Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

Prosimy NIE CYTOWAĆ poprzedniego postu !

kolego w tabelkach masz ceny,na dole numer konta http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/43/wiadomosci/108856/pliki/komunikat_2015_in_ternet.pdf a tu masz http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/43/wiadomosci/106148/pliki/zezwolenie_okresowe_2015.pdf wydrukuj to zezwolenie,wypełnij na pierwszą lepszą poczte,bank zpłać i z pokwitowaniem z poczty,baknu i oczywiście wypełnionym zezwoleniem okresowym i sobie łowisz ile chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ halfdanTheBlack

Przerabiam podobny temat od 2 lat :( Przyjezdzam tylko na 3 tyg w roku z Uk i chce polowic rybki w kazdym z okregow Podkarpacia. Mieszkam kolo Rzeszowa czyli Wislok plus Staw w Zwieczycy, do tego chcialbym sobie pobrodzic w Sanie kolo Dynowa no i oczywiscie i spedzic weekend w Solinie oraz dzien lub dwa nad Wisloka. Tylko ile mnie to bedzie kosztowalo: pieniedzy a zwlaszcza czasu!! A ja mam tylko 3 tyg urlopu. Jak sobie przypomne czasy kiedy bylem maly i karta byla na caly kraj to mnie k...szlag trafia.

Jedynym plusem jaki widze w tym bajzlu jest system Okonek(?) ktory umozliwia zakup przez internet kilkudniowej licencji na lowienie. Niestety na ta chwile chyba tylko w Rzeszowskim.

Edytowane przez Jaś _Wędrowniczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zerknij w porozumienia Rzeszowa np tutaj.

http://www.pzw.org.pl/rzeszow/wiadomosci/88625/64/porozumienia_zawarte_przez_okreg_pzw_w_rzeszowie_na_2015_r

Nie masz niestety porozumienia na Wisłokę 3, więc nie możesz tam łowić bez wykupienia pozwolenia. Porozumienie istnieje, Okręg Rzeszów udostępnia Stobniecę, Krosno w zamian udostępnia nizinne fragmenty Wisłoki 2 i Wisłoka 2.

I jeszcze taka ciekawostka, wchodząc na stronie Krosna w zakładkę porozumienia, okaże się, że ostatnia aktualizacja miała miejsce w 2010 :Dhttp://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/lista/64/porozumienia

Edytowane przez apioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W związku z tym że na nowy sezon zamierzam się "przefarbować" na okręg przemyski chciałbym zapytać o następujące koła:

Koło DUBIECKO

MIEJSKIE Koło w Radymnie

MIEJSKIE Koło w Dynowie

Koło "SanSport" w Dynowie

Które możecie polecić? Chodzi mi głównie o jakąś zgraną grupę ludzi a przy okazji fajne zawody wędkarskie lub inne imprezy organizowane przez koło. Przykładem może być koło w Strzyżowie lub Przeworsku. Naprawdę fajna zgrana paka ludzi. Niestety nie ten okręg :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejskie koło w Dynowie. Ja tam należę od pewnego czasu. Składki dokonujesz w sklepie wędkarskim,można więc coś dokupić ciekawego. Możemy razem pojechać i dokonać opłat.Zawsze informuję kiedy wybieram się opłacić składkę. Nie potrzeba żadnych papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dynowie opłacasz składkę okręgu Przemyśl. Dostajesz za darmo porozumienie Krosno. Tylko wcześniej należy zadzwonić do skarbnika i upewnić się czy już posiada druki porozumienia Krosno,aby nie jeździć dwa razy. Zazwyczaj na sezon pstrągowy zawsze jest.

http://www.pzw.org.pl/671/dane_podmiotu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem - Przeworsk to okręg przemyski.

Szukam jednak ciekawego koła w możliwie jak najbliższej odległości od Rzeszowa.

Wybiorę chyba koło @Leszka lub to w Dubiecku.

Podsuńcie jeszcze czy te koła organizują jakieś ciekawe zawody towarzyskie np. spinning spławik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ogłoszenie: Kupię tanio wózek inwalidzki.

Pzw Rzeszów udziela wszystkim poruszającym się na nim ponad 50% zniżki za wędkowanie.

Osoby niepełnosprawne poruszające o własnych siłach płacą 100%

Natomiast członkom zarządu Pzw Krosno liście od tych wieńców przysłoniły tak oczy że całkowicie zapomnieli o osobach niepełnosprawnych.

Dobrze kumam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

w linku o wysokości składek w okręgu krośnieńskim znalazłem taki tekst :

Składka okręgowa wniesiona przez uczestnika upoważnia go do wędkowania na wodach

nizinnych w całym kraju,

Czy to znaczy że jak opłacę kartę w krośnie, będę mógł łowić w całej Polsce na nizinnych zbiornikach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.