Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
W dniu 14.01.2022 o 15:39, zejaz napisał:

na wszystkich zbiornikach zamkniętych PZW Rzeszów. 

 

14. Ustanawia się zakaz nęcenia w okresie 01.07-31.08 na wszystkich zbiornikach zamkniętych okręgu. 

W przypadku niekorzystnych warunków środowiskowych (upały) okręg ma prawo podjąć indywidualną decyzję dotyczących dodatkowych terminów obostrzeń na zbiornikach (z wyłączeniem zbiorników Otałęż i Czarna Sędziszowska). 

Jak to z tym zakazem jest ...w koszyczku mozna mieć zanęte ?

Co to jest zbiornik zamknięty ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Stówka zrobi robote, 1k nie zapłace za żadne obietnice bo efektów nie widać, skąd wiesz jak piszą na fb?To portal wędkarski więc nie mieszaj fuckbooka. Nie oczekuje żadnego komentu bo po co. Odpowiedzi haotyczne   i tak ma być.

Edytowane przez robin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil mógłbyś coś więcej napisać o obniżeniu składki dla emerytów? Bo z tego co widzę to nic się w tej kwestii nie zmienia. Na ten moment to wiadomo o podwyżce składki członkowskiej o 50zł i nic ponadto.  Ale swoją drogą to widać, że nowa Pani prezes nie próżnuje. 

Edytowane przez domek1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część ludzi pójdzie na komercje a część będzie kłusowała. Bo jak ma zapłacić mandat 200zl ?to woli zaryzykować a kontroli brak. Przynajmniej ja w tym roku ani raz nie bylem kontrolowany. I to w kilku okregach byłem a przepraszam na Os Dunajec mialem kontrolę ?? ale tam to chyba im wypada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ka-mil napisał:

Część ludzi pójdzie na komercje a część będzie kłusowała. Bo jak ma zapłacić mandat 200zl ?to woli zaryzykować a kontroli brak. Przynajmniej ja w tym roku ani raz nie bylem kontrolowany. I to w kilku okregach byłem a przepraszam na Os Dunajec mialem kontrolę ?? ale tam to chyba im wypada. 

 Ja byłam 3 razy kontrolowana w okręgu Rzeszów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ORINOKO napisał:

Świetna sprawa i dobry przykład. Niestety w naszych realiach gdy sprawa trafia do Sądu, PZW nie występuje o zadośćuczynienie bo sprawy dortyczą ich członków a członek to składka itd. Znam przykład z Krosna gdzie w nocy była na robaka złapana i zabita mała głowatka na OS. Sprawa trafiła do Sądu na życzenie Pana K..... go. I co? I nic. PZW nie wystąpiło jako oskarżyciel posiłkowy więc szczęśliwy nocny łowca dostał grzywnę z dolnej półki (200 zł) w myśl zasady, że skoro właścicielowi nie zależy to po co Sąd ma go karać jakoś szczególnie dotkliwie. Tak więc taka postawa jak ta z Twojego posta jak najbardziej godna pochwały. Wystarczyło tylko pokwapić się na rozprawę. Czy to tak dużo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.