Skocz do zawartości

Naklejka na samochód - LISTA


pborowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem czy było to poruszane na tym forum i czy był już taki pomysł, ale można byłoby zamówić większą ilość logo PSW jako naklejka na tylną szybę (od środka) do auta lub na tylną klapę.

Jak myślicie? Odrazu ziomala z PSW można byłoby namierzyć na zbiorniku :)

Zrobić można byłoby zapisy kto byłby chętny, tylko trzeba zorientować się ile kosztuje taka naklejka.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było , żeby była wersja naklejki, którą można przykleić na tylną szybę od wewnątrz.

Pozdrawiam.

od wewnątrz to może i by była trwalsza. ale co z samochodami z przyciemnianymi szybami ? takiej naklejki nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba załatwić dwa rodzaje nalepek zewnętrzne i wewnętrzne :)

Dostałem kalkulacje z drukarni. Są to naklejki zewnętrzne, minimum 60 naklejek dlatego na razie nie ma sensu robić na szybę bo trzeba by zamówić 120 sztuk.

Podaję kalkulacje druku:

Format: 100x100 mm,

Zadruk: 4+0 (CMYK),

Objętość (liczba wzorów): 1 wzór,

Podłoże: folia naklejkowa biała, ekonomiczna,

Specjalne: rycowanie (nacinanie),

Sposób uszlachetnienia: nd.,

Sposób oddania materiałów: arkusze,

Nakład: 30 szt.

127,00 + VAT

To jest kwota minimalna zamówienia i w tej kwocie mieści się około 60

naklejek.

Razem ~ 155 zł czy li za naklejkę ~2,60 + najtańsza możliwa wysyłka.

Na naklejce będzie logo PSW o wym. 10x10cm. Chętnych proszę o dopisywanie z podaniem liczby sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego wyglądu naklejki to mam taką sugestię, żeby zrezygnować z naszego loga i tylko zrobić ją na zasadzie adresu www. Jeśli się nie mylę to Jaxon ma takie naklejki rozrzucone w sklepach wędkarskich (sam dostałem taką w "Karinie") i powiem szczerze, że wygląda to nieźle. Logo może troszeczkę zaciemnić całokształt tej naklejki. A przecież chodzi o to, żeby trafić do większej liczby osób przeglądających internet i zajmujących się wędkarstwem, ludzie stojący w korku za nami nie będą mieli czasu na studiowanie naklejki pod kątem "co poeta miał na myśli", tylko będą się zastanawiali co to za stronka i chcąc nie chcąc wejdą na nią i już może z nami przystaną. Ale to moje zdanie i mogę się mylić w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.