Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam, jestem członkiem okręgu Rzeszowskiego, w czerwcu wybieram się na wakacje do okręgu Krosno. Obok mojego domku wypoczynkowego znajdują się stawy. Z tego co widziałem w internecie Rzeszów doszedł do porozumienia z Krosnem na temat wód nizinnych. Moje pytanie brzmi, jak działa wędkowanie w innym okręgu z porozumieniem, czy muszę coś dopłacić, gdzie mam to zgłosić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porozumienie z Rzeszowem chyba tylko na jakąś część Wisłoka i Wisłoki jest. Krosno dostaje Stobnice i zbiornik Blizne. Żeby łowić w okręgu Krosno musisz opłacić zezwolenie Chyba że się coś zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Czy w obecnym czasie pandemii Polski Związek Wędkarski nie powinien obniżyć opłaty za wędkowanie w 2021 roku ?

Szczerze napiszę, że dla mnie kolejne opłacenie pozwolenia 300 zł na rok wiąże się ze sprzedażą jakiejś części sprzętu wędkarskiego. Trzy miesiące miałem - 20% etatu a i teraz choć jeszcze rok się nie skończył to z powrotem, z powodu obostrzeń możemy wrócić na - 20%. Przez pewien czas też Rząd uniemożliwił wędkowanie. Może ma ktoś jakiś pomysł, może na petycję, sondaż czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandycerka z P*W będzie kradła nasze składki do końca Świata i o jeden dzień dłużej - jest to zrozumiałe, albowiem z tych naszych składek żyją całe ubeckie i post-ubeckie dynastie, że już nie wspomnę o funkcjonariuszach drobniejszego płazu.

Edytowane przez Damian Ł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2020 o 23:45, rafaello napisał:

Orientuje się ktoś jakie w tym roku jest zebranie w kołach sprawozdawcze czy sprawozdawczo-wyborcze ?

Sprawozdawczo - wyborcze, ale dopiero będą w okolicach lipiec/ sierpień, chyba ze zostanie odwołany stan pandemii to wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
57 minut temu, halfdanTheBlack napisał:

Kolejny kolega, który myśli że nasze składki idą na PSR. Od nich jest wojewoda i kasa z budżetu.

W końcu Jedna osoba  świadoma. Problem polega na wmawianiu przez prezesów kół, skarbników i innych "wyroczni", że PZW stanowi prawo, nie ma nic poza regulaminem a wszystko co zostanie uchwalone na zebraniach jakiegokolwiek szczebla jest święte, bez względu na to jak głupi to zapis. Za przykład podam może zapis zabraniający tu cytat "mycia nad wodą czegokolwiek". To i inne bzdury jak chociażby "doba wędkarska" (podpowiem, że tydzień i miesiąc są już zwykłe, nie wędkarskie) są uchwalane przy owacjach na stojąco. Wracając do kontroli PSR proponuję kierować pisma do wojewody. Myślę, że odpowie ile jest etatów w województwie i czy przewiduje ruch w tej kwestii w co osobiście wątpię w obecnym czasie. Już kiedyś pisałem, że można znaleźć w sieci ilość etatów na Podkarpacie, jest ich 18!!!!!!!!!!! Tak więc nie pozostaje nic innego jak pilnować siebie samego. Świata i innych ludzi nie zmieni nikt i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.