Skocz do zawartości

Stowarzyszenie


kabłon

Czy stowarzyszenie ma sens  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy stowarzyszenie ma sens

    • TAK
      31
    • NIE
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Panie Józefie pisze Pan że Pan da zarobić łowiskom prywatnym, w innym poście Pan pisze jak to "karpiarze" Panu przeszkadzają, jak Pan z nimi zamierza dzielić przestrzeń na łowisku? Niech Pan wybaczy ale może i krótko na tym forum jestem, może mało pisze, ale staram się pisać jedynie wtedy kiedy mam coś do napisania, a nie lać wodę. Ale powiem Panu że odkąd Pan pojawił się na forum wiele agresji oraz niezdrowej atmosfery widzę w Pana postach i na każdym kroku próbuje Pan sprowokować jakąś sprzeczkę lub awanturę. Jako użytkownik tego forum chyba nie muszę tego czytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dużo czy mało? A może lepiej byłoby większą kwotę przeznaczyć na ochronę, budowę tarlisk itp. Ryby zdaje się potrafią się same rozmnażać, a wciąż pokutuje polityka "wsadzić żeby wyciągnąć".

Kolego to nie dużo grono z tych ryb to karpie które u nas się nie rozmnażają, co do tarlisk to jak najbardziej ochrony również ale czy da się wymusić na pzw zmiany myślę że nie ale miejmy nadzieje że się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że karp się rozmnaża, jeżeli ma odpowiednie warunki. Tragedią jest to, że zarybia się nim wody otwarte, a nie stawy. Jak już kiedyś pisałem, to jak wypuszczanie świń do lasu, po to żeby było łatwo coś ustrzelić. Nieproporcjonalnie wysokie sumy, jakie w pewnych latach i pewnych okręgach były przeznaczane na tego typu działania, to już inna bajka.

Edytowane przez LuJu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy koledzy żryjcie się dalej,obrzucajcie się błoterm.Sukcesów zyczę.

No i wyszło szydło z worka. I po co było pchać się na fora? Tutaj nikt się nie "żre", a polemika z różnicą zdań jest wskazana bo tylko wtedy dyskusja ma sens. Szkoda wielka, że niektórzy odbierają to jako "żarcie i obrzucanie błotem", no ale widać inaczej nie potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie.Gdyby nie tacy oponenci w rodzaju mojej osoby to panowie działacze robili by z Wami co chcieli.A między Wasze półdupki żyletki by nie wsadził.

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/q71/s720x720/537325_588948001141186_1212313879_n.jpg

Skończ pan waść z ta filozofią bo, nie miłe są te ataki na nas. Widać to gołym okiem że panu przeszkadzają ludzie tacy co łowią i wypuszczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.