Jump to content

Łowisko okolice Warszawy


survio

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mieszkam w okolicach Warszawy , w Zielonce , chciałbym spytać czy ktoś zna jakieś łowiska komercyjne , w moich okolicach , tak do 50 kilometrów od Warszawy . Może być to łowisko w którym płaci się za wejście i za rybe , ponieważ na niej mi nie zależy , jedynie na przeżytych braniach i holach . Głównie interesuje mnie wędkarstwo spławikowe oraz gruntowe - karp , karaś , lin , amur i spinning- szczupak , okoń , boleń , sum. Jeśli ktoś z panów ma sprawdzone miejscówki , szczególnie na spinning to proszę o podzielenie się informacjami.

Link to comment
Share on other sites

Widzę że Nasz serwis i forum rozszerza swój zasięg.:) A wracając do pytania Wisełkę masz Kolego pod nosem a ty szukasz Ryb:rolleyes:Możesz jeszcze zaglądnąć na rzeczkę Świder i Bzurę,Pozdrawiam.

Edited by RICARDO
Link to comment
Share on other sites

Grunto-spławikowe - jedno z najlepszych w okolicach W-wy jest koło Nowego Dworu.

Łowisko Okoń w Janówku Pierwszym.

.....::::: www.okon.com.pl:::::..... - Łowisko specjalne "OKOŃ" - Wędkarska przygoda dla każdego -  Imprezy firmowe - 30 km od centrum Warszawy

Poza tym jest jeszcze Piorunów i kilka innych min. Poszukaj na haczyk.pl - tam jest cały dział poświęcony łowiskom komercyjnym na Mazowszu.

Gabryś

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy