Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ha ha takie rzeczy to tylko u nas.

Przykład : W przemyśle ustawowo trzeba dążyć do ograniczenia zużycia węgla. Czyli palić np. brykietem do teraz logiczne OK

Do momentu kiedy w procesie suszenia brykietu używa się co :D

Jak dla mnie połączenie agregatu z silnikiem elektrycznym na łódkach, jachtach itp to tylko kwestia czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba rzek nie dotyczy ? :D

i czy okręg może zabronić pływania na spalinie wędkarzom, jeśli na zbiorniku nie obowiązuje zakaz jej używania?

- - - Updated - - -

Czyli skuterem po zalewie można pływać, ale łowić z łódki która ma spaline już nie?:confused:

Chyba jasno napisane, ... Na wszystkich wodach :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , opłacam składkę na okręg krośnieński , mieszkam w okolicy Jasła. Może zna ktoś przedstawiciela okregu rzeszowskiego , który zajmuje sie sprzedażą licencji na tenże okręg. Zależy mi na tym , zeby mieszkał gdzies przy trasie Jasło - Pilzno. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat co prawda mnie nie dotyczy ale czy wędkarz, który wskoczy za rybą do wody (stanowisko uniemożliwia podebranie) może być pociągnięty do odpowiedzialności? Jakie kary przewiduje taryfikator? Coś mi mówi, że wielu wędkarzy zasłuży sobie w tym sezonie na mandat/pouczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogą mnie dupe pocałować z takim przepisem, wisłok w 50 % nie nadaje sie do łowienia z brzegu, już nie mówię o łowieniu na muche. ale się ******łem.

mysle ze to jest źle napisane, ale jak to nie pomyłka to w lecie pojde na zwirownie i bede miedzy ludzmi napierdalal jerkami, az ludzie będza dzwonic na psy. Wtedy im pokaże przepis i powiem ze tutaj moge

Edytowane przez Kaskader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo w każdym sklepie wędkarskim w Rzeszowie :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

A tak serio, to ciekaw jestem ile jeszcze potrwa ta farsa z PZW. Przecież to wszystko co robią to jest ruch***e w biały dzień. Z roku na rok kasa na składki co raz większa, a komfort łowienia i warunki w wodzie, co raz gorsze.

Możemy sobie płakać na forum, ale jakt z tym nic nie zrobi, to za kilka lat, bedziemy łowić w nim tylko majtki, biustonosze i stare podpaski...z brzegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.