Skocz do zawartości

Okręg tarnobrzeski - potrzeba radykalnych zmian.


adasio

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu zastanawiam się na opłaceniem karty w O-TBG w jednym z kół w Stalowej Woli.

Nie należałem do żadnego z kół w tym okręgu ( pochodzę z O.przemyskiego) tutaj czytając same fora od kilku miesięcy zauważyłem że źle się dzieje w tym okręgu i to przed incydentem w Wilczej Woli ( z tego co czytam to WW przelała szalę goryczy). Sam raczej jestem nastawiony na spinning jednak od czasu do czasu grunt nie byłby mi obcy. Z opłatami się wstrzymam mimo że jestem zdania że za przyjemności i wypoczynek trzeba płacić a wędkarstwo to jest przyjemność i odpoczynek, to usługa jak każda inna z tą różnicą że jakoś trudno wymóc reklamacje a w O-TBG chyba już za późno na reklamację a pora na sąd koleżeński ( chyba że władza O-TBG nie ma kolegów ;) ).

Mam zamiar chodzić na ryby a NIE PO RYBY ( chyba że do rybnego) fajne zdjęcie nawet z małym okazem ale z okazem mi wystarczy. Póki co można zawsze dać zarobić prywaciażowi a PZW niech sobie radzi sama jednak tych prywaciaży jest nie wielu w okolicac STW więc jak alternatywa? Czy w ogóle opłaca się od (strony finansowej) szukać innego okregu niż TBG mieszkając w Stalowej Woli

MAM NADZIEJĘ ŻE KOLEDZY ZE STALOWEJ WOLI OSIĄGNĄ SWÓJ CEL I DOŁĄCZĘ DO NICH BEZ ŻADNYCH ROZTEREK( czy znów nie przerżnołem forsy :confused: ).

W ostateczności odwiedzę kilka razy Grębów. Ale jednak to nie to samo co spinning na Sanie czy Wiśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zgodnie ze statutem pzw par.43 pkt.1.3 "Nadzwyczajny okręgowy zjazd delegatów zwołuje zarząd okręgu z własnej inicjatywy lub w terminie trzech miesięcy od daty zgłoszenia wniosku przez" , "1/3 zarządów kół". nadzwyczajny zjazd delegatów może być ogłoszony w konkretnym celu, odwołanie prezesa, odwołanie ZO itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.