Skocz do zawartości

Koło nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu


szczupar

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomości Koło PZW nr 28 Tarnobrzeg - Aktualności z koła wędkarskiego Tarnobrzeg

Zachęcam wszystkich do opłacenia karty w Kole nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu. Koło posiada program ewidencji członków koła, a także informator sms o zawodach i imprezach wędkarskich. Koło w bieżącym roku organizuje wycieczkę wędkarską na wodę górską typu San, Dunajec. Nasze Koło zrzesza wędkarzy łowiących głownie na spinning i muchę, a także spławikowców. Organizowane są zawody z każdej dziedziny (oprócz rzutowej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wasze koło jest w koalicji popierającej działanie Zarządu Okręgu Tarnobrzeg. Same sukcesy

: utrata Świniar, utrata zbiornika w Zaleszanach, niekorzystna umowa zbiornika Machowskiego, o Wilczej Woli nie wspomnę, wasz prezes jest wiceprezesem ds. ochrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinienem odpowiadać za @Sczupara ale jest to chyba pierwsze koło w okręgu Tbg gdzie ,,mlodzi'' zjednoczyli siły i zrobili porządek z betonem w swoim kole:) niestety takich kół jest za mało żeby zmienić coś w okręgu.

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OWSZEM. MOŻE BY OPŁACIĆ W KOLE, ALE SAMO SŁOWO "TARNOBRZEG" TO ODSTRASZA MNIE I NIE TYLKO MNIE. NIE DOKONAM JAKIEKOLWIEK OPŁAT W TYM OKRĘGU. TO CO ZROBILI Z WILCZĄ WOLĄ TO POKAZALI CO DLA TEGO OKRĘGU ZNACZY WĘDKARZ-jest to osoba która, tylko ma dokonać wpłaty i na tym się kończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam z kolega tez myslimy co tu zrobić czy opłacić w jakims kole w tarnobrzeskim okręgu czy całkowicie uciec do rzeszowa ?! Tyle że ten okreg tarnobrzeski ma porozumienie na kieleckie wody nizinne, które mnie interesują ze wzgląd jednej wody. I tak źle i tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
, ALE SAMO SŁOWO "TARNOBRZEG" TO ODSTRASZA MNIE I NIE TYLKO MNIE. NIE DOKONAM JAKIEKOLWIEK OPŁAT W TYM OKRĘGU. TO CO ZROBILI Z WILCZĄ WOLĄ TO POKAZALI CO DLA TEGO OKRĘGU ZNACZY WĘDKARZ-jest to osoba która, tylko ma dokonać wpłaty i na tym się kończy.

Ale samo słowo "Rząd" to odstrasza mnie i nie tylko mnie. Nie zapłacę jakiegokolwiek podatku w tym kraju. To co zrobili w tym kraju pokazali co znaczy przeciętny obywatel tego kraju. Jest to osoba która, tylko ma płacić podatki, siedzieć cicho i na tym sprawa się kończy.

To że ktoś zmieni okręg to tak jak by zmieniał miejsce zamieszkania na inne województwo, podatek zapłaci tak czy tak raz większy raz mniejszy a kasa i tak pójdzie gdzie ma pójść.

Jak mamy cokolwiek zmienić? Zacznijmy od siebie a potem idźmy dalej i dalej. Gadaniem na forach niczego nie zmienimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Cóż takiego wspaniałego jest w kole nr 28 "Budowlani" w Tarnobrzegu ,oprócz sms-owego powiadomienia :confused:.Mam wrażenie jakby to była "reklama" a bynajmniej lokowanie produktu. Pieniądze i tak trafiają w wiadome miejsce !. Chyba że o czymś nie wiem, i jesteście jakimś cudownym stowarzyszeniem które ma tyle władzy na wodach co PZW ?

Jaka jest różnica miedzy innymi kołami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.