Skocz do zawartości

Stobnica


henrik22

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu można prawie na żywo monitorować stan Rzeki Stobnica i okolic, jest też stacja na Wisłoku w Bziance także fajna sprawa np. sprawdzenia stanu Wisłoka.

Jest to wyznacznikiem stanu wody w czasie rzeczywistym.

http://85.89.168.220:443/brzozow/MonitoringPage.aspx

http://85.89.168.220:443/brzozow/MonitoringPage.aspx

Dokładnie widać jak w ciągu dwóch dni stan Wisłoka podniósł się o 200 cm

http://85.89.168.220:443/Monitoring/ReportPage.aspx?W=250&A=310&C=350&Sond=Nr_009_Trze%C5%9Bni%C3%B3w_%E2%80%93_rz._Wis%C5%82ok&ID=353270040530349

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwugodzinny ranny rekonesans na wysokości Domaradza obdarował mnie pierwszymi rybkami w tym roku.

Trafiłem trzy kleniki, dwa okołowymiarowe i jeden 30-stak. Kilka niezaciętych skubnięć, niestety brak kontaktu z pstrągiem. Woda naprawdę fajna przyjemna do łowienia, i brzegi super dostępne .... jeszcze....:D póki pokrzywa nie buchnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Łowiłem wczoraj na górskiej Stobnicy,woda niska i czysta,tak więc podchody indiańskie czas zacząć.Wędkując 5 h złowiłem 14 kleni(ryby nadal pływają) między 24-37 cm.Miałem 2 mocne brania w tzw.dołkach(pierwsze przegapiłem a w drugim wyprostowały się dwa groty kotwiczki od Sieka). Woda mocno się ożywiła od ostatniego razu,małe kleniki i uklejki żerują przy powierzchni a kiełbie śmigają między kamieniami.Wyjazd bardzo przyjemny poza jednym incydentem a mianowicie;łowiąc spotkałem 2 miejscowych młodzieńców.Jeden z nich pyta "biero". Ja na to "tak sobie". Ten drugi mówi"my tylko jedno płotke złapali" i wyciąga z reklamówki jaźa pod 40cm.Patrzę a oni łowią owszem na spining ale ze spławikiem i robalem na haku:eek:Pytam spokojnie czy mają karty wędkarskie i czy wiedzą że to wody górskie:confused: a oni z uśmiechem na ustach "wimy". Zagotowało we mnie:mad:Zanim wygramoliłem się na 3-metrową skarpę młodzieńcy dali nogę.Może to i dobrze bo gdybym był tak z 20-kilo młodszy :D to nasza rozmowa mogła być mocno nie dydaktyczna.Pozdrawiam i oby nas omijały takie "przyjemności" nad wodą.;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zaliczeniu kropków na Gwoźnicy podjechałem na chwilę nad Stobnicę. Rzeczka ciekawa i o dziwo dosyć głęboka z fajnymi progami i podmytymi brzegami. Podczas godzinnego łowienia złowiłem jednego pstrąga na 32 cm. i zepsułem jedno branie.Był też jeden całkiem ładny okoń! Kolega wyjął dużego klenia.Po raz kolejny Szerszeń od P.Leszka okazał się najskuteczniejszą przynetą. Wiem, że nie raz jeszcze wrócę nad tą rzekę.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka godzin w deszczu i dwa ładne klenie i mały pstrążek na odc. nizinnym oczywiście. Pstrunio z ostatniej wyprawy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.