Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Co roku składni idą w górę boje się o przyszłe pokolenia bo składka może być równoznaczna z średnią płacą minimalna w Polsce. Może chodzi o to, co stało się z łowiectwem że te sport ma być tylko dla elit ? Jedynym batem było by nieopłacenie składek przez wszystkich wędkarzy, do puki nie zostanie wprowadzona jedna składka na całą Polskę taki protest i zaraz by zmiękli jak by nie było kaski na koncie !!!   

Edytowane przez hubidem30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okręg PZW Zamość 

 

W dniu dzisiejszym podpisaliśmy kolejną umowa w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim na doposażenie straży ochrony wód w kwocie 220 000 zł, z czego 85% to dofinansowanie ze środków unijnych. Środki zostaną przeznaczone na zakup łodzi motorowej z silnikiem 30kM, quadów, fotopułapek, kosiarki i umundurowania  straży. W związku z powyższym już dzisiaj ogłaszamy nabór na 3 etaty strażników ochrony wód. Serdeczne podziękowania dla Elizy Obirek kierownika RLGD "Roztocze" za pomoc w pozyskaniu środków.

 

https://www.facebook.com/1634404510168453/posts/2799574140318145/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ka-mil napisał:

Zamość- tylko pozazdrościć prezesa :beer:

Znam osobiście Pana Jurka. Naprawdę odpowiedni człowiek na tym stanowisku. Nie daje sobie dziadom na głowę wchodzić a na sercu ma przede wszystkim porządek i rybostan na swoich wodach. Wczoraj z nim rozmawiałem i czekam na info jak brania sandacza na nieliszu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powitać 

Na 2021 rezygnuję z okregu Rzeszów (totalna porażka) na rzecz Przemyśla. Własnie sprawdzałem składki i nie rozumie punktu 5 w tabeli opłat, screen poniżej. Co to za opłata te 50 pln? Czy oprócz 100 ogólna,  220 za Przemyśl muszę doliczyć jeszcze 50?

Podziękował

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kaskader napisał:

Ogolnie to myslalem nad tym, zeby w tym roku nie oplacac skladek w ramach (jebac PZW), ale bardziej niz mandat bolalo by mnie to ze w razie w zostalbym nazwany klusownikiem, mimo iz wypuszczam wszystko co zlowie.

Lepiej zapłacić i łowić spokojnie a nie ciągle rozglądać się czy straż nie jedzie.Wędkarstwo ma być relaksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzesiek698 napisał:

Odkąd zacząłem przygodę z wędkarstwem opłacałem okręg Rzeszów, ale z racji że w tym roku zaraziłem się muchówką chciałbym opłacić okręg Krosno i tu moje pytanie. Ile wynosi opłata za ten okręg oraz jakie ma porozumienia? Może mi ktoś podpowiedzieć? ;)

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/212658/63/uchwala_nr_1102020__skladki_na_2021_rok

 

A porozumienie na pewno maja z Przemyślem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może ktoś zna odpowiedz ;) czy nasz kochany Polski Związek Wędkarski w związku z walką z pandemią Sars-Cov2 umożliwia swoim członkom wniesienie opłaty/składki rocznej za pomocą przelewu bankowego ewentualnie za pomocą innych płatności elektronicznych ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.