Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie złapanie w Rzemieniu czegoś powyżej 50cm graniczy z cudem, jedyne ładne rybki jakie tam łapałem to okonie, wpadło kilka powyżej 30cm, na "piątce", Łukasz, na którym stawie łapałeś? Panowie może zorganizowalibyśmy jakiś wypadzik ze spinem, w sobotę albo niedzielę, na Wisłokę lub Rzemień?

Byłem na godzinkę dziś na piątce. Moim łupem padło 6 szczupaków od 10(!) do 25cm czyli gluty do kwadratu plus okoń..zgadnijcie jaki duży ;)

Ja bym był chętny na taki wspólny wypad ale czy Rzemień jest dobrą opcją..no nie wiem :P No i koniecznie niedziela bo w sobotę robię na weselisku cały dzień..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niedziela niedzielą. Ja jednak spróbuję w sobote rano pewnie od 4-5.00

Będę rzucał na dwójce, zapraszam :-)

Właśnie wróciłem. Łowiłem 2h, obszedłem jeden bok na dwójce i jedynkę na szybkości od strony lasu. Złowiłem chyba 5 szczupaczków. WYmiary standardowe, największy miał 49cm. Na jedynce ciapnąłem dwa 40cm na wahadłówkę, chudziutkie jak patyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Tylko spin

No to spokojnie znajdziesz miejsce. Na Rzemieniu linia brzegowa jest łagodna i miejsc jest pełno. Presja wzmaga się na weekendzie. Na tygodniu, szczególnie do 15tej to ciężko o kogoś poza dziadkami karpiorzami. Teraz jednak przez ten wiatr ciężko coś połowić. Mimo iż ładnie i słonecznie to szczupaczki nie chcą współpracować. Może koło soboty i niedzieli jak wiaterek zelży to coś się ruszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No nie wiem czy przedobrzenie:rolleyes:.W którymś numerze Karpmaxa bodajże z tego roku było zgłoszenie (ze zdjęciem) karpia 23kg właśnie z Rzemienia.Moim skromnym zdaniem to w każdej wodzie pływają ładne osobniki tylko pozostaje kwestia złowienia takiego "profesora";).

6 fotka na stronie +20

http://karpmax.pl/parada_lowcow,21.html

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sekrety łowiska: W maju niezawodną receptą na złowienie zębacza na Stawie nr 4 w Rzemieniu staję się zielony ripper z czarnym lub czerwonym grzbietem..."

Taaa, a w czerwcu tylko biorą na żółte gumy, koniecznie z bordowym lub fioletowym grzbietem. Na inne nawet nie próbujcie.:D

Dziwi mnie tylko że wiele osób łyka takie "porady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak .Rapala nie wiem czy zauważyłeś ,ale w poście o Otałężu cytowałem artykuł tego samego autora :). I odpowiedz naszych forumowiczów była troszkę sprzeczna z tym artykułem. :D Z karpiami może jest okej ,ale po tych artykułach człowiek przynajmniej ma większą ochotę na ryby :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rapala zgadzam się ze w każdej wodzie może, (i pewnie pływa coś dużego ) ale bez przesady. a jeżeli chodzi o tego karpia to bankowo został wyjęty ze stawu nr 2 (łowisko specjalne -> chodź tak szczerze to nie za specjalne ;/) zresztą niech się inni wypowiedzą co tam wędkują i dobrej wody karpiowej i zresztą nie tylko karpiowej to z rzemyka nie róbmy, ani staw 1 i 2 nie jest rewelacja (chodź są niby specjalne za dodatkowa opłatą ) a tym bardziej staw nr 4.

ps

rzemien jest dobro wodą ale przez 4-5 dni po zarybieniu i to dla tych co wszystko worują. w tym roku ze spinem nie było gdzie porzucać jak wpuścili karpia, ale po tygodniu już było standardowo czyli tak seee oooo .

ps 2

rapala jak chcesz zrobić większą zasiadkę w przyszłym sezonie - to ja ci nie polecam rzemienia ;) no chyba ze cie Mateusz zachęcił :)

hehe łamcie kije na rzemieniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.