Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Opłaciłem tego roku po raz pierwszy okręg przemyski, z myślą o Sanie bowiem masa dostępu u nich szczególnie odcinki nizinne jako że łowię glownie na feeder.

Niestety tak się jakoś składało, że nie byłem aż tyle razy bo i daleko mam a i jak byłem to w losowych miejscach i szczerze mówiąc choć nie miałem dobrych wyników to pochopnym z mojej strony byłoby krytykować, tym bardziej że, wyglądają tam miejsca bardzo interesująco.

Może ktoś tam łowi regularnie i podzieli się swoimi wynikami?

Byłbym wdzięczny, pozdrawiam 

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TOmaSZ napisał:

Siema słyszał ktoś o możliwości opłaty za same zbiorniki czy rzekę? Wiem że w Tarnowskim jest taka możliwość. Dlaczego mam płacić za zbiorniki jak na nich nie łowie praktycznie.

Tak. Słyszałem i korzystam.  2023 Tarnobrzeg niepełna i porozumienie z Tarnowem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi ciekawie, ile taka opcja kosztuje?

Również łowię tylko na rzekach, na dodatek tylko nizinne odcinki, więc chętnie zapłacę mniejszą składkę.

 

Dawno temu płaciło się osobno gorskie i nizinne i było lepiej, ja nie spinninguje ani nie muszkuje, dlaczego mam za to płacić..

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DziubnieLubNie napisał:

Sorry ale nic z tego nie wiem..

Składka na same rzeki plus jakieś tam zbiorniki jeziorko nr3 zalew w Połańcu itp .190zl

Skladka pełna że zbiornikami wydzielonymi 270zl.

Składka pełna  no kill 240zl .

Oczywiście plis członkowska 170zl .

W zeszłym roku było jeśli się nie mylę 180zl na rzeki i 180zl na zbiorniki .

Czyli pełna karta 510 .jeśli dobrze pamiętam.

W roku 2024 .

440zl 

I 410 w przypadku no kill więc jest tańsza .w przypadku opłacenia całości .

50zl czy 80zl to.zadna oszczędność w skali całego roku 2-3 dniówki w tym okregu na zbiorniki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2023 o 14:35, TOmaSZ napisał:

Siema słyszał ktoś o możliwości opłaty za same zbiorniki czy rzekę? Wiem że w Tarnowskim jest taka możliwość. Dlaczego mam płacić za zbiorniki jak na nich nie łowie praktycznie.

 

Odpowiem sobie 🤣 można już u mnie w kole opłacić skladki. Co do podziału rzeki/zbiorniki nie ma takiej możliwości. Okręg Rzeszów nie pozdrawiam ale i tak opłace nie mam wyjścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mżawa napisał:

tak, to zrozumiałe, ale skoro wody polskie ani miasto nie zabrania na zalewie w Rzeszowie silników spalinowych to nasze chore PZW Rz. zabroniło . Niech zabronią na małych zbiornikach to zrozumiałe ala na sanie czy wisłoku to przesada.

Na sanie coś kojarzę że była jakaś dopłatą do trollingu prawdo podobnie o połowę suma chodzi .

PZW Rzeszów nie pozwala mimo większej Skladki trollowac na spalinie dobrze rozumiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.