Skocz do zawartości

PZW KOŁO Mielec


geo

Rekomendowane odpowiedzi

[h=2]Zebranie Sprawozdawcze za rok 2013[/h][h=1]KOMUNIKAT[/h]

Zarząd Koła PZW Mielec informuje wszystkich swoich członków, że Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Koła za 2013 rok odbędzie się w dniu 26.01.2014 roku ( niedziela) o godzinie 9:00 I termin, o godzinie 9:30 II termin w Auli Zespołu Szkół Technicznych przy ulicy Jagiellończyka w Mielcu. Serdecznie zapraszamy wszystkich swoich członków i prosimy o zabranie ze sobą aktualną legitymację członkowską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie wróciłem z zebrania Koła Mieleckiego.Szczerze powiem, że byłem na nim pierwszy raz i jestem zaskoczony, że takniewiele trzeba żeby zmienić coś w swoim kole. Na zebraniu było 64 członków. Przezpierwsze 3 godziny to trochę przynudzali odnośnie tego, co było w 2013. Byłprezes PZW Rzeszów Pan Wiesław Heliniak. Ogólnie w 2013 w naszym okręgu złapano6 osób za łamanie regulaminu, z czego tylko dwóm został złożony wniosek do sądukoleżeńskiego. Wynika z tego, że nie ma u nas kłusownictwa. Przeszedł wniosekodnośnie możliwości wędkowania w godzinach nocnych w Rzemieniu staw 1 oraz 2 izakazie zabierania suma. Niestety nie przeszedł wniosek jednego z naszychkolegów z forum o wprowadzeniu no kill na stawie nr3 w Rzemieniu. Było 18 osóbza i 23 przeciw. Jest to bardzo dobry przykład na to, że jeśli bardziej byśmysię interesowali tym, co dzieje się w kole to naprawdę możemy wiele zmienić. Wzebraniu uczestniczyło mało młodzieży do 40 lat, więc ciężko było cośwywalczyć. Jestem pewien, że gdy by było jeszcze 5 kolegów z forum to wszystkiewnioski by przeszły. Od tej pory na pewno będę chodził na zebrania, bo dużomożna się dowiedzieć i dużo można zmienić, a jeśli ma się jakieś pytania dodostaje się pewną odpowiedź z pierwszej ręki. Oczywiście zachęcam wszystkich,którzy wędkarstwo traktują jako hobby, aby uczestniczyli w zebraniach swojegokoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Wystarczyło kilka osób więcej i mielibyśmy kolejne fajne łowisko z rybami. Pozostaje płacz i biadolenie że ryb nie ma bo dziadki wszystko wytłuką. Widocznie dziadki potrafią się lepiej zorganizować i im bardziej zależy. Poza tym strasznie dużo owijania w bawełnę na tym zebraniu i tak naprawdę niewiele konkretów / decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propaganda sukcesu. Jedno jest pewne, jeszcze dużo wody w Wiśle upłynie zanim zmieni się coś diametralnie. Zachęcam do chodzenia na zebrania. Sam biadoliłem, że nie można łowić w nocy w Rzemieniu, w 2014 ale teraz wiem, że sam sobie jestem winien. Trzeba było iść na zebranie. Co do tej 3 no kill to szkoda. Mam nadzieje że w następnym roku przyjdzie nas o wiele więcej, bo od nas zależy co się dziele na naszej wodzie z naszą wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać nic ująć. Chcesz zmian idź na zebranie!!! Wiele to nie kosztuje a można więcej zdziałać niż siedząc w domu i napier.....na PZW w internecie. Szkoda z tą 3 (pomysł bardzo fajny) ale za rok kilku chętnych więcej z forum i sprawa jest załatwiona. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tej pory na pewno będę chodził na zebrania, bo dużomożna się dowiedzieć i dużo można zmienić, a jeśli ma się jakieś pytania dodostaje się pewną odpowiedź z pierwszej ręki. Oczywiście zachęcam wszystkich,którzy wędkarstwo traktują jako hobby, aby uczestniczyli w zebraniach swojegokoła.

Żeby takie podejście mieli młodzi w okręgu tarnobrzeskim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za rok może się uda.Mnie dziwi tylko jeden fakt że cała "elita" naszego koła nie była za wprowadzeniem ''no kill'' na stawie nr 3 :confused:.Denerwuje mnie również to, że przegłosowaliśmy łowienie w nocy ale wprowadzone to będzie dopiero od przyszłego roku bo jak tłumaczyli regulaminy zostały już wydrukowane i w części porozdawane itd.

Wystarczy wywiesić w gablocie na łowisku informację że można łowić w godzinach nocnych i tyle.

Ja również byłem pierwszy raz na zebraniu ale wnioskuje, że da się coś zrobić wystarczy więcej ludzi o dobrych chęciach i rozumie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie również to, że przegłosowaliśmy łowienie w nocy ale wprowadzone to będzie dopiero od przyszłego roku bo jak tłumaczyli regulaminy zostały już wydrukowane i w części porozdawane itd.

Wystarczy wywiesić w gablocie na łowisku informację że można łowić w godzinach nocnych i tyle.

Dokładnie i umieścić na stronie internetowej PZW przecież sami wyszli z inicjatywą aby w ciągu 7 dni od uchwalenia były informacje na stronie PZW. A jak to się stało że wprowadzili nocny zakaz, było jakieś głosowanie w 2013?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie zastanawia czy to nie był tylko durny wymysł naszego prezesa bo on był przeciwny zezwoleniu na połów nocny.A teraz my musimy cierpieć cały rok.Ciekawi mnie czy nie dałoby się tego przyspieszyć przecież tak jak kolega wyżej napisał wystarczy umieścić ogłoszenie na stronie internetowej i w gablocie nad łowiskiem a zainteresowane osoby będą wiedziały.Według mnie to jest tylko durne tłumaczenie, że regulaminy są już wydrukowane.Przecież i na nich jest błąd bo w wykazie wód nie mam napisanego stawu nr 3 tylko mam staw 4 i 5.Czysta głupota.

Edytowane przez mateusz95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy nie dałoby się tego przyspieszyć przecież tak jak kolega wyżej napisał wystarczy umieścić ogłoszenie na stronie internetowej i w gablocie nad łowiskiem a zainteresowane osoby będą wiedziały.Według mnie to jest tylko durne tłumaczenie, że regulaminy są już wydrukowane.Przecież i na nich jest błąd bo w wykazie wód nie mam napisanego stawu nr 3 tylko mam staw 4 i 5.

Co byście powiedzieli na to aby każdy z nas ( zainteresowani łowieniem w nocy na stawie 2 ) napisał maila z zapytaniem czy nie można by było tego przyśpieszyć. Tak jak pisze kolega wyżej stawu 3 nie ma w wykazie, a łowią. Znalazłem potrzebne dane: [email protected]

PZW Mielec nr.22

Może jest jakaś szansa. Ewentualnie niech wyjaśnią na jakich zasadach można wędkować w zorganizowanych grupach. Z tego co wiem można zorganizować zawody karpiowe. Wtedy jest pozwolenie na łowienie w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za.Może coś ugramy.Niech więcej osób napisze czy popiera wysłanie maila.Napiszemy w nim właśnie o tym, że stawu nr 3 nie ma w wykazie a można łowić więc tak samo można zrobić i w tej sprawie.:) Jak będzie więcej chętnych to napiszemy wszyscy w przybliżonym czasie a jak nie będzie to i tak napiszemy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wysłałem maila na podany wcześniej adres przez jednego z kolegów.Podałem argumenty napisałem że wystarczy ogłoszenie na internecie oraz w gablocie itd. Im więcej tym lepiej;). Dawajcie teraz wy ! Może coś ugramy. Czekam na odpowiedź jakby co będę pisał co wymyślili :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy watpię czy coś zyskacie. Jeśli uchwalicie taki przepis będzie on obowiązywał tylko członków koła.Jesli ma dotyczyć wszystkich musi być zgłoszony w roku poprzedzającym wprowadzenie zmian i zatwierdzony w okręgu. Już to przerabialiśmy w naszym kole. Wiec warto chodzić na zebrania i nie tylko raz w roku ale rownież na zebranie zarządu bo każdy ma do tego prawo.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.