie:). Jak to jest w końcu z tymi nockami w Rzemieniu? Wiem, że można tam łowić w nocy od 1 maja do końca października i oczywiście tylko na weekendzie. Ale czy weekend obejmuje nocka z piątku na sobotę czy dopiero z soboty na niedziele?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najszybciej i najpewniej dowiesz się od tych Panów pewnie:

0666810036 - Prezes Koła

0666810016 - V-ce Prezes Koła - Komendant SSRyb.

0600884903 lub 0666810059- Skarbnik Koła

0666810079 - Gospodarz Koła

ale weekend pewnie w piątek się już zaczyna ;):beer::beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką funkcję pełni gość z blaszaka w Mielcu ale rozmawiałem z nim i powiedział że można siedzieć na nockach od piątku do niedzieli. Jak będziesz przy okazji kiedyś w tym sklepie zapytaj go. Zbiera opłaty i chodzi na zebrania ale jaką funkcję pełni w zarządzie to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.