Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Może pytanie nie w tym wątku, ale nie znalazłem innego. Próbowałem znaleźć stronę PZW Rzeszów, żeby sprawdzić czy coś już wiadomo o składkach na 2024, ale ona chyba już nie istnieje a w głównej PZW i wybraniu okręgu Rzeszów nic tam w zasadzie nie ma. Czy ktoś z was wie gdzie teraz można takie info zdobyć? 

Kurde, jest gorzej niż było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, JurekJ napisał:

Może pytanie nie w tym wątku, ale nie znalazłem innego. Próbowałem znaleźć stronę PZW Rzeszów, żeby sprawdzić czy coś już wiadomo o składkach na 2024, ale ona chyba już nie istnieje a w głównej PZW i wybraniu okręgu Rzeszów nic tam w zasadzie nie ma. Czy ktoś z was wie gdzie teraz można takie info zdobyć? 

Kurde, jest gorzej niż było ;)

 

Też próbowałem znaleźć, ale kupa na całego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jacob1993 napisał:

miesięcy skąd mam wiedzieć co będzie dla mnie korzystniejsze do opłacenia .

Info z Tarnobrzega. Na przyszły rok obniżyli składki i wprowadzili składkę no kill. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarnobrzeg to wiem ale ciekawi mnie Tarnów i Rzeszów .

Tarnobrzeg obniżył jedynie składkę jeśli płacisz całość mnie interesuje tylko Wisła i ciepły kanał .

Z drapieżnikiem obecnie ciężko na zbiornikach .Szymanowice zniszczone przez 2 Letnia politykę tępienia drapieżnika .

Wilcza Wola również plus sandacze chore na splewke karpiowa .

Inne zbiorniki raczej również puste jeśli chodzi o drapiezniki zachowem włącznie .natomiast z biała ryba nie jest źle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Moonshot said:

No raczej. I statutowo

np. połowa wód zagospodarowanych przez PZW powinna być z automatu no kill w tym wszystkie odcinki miejskie rzek. 

Jak już tak to osobiście jestem za ogolno krajowym NoKill ale to by ciężko było wprowadzić w tym kraju mięsiarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z niewielu, ten okręg nie publikuje raportów z zarybień (raczej nie ma sie czym chwalić), jako jeden z niewielu okręgów polikwidował zniżki dla seniorów oraz ludzi z odznakami, albo je drastycznie zredukował. Takie to jest docenianie środowiska wedkarskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, tedi62 napisał:

Jako jeden z niewielu, ten okręg nie publikuje raportów z zarybień (raczej nie ma sie czym chwalić), jako jeden z niewielu okręgów polikwidował zniżki dla seniorów oraz ludzi z odznakami, albo je drastycznie zredukował. Takie to jest docenianie środowiska wedkarskiego.

...i pomyśleć ,że ZO PZW Rzeszów lata temu zapraszał wędkarzy do pomocy przy zarybianiu .(brałem w tym udział wielokrotnie) .Teraz z wiadomych względów NIE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz związek jest jak nasza reprezentacja piłki nożnej,kiedyś było dobrze,a dziś to szkoda gadać.Tak jak kiedyś pisałem,tyko NO KILL może uratować coś co jeszcze pływa w naszych wodach.Mam pytanie,czy zarybienia naszych zbiorników i rzek jest pod nadzorem ichtiologa, czy wpuszczamy co mamy. Takie zarybienia "z partyzantki" już widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacob1993 napisał:

Wiadomo jaka składka za Rzeszów i Tarnów.

Obiło mi się o uszy że Tarnów i Tarnobrzeg maja nie mieć porozumienia na 2024 ktoś mógłby potwierdzić?

Rok temu i 2 lata temu też były pogłoski a były porozumienia!! Czekaj do lutego marca wyjaśni się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.