Skocz do zawartości

Stobnica


henrik22

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

San, a mniej więcej jaka lokalizacja?, bo San długi jest. Napiszcie konkretnie Panowie. Ryby nagrywam i nie zabieram ich do domu. Na Sanie łowiłem w okolicach Dynowa i nic. Łowiłem także w Międzybrodziu i same klenie brały. W Sanoku także łowiłem i same klenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, makarony7 napisał:

San, a mniej więcej jaka lokalizacja?, bo San długi jest. Napiszcie konkretnie Panowie. Ryby nagrywam i nie zabieram ich do domu. Na Sanie łowiłem w okolicach Dynowa i nic. Łowiłem także w Międzybrodziu i same klenie brały. W Sanoku także łowiłem i same klenie.

Od Postołowa w górę do ujścia Hoczewki lub os tam napewno zrobisz sobie fotkę z pstrągiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Browarek, chciał bym tak często 3 w totka trafiać jak łowię pstrągi w PZW Rzeszów :) FAkt 3 mała to i pstrągi nie powalają wielkością, ale są.

Są ryby, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać i nie chwalić się tym :)

makarony7 - tylko pamiętaj ze powyżej Hoczewki do odcinek specjalny = tylko łowienie na muchę i potrzebujesz dodatkowego zezwolenia i opłaty dziennej lub rocznej na te odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gabriel napisał:

Browarek, chciał bym tak często 3 w totka trafiać jak łowię pstrągi w PZW Rzeszów :) FAkt 3 mała to i pstrągi nie powalają wielkością, ale są.

Są ryby, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać i nie chwalić się tym :)

makarony7 - tylko pamiętaj ze powyżej Hoczewki do odcinek specjalny = tylko łowienie na muchę i potrzebujesz dodatkowego zezwolenia i opłaty dziennej lub rocznej na te odcinek.

 

Tak tak, dzięki, już czytałem o górskich wodach PZW Krosno. A w miedzy czasie w przyszłym tygodniu atakuję Stobnicę oraz Pstrągówkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mike napisał:

Teraz złowienie pstrąga na Stobnicy graniczy z cudem, a na Pstrągówce złowienie czegokolwiek jest olbrzymim sukcesem. Podziwiam za chęci bicia km.

Nie ma co podziwiać, ja lubię łowić, a na powyższych rzekach jeszcze nie byłem. Jeżeli nawet nie złowię tego pstrąga na 55 cm, to przynajmniej nacieszę oczy krajobrazem i jeszcze bardziej się zmotywuje (wkurzę), żeby gdzieś indziej poszukać pstrągi. Ty gdzie łowisz pstrągi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdej rzece i rzeczce Podkarpacia są pstrągi. Czasem mniej, czasem więcej, raczej bez wielkich sztuk, ale są. W Stobnicy i Gwoźnicy też pływają. To że próbowałeś i nie złowiłeś nie oznacza że ich tam nie ma. Po prostu wybrałeś specyficzną (tzn ciężką) porę roku na start i tam gdzie późną wiosną i wczesnym latem możesz złowić po kilka - kilkanaście sztuk bez zbytniego kombinowania teraz możesz nie mieć nawet puknięcia. Nikt ci niczego nie zagwarantuje i nie poda ryby na tacy, musisz próbować, być cierpliwym itd. Gabriel dobrze podpowiedział, Wisłok no kill jest miejscem gdzie masz szansę coś złowić. Ale to specyficzny odcinek, mocno kłusowany. Z wiosennych zarybień niewiele zostaje ryb do kolejnej wiosny. Jeśli już masz jechać na wody Krosna to jedź po prostu do Leska. Największe prawdopodobieństwo że coś złowisz jest tam, albo w drugą stronę tzn na Roztoczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.