Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jadę Pierwszego na Rzemień i wsypie do wody wiadro kul! Wszystko wywiozę pontonem, oraz jak coś złowię to 'w połe' i do domciu na mielonke. A co mi tam, lubie jak po pysku leje mi się tłuszcz takiej 'dziesiątki'.

Jeżeli dostanę karę, to stawiam wszystkim :beer:.

Tam nigdy nie ma kontroli, zwłaszcza, że to łowisko no kill.

Łódeczki pływają, ludzie grilują, leśne dziadki uciekają z karpiami.

Totalna kapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś pewną informację od kiedy można wędkować na 1 i 2?

Bo każdy mówi co innego i ciężko za tym nadążyć.

Ciągle piszesz takie bezsensowne posty w tym temacie, że moim zdaniem albo idziesz na totalną łatwizne i nie chce Ci się kliknąć w link udostępniony przez redfer'a, albo sobie nabijasz posty.

Okręg PZW Rzeszów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej można ładować tony kukurydzy i paszy dla świń i nikt złego słowa nie powie bo to tylko kulki są "be". Czasami myślę że w zarządzie zasiadają ludzie którzy nad wodą byli tylko na miejskim basenie. Widocznie wszystkie ryby musi szlag trafić to wtedy ktoś pójdzie po rozum do głowy.

Dziesiątki (albo i setki) kilogramów kukurydzy, kulek proteinowych, paszy dla brojlerów, ziemniaków itp. - to tylko część problemu.

Tony karpi i amurów (tj. gatunków dla których naturalne drapieżniki nie stanowią zagrożenia) w łowisku "No kill", również potężnie zasyfiają wodę ! - radzę o tym pomyśleć gospodarzom łowiska, przed kolejnym planowanym zarybianiem tych zbiorników.

Nie mam nic przeciwko tym rybom, oraz ich łowcom - ale wszystko trzeba robić z umiarem - mały staw, to nie rzeka, ani nawet zbiornik zaporowy - nadmiar rybiego g***a nie ma gdzie odpłynąć.

PS

Moim zdaniem na stawach nr 1 i 2 w Rzemieniu jest tyle białorybu, że nie wymagają one obecnie żadnego zarybiania - co najwyżej "monitorowania" sytuacji - pieniążki na zarybianie tych stawów lepiej przeznaczyć na ochronę łowiska (aby rzeczywiście było "No kill").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już zakazu wędkowania!!! (Zakaz nęcenia kulkami)

Wczoraj byłem wędkowałem.

Do południa było z 7 osób.

Można śmiało jechać (no chyba że przez noc coś się zmieniło :confused::confused::confused:).

Ludzie może nie wiedzą lub temperatura odstrasza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już zakazu wędkowania!!! (Zakaz nęcenia kulkami)

Wczoraj byłem wędkowałem.

Do południa było z 7 osób.

No i coś złowiłeś? Też byłem po południu, ale bez brania:(:(. Jest zakaz nęcenia tylko kulkami, prawda? Wszystkie inne zanęty np. pellet zalany boosterem i zanęta sypką wolno nęcić? Jakiś koleś(mój tata mówił, że chyba sprawdzał wodę na 1) był i mówił, że wcale nie wolno nęcić.

Edytowane przez MB.karp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

666810036 - Prezes Koła

Tu uzyskasz najpewniejszą informację, ale w niedzielę byłem i było też parę osób z zarządu naszego koła i też wędki rozłożone, więc chyba zakazu nie ma.

Zadzwoń zapytaj i napisz co on powie ;):beer:

Na kuku płoteczki i małe leszczyki. (Karpia zero)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zginął klucz do gabloty ;)

Byłem wczoraj pobawić się nanofilem i okoniówką. Większych efektów nie stwierdzono poza 25cm pistoletem i takim samym okoniem. Na sam koniec w zestaw przygrzmocił jakiś solidny szczupak bo hamulec zdołał tylko zabzyczeć i węzeł puścił. Ma ktoś może jakieś konkretne węzły do nanofila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.