Jump to content

Koło nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu


szczupar

Recommended Posts

Wiadomości Koło PZW nr 28 Tarnobrzeg - Aktualności z koła wędkarskiego Tarnobrzeg

Zachęcam wszystkich do opłacenia karty w Kole nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu. Koło posiada program ewidencji członków koła, a także informator sms o zawodach i imprezach wędkarskich. Koło w bieżącym roku organizuje wycieczkę wędkarską na wodę górską typu San, Dunajec. Nasze Koło zrzesza wędkarzy łowiących głownie na spinning i muchę, a także spławikowców. Organizowane są zawody z każdej dziedziny (oprócz rzutowej).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wasze koło jest w koalicji popierającej działanie Zarządu Okręgu Tarnobrzeg. Same sukcesy

: utrata Świniar, utrata zbiornika w Zaleszanach, niekorzystna umowa zbiornika Machowskiego, o Wilczej Woli nie wspomnę, wasz prezes jest wiceprezesem ds. ochrony.

Link to comment
Share on other sites

Może nie powinienem odpowiadać za @Sczupara ale jest to chyba pierwsze koło w okręgu Tbg gdzie ,,mlodzi'' zjednoczyli siły i zrobili porządek z betonem w swoim kole:) niestety takich kół jest za mało żeby zmienić coś w okręgu.

Edited by MilanND
Link to comment
Share on other sites

OWSZEM. MOŻE BY OPŁACIĆ W KOLE, ALE SAMO SŁOWO "TARNOBRZEG" TO ODSTRASZA MNIE I NIE TYLKO MNIE. NIE DOKONAM JAKIEKOLWIEK OPŁAT W TYM OKRĘGU. TO CO ZROBILI Z WILCZĄ WOLĄ TO POKAZALI CO DLA TEGO OKRĘGU ZNACZY WĘDKARZ-jest to osoba która, tylko ma dokonać wpłaty i na tym się kończy.

Link to comment
Share on other sites

Sam z kolega tez myslimy co tu zrobić czy opłacić w jakims kole w tarnobrzeskim okręgu czy całkowicie uciec do rzeszowa ?! Tyle że ten okreg tarnobrzeski ma porozumienie na kieleckie wody nizinne, które mnie interesują ze wzgląd jednej wody. I tak źle i tak źle

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
, ALE SAMO SŁOWO "TARNOBRZEG" TO ODSTRASZA MNIE I NIE TYLKO MNIE. NIE DOKONAM JAKIEKOLWIEK OPŁAT W TYM OKRĘGU. TO CO ZROBILI Z WILCZĄ WOLĄ TO POKAZALI CO DLA TEGO OKRĘGU ZNACZY WĘDKARZ-jest to osoba która, tylko ma dokonać wpłaty i na tym się kończy.

Ale samo słowo "Rząd" to odstrasza mnie i nie tylko mnie. Nie zapłacę jakiegokolwiek podatku w tym kraju. To co zrobili w tym kraju pokazali co znaczy przeciętny obywatel tego kraju. Jest to osoba która, tylko ma płacić podatki, siedzieć cicho i na tym sprawa się kończy.

To że ktoś zmieni okręg to tak jak by zmieniał miejsce zamieszkania na inne województwo, podatek zapłaci tak czy tak raz większy raz mniejszy a kasa i tak pójdzie gdzie ma pójść.

Jak mamy cokolwiek zmienić? Zacznijmy od siebie a potem idźmy dalej i dalej. Gadaniem na forach niczego nie zmienimy.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Cóż takiego wspaniałego jest w kole nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu ,oprócz sms-owego powiadomienia :confused:.Mam wrażenie jakby to była "reklama" a bynajmniej lokowanie produktu. Pieniądze i tak trafiają w wiadome miejsce !. Chyba że o czymś nie wiem, i jesteście jakimś cudownym stowarzyszeniem które ma tyle władzy na wodach co PZW ?

Jaka jest różnica miedzy innymi kołami ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy