Skocz do zawartości

Wędki spinningowe


pigon

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno kilku kolegów z forum posiada takie dzieło wykonane z kawałka lipowego drzewa przez pana Andrzeja Wożnego:).Zamówiłem sobie jeszcze inne ryby.Zima przed nami więc pan Andrzej będzie miał trochę rycia po deskach.:D

- - - Updated - - -

Przepraszam wszystkich ale coś mi synek 9-miesiecy po na ciskał.I nie poszło tam gdzie trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie znam oferty rynku jeżeli chodzi o wędziska gotowe. To długość i parametry raczej mało popularne wśród sprzedawców.

Dawno temu robiłem takie kije z blanków na odległościówki. Teraz można coś wybrać z blanków różnych firm bez problemu.

Ale może coś znajdziesz w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łowię wędką przywiezioną z Anglii ma 3.30m ciężar do 25 gram znaku firmowego brak,bardzo fajnie się z nią współpracuje, lecz do paprochów wymyśliłem sobie że do 12 gram była by idealna z taka długością.Miałem w rękach kolegi wędkę 2.70m i nie bardzo mi się nią łowi ze względu na jej długość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Nie znam oferty rynku jeżeli chodzi o wędziska gotowe. To długość i parametry raczej mało popularne wśród sprzedawców.

Dawno temu robiłem takie kije z blanków na odległościówki. Teraz można coś wybrać z blanków różnych firm bez problemu.

Ale może coś znajdziesz w necie.

Robert shimano ma kilka propozycji takich dlugich kijow nawet z cw do 8gr np ten Shimano Aspire Ultra Trout 3 - 8 gramm Forellenrute 3 teilig | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert shimano ma kilka propozycji takich dlugich kijow nawet z cw do 8gr np ten Shimano Aspire Ultra Trout 3 - 8 gramm Forellenrute 3 teilig | eBay

Z tego co się orientuję to wędki tej długości opisane jako "na pstrąga" wg. zamysłu producenta mają służyć łowieniu pstrągów....w stawach na spławik!? Ale można spróbować taką spinningować ;) Kolega kiedyś do cięższego spinningu użył karpiówki z braku innej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje opinii na temat tego kijka, posiada może go ktoś z kolegów??

Czy dobrze będzie obsługiwał przynęty w przedziale 10-20 g + guma ewentualnie koguty do 25g

Ten kijek to +/- ponad 400 zł. W takim budżecie można upolować coś z pracowni.

Nie miałem okazji sprawdzenia tej wędki. Słyszałem opinie, że są źle wyważone a opis akcji x-fast ma mało wspólnego z prawdziwym x-fast.

W poprzednim sezonie szukałem podobnej wędki, wybrałem Inazume Zander z Mikado - nie jestem fanem tej marki ale ta seria wyszła im całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.