Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

11 minutes ago, TOmaSZ said:

Niby za brak wpisu w rejestrze jest mandat ja bym uważał xd

 

To prawda, ja wpisuję zawsze date i miejsce polowu, natomiast nie ma ryb wpisanych bo i nie biorę.

Raz o mało włos a dostałbym mandat bo sie pomyliłem z datą i łowiłem jakby na wczorajszej dacie, jeden pan był przychylny i przekonał drugiego żeby dać mi spokój 

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2024 o 19:57, dany_76 napisał:

@krs też opłaciłem składkę krajową i okręgową przez tą stronę co ty. Napisałem e-maila do ZO Rzeszów i mi ją potwierdzili.

Mam pytanie do Ciebie, ponieważ piszesz że tak opłacasz od 2021, co w związku z tym z rejestrem za poprzedni rok?

 

Ja swój rejestr wysłałem pocztą na adres Okręgu, czy zrobiłem prawidłowo nie wiem, nie doczytałem nigdzie co trzeba zrobić z rejestrem z elektronicznego pozwolenia. Dla świętego spokoju zainwestowałem w 3,90zł na znaczek pocztowy, w związku z czym moje pozwolenie kosztowało mnie w sumie 503,90zł ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, krs said:

 

Ja swój rejestr wysłałem pocztą na adres Okręgu, czy zrobiłem prawidłowo nie wiem, nie doczytałem nigdzie co trzeba zrobić z rejestrem z elektronicznego pozwolenia. Dla świętego spokoju zainwestowałem w 3,90zł na znaczek pocztowy, w związku z czym moje pozwolenie kosztowało mnie w sumie 503,90zł ;) 

 

Jakby ktoś tam chciał trochę popracować mózgiem dla dobra ogółu to oplata za znaczek powinna być wliczona w składkę i wydruk rejestru miałby adres zwrotny tak że byś go składał i wrzucał do skrzynki pocztowej (lub koperta zwrotna).

Nie wspominając o tym że można podać e-mail na jaki wysyłało by się skan czy fotkę rejestru, ba skoro każą nam sie rejestrować i zakładać loginy czemu ka swoim profilu nie stworzyć jakieś zakladki gdzie 'uploadowaloby' sie takie rzeczy 

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minutes ago, TOmaSZ said:

Ja dziś za zęba 500zł zapłaciłem 😀 500zł to nie pieniądz w dzisiejszych czasach 😀

 

Dokładnie, już tu kiedyś pisałem że to nie chodzi o tę kasę tylko że z rybami słabo...a więc gospodarka wodami żadna lub niewłaściwa, są fachowcy od tego nie żeby się tu mądrzyc i przekrzykiwać.

Dlaczego w innych krajach można...?

Odpowiednio wszystkim trzeba zarządzać czyli ściekami, zarybieniami, kormoranami, nokillami itd żeby był efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei jakby były ryby to byś był zadowolony w swoim okręgu a nie płacił, jeździł, szukał jak igły w stogu siana...sam się na tym łapię, jeżdżę próbuję, to tu to tam a może jednak San, nie może Wisłoka, a może u siebie za płotem na Wisłok pójdę po prostu... bo złapać ciezko cokolwiek oprócz klenika i certuni, dawniej nie znałem rzeki innej niż Wisłok i to na odcinku swojej wsi i w głowie mi nie bylo żeby jeździć i szukać 

 

Jakby ktoś chciał ukleji połapać to na Wisłok polecam, tylko białe robaki kupić i do bólu, możecie nawet marynować jak śledzie w słoiku , z dna już nawet biorą...

Edytowane przez DziubnieLubNie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minutes ago, Mżawa said:

hej, są jakieś porozumienia na ten rok 24 ? , bo coś nie mogę znaleść czy znowu tylko stobnica jak zawsze, dziady nie dostali albo nie chcą nic dla nas lepiej 

 

Z tego co ktoś coś tu komunikował to mamy z krosnem takie same warunki jak było rok temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DziubnieLubNie napisał:

 

Jakby ktoś tam chciał trochę popracować mózgiem dla dobra ogółu to oplata za znaczek powinna być wliczona w składkę i wydruk rejestru miałby adres zwrotny tak że byś go składał i wrzucał do skrzynki pocztowej (lub koperta zwrotna).

Nie wspominając o tym że można podać e-mail na jaki wysyłało by się skan czy fotkę rejestru, ba skoro każą nam sie rejestrować i zakładać loginy czemu ka swoim profilu nie stworzyć jakieś zakladki gdzie 'uploadowaloby' sie takie rzeczy 

Nibu dlaczego PZW ma coś upraszczać czy rozwijać skoro nie mają konkurencji dla siebie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Mr. R said:

Pytanie odnośnie porozumień - na tej nowej stronie nie mogę tego znaleźć.  I to nie tylko dla okręgu Rzeszów ale też innych. 

Ktoś wie?

 

Ktoś coś tu przekazywał odnośnie porozumień okregu Rzeszów, że nie ma zmian żadnych czyli tak jak bylo z krosnem na tych samych warunkach.

Również szukam oficjalnego dokumentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, indian napisał:

Dla ciekawych porównanie składek okręgowych. Rzeszów wśród czterech "najlepszych" w Polsce, przynajmniej tak wynika z ceny :) 

https://wedkuje.pl/n/skladki-pzw-2024/109147

 

Należy kliknąć w zestawienie (rozwija się).

 

Jest drogo bo wody rybne,nad wodą śmieci nie uświadczysz,porozumień moc bo wędkarze z innych okręgów chcą łowić medalowe ryby których jest mnóstwo , więc się nie czepiaj tylko podglądaj techniki połowu i gdzie prezio łowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

byłem wczoraj opłacić kartę na akacjowej w zarządzie i jak ktoś opłaca kartę przez internet to nie trzeba zdawać rejestru , info od pani kasjerki 😁. i 500 zł poszło w wodę 😬, a ryb jak nie było tak nie ma 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i spotkałem prezesa Ha..... , więc spytałem o przyczynę zakazu silnika spaliny na wisłoku w reakcie łowienia z łodzi bo nie ma zakazu pływania od miasta ani od Wody Polskie to oświadczył że za dużo ludzi wypoczywa nad rzeka i to przeszkadza a część pływa innym wędkarzom po żyłkach . To dało pewność o odklejeniu od rzeczywistości .Przecież mamy tyle plaży i miejsc do biwakowania w tych trzcinach i na elektryku nie w płyniesz w żyłkę komuś 😂😂😂 , chory gość moim zdaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Mżawa napisał:

byłem wczoraj opłacić kartę na akacjowej w zarządzie i jak ktoś opłaca kartę przez internet to nie trzeba zdawać rejestru , info od pani kasjerki 😁. i 500 zł poszło w wodę 😬, a ryb jak nie było tak nie ma 😂

Witaj w klubie ja dziś oplaciłem i patrząc na notatki u skarbnika członków pzw nie brakuje i raczej nie braknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.