Jump to content

Do kolegi hybel78


kroku

Recommended Posts

Cyt "....Kolego Yelcyn żadna filozofia..Kroku płaci za łowienie na Os-ie i ma wyniki..jedziesz, płacisz i jesteś ''the beściak''..jeśli oczywiście masz tyle kapuchy:D bo jednak to trochę kosztuje:eek: + sprzęt = jakaś porażka..:beer: a Solina to temat rzeka i nikt nie wie tak naprawdę gdzie jest ryba..choć podobno tacy byli ale niestety tajemnicę zabrali do grobu:(.

....Kolego Yelcyn żadna filozofia..Kroku płaci za łowienie na Os-ie i ma wyniki..jedziesz, płacisz i jesteś ''the beściak''

Teraz ode mnie ,co rozumiesz przez pojęcie cyt " the beściak" dla czego jestem the beściakiem według Ciebie , mam się czuć jakiś lepszy ? elita ? Bo zapłaciłem za roczną ? Czyli co , pojechałem ,zapłaciłem i łowię wielke ryby które same wskakują do podbieraka ? Odpowiedz mi na to pierwsze pytanie ...

Ten Twój uśmieszek co miał oznaczać cyt "... jeśli masz tyle kapuchy ... hmm reasumując musisz mieć wielki ból dupy że mam roczną i że mam pieniądze , bo tym tekstem i uśmieszkiem to stwierdziłeś?

W tym momencie zahaczę o to ,żebyś mi odpowiedział właśnie na to na drugie pytanie.

Wiele osób z tego forum znam osobiście i wiem , że mogą mieć roczną ale mają ważniejsze priorytety w życiu a rybki są na końcu - u mnie działa to trochę w inną stronę .

Podbiję następny tekst cytatem "...bo jednak to trochę kosztuje:eek: + sprzęt = jakaś porażka..:beer:

Przepraszam , ale tego już w ogóle nie rozumiem czyli co ? Os trochę kosztuję + sprzęt trochę kosztuje = wielka porażka ale jaka porażka ?

Posłuchaj ,proponował bym CI kiedyś tam się wybrać , bez wędki -od tak idziesz sobie i tyle ( za chodzenie obok rzeki nie musisz płacić)

Spacerując robiąc zdjęcia obserwując przyrodę ,zwierzęta(dziki,sarny ,ptaki ) mieć czas na wszystko- wyobraź sobie Ty i piękny Os San , bez samochodów ,żadnych motocyklistów ,mała presja wędkarska nie ma wędkarza na wędkarzu ...

Obok Ciebie duże majestatycznie pływające piękne ryby , przez które nie raz moje serce biło mocniej .Skup się na samym szumie wody tylko Ty kontra rzeka i jej szum -to właśnie Os- Porównaj sobie to co Ci napisałem do zwykłego odcinka , wynikach w postaci rybek nie wspomnę...

O tym można napisać knigę i każdy potwierdzi moje słowa a coraz więcej osób jeździ na Odcinek Specjalny i na pewno wracają do domu z myślami kiedy znów tam wrócą - This is San .

[h=3]A jeśli dalej coś Cię uciska w tyłku , za tydzień będę w Rz-owie sobota- niedziela , reflektował bym wspólną rozmowę.[/h]W sumie ,ale po co hmm?? Dla mnie mnie będzie to pytanie retoryczne.

Edited by kroku
Link to comment
Share on other sites

The beściak?? Nie uważam tak. Kroku jest osobą, która dla spokojnego wędkowania i przy tym obcowania z przepiękną naturą zrobi wszystko. Wiem jak dużo poświęcił żeby wykupić licencje, to nie było jakieś odkładanie z kieszonkowego, ale naprawdę ciężka praca. Przez pewien czas był to jego hmm... bardzo ważny cel... I nie po to żeby pokazać się, że jest "the beściakiem", ale dlatego, że kiedyś zaznał tego raju wędkarskiego i chciał wrócić tam jeszcze nieraz... Kroku ode mnie wielkie brawa za nieustanne dążenie do celu :beer: Może tak jak rozmawialiśmy, opłacę kiedyś OS i będziemy razem "the beściakami" :D Szkoda nerwów, lepiej obrócić to w chmielowy napój :beer:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wiem ocb bronzo77 wku!@#$%mnie , że ludzie mi docinają a ja nie wiem dlaczego ? Prosił bym o nie kasowanie tego tematu ...

Aaaa i ludzi którzy mają mocny żal tyłka do mojej osoby , proszę się wypowiedzieć w tym temacie czyli " dlaczego kroku opłacił os"

Link to comment
Share on other sites

Wiem ocb bronzo77 wku!@#$%mnie , że ludzie mi docinają a ja nie wiem dlaczego ? Prosił bym o nie kasowanie tego tematu ...

Aaaa i ludzi którzy mają mocny żal tyłka do mojej osoby , proszę się wypowiedzieć w tym temacie czyli " dlaczego kroku opłacił os"

Kroku powiem Ci tak, to ,że Cię stać to Twoja sprawa i według mnie nie ważne ile zapłaciłeś - ja wychodzę z założenia miałeś ochotę zapłaciłeś - nie wnikam czy stać kogoś na to? czy brał pożyczkę na vivus.pl czy w skoku Stefczyka...

Ważne jest to , że Ty jak tam jedziesz się spełniasz. Rozumiem , że nie którym "żal tyłek ściska" nie bierz tego do Siebie personalnie dla mnie jesteś "the beściak" bo łowisz fajne ryby , i uważam, że gdzie indziej nie tylko na OS San je łowisz. Nie ważne gdzie - ważne jak -Ty masz wiedze jak wyłuskać te rybe z wody nie ważne jakiej.

Nie przejmuj się zazdrośnikami - dalej rób swoje , łów swoje i wrzucaj foty - miło popatrzeć na ryby o których ja mogę pomarzyć...

Link to comment
Share on other sites

Panowie, wydaje mi się że największą siłą portalu i forum PSW jest koleżeńska atmosfera i trzeba się starać aby tak pozostało. Kolega Kroku łowi wspaniałe ryby, w pięknych okolicznościach, prezentuje zdjęcia które cieszą wędkarskie oko. Każdego zdroworozsądkowego wędkarza powinien taki stan rzeczy cieszyć i dopingować. Jeżeli jest inaczej to świadczy to o tym, że niektórych z nas trawi paskudny resentyment.

Link to comment
Share on other sites

Wiem ocb bronzo77 wku!@#$%mnie , że ludzie mi docinają a ja nie wiem dlaczego ?

Podchodzisz do sprawy zbyt emocjonalnie. Wyjdź z założenia, że "wolno psom szczekać, ale nie wolno pana ugryźć" A jeśli to mało to odpowiadaj niektórym wredniakom tak, jak odpowiedział pewien poseł z trybuny sejmowej drugiemu posłowi, który wywoływał go zbyt często do odpowiedzi. Odpowiedział wierszem:

"Riposty mojej nie oczekuj,

Nie dam ci prztyczka, ani klapsa.

Nie powiem nawet pies cię jeb.....

bo to mezalians byłby dla psa".

Powodzenia w połowach, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Panowie jeszcze kilka postów i Ewa Drzyzga się zainteresuję.Piszcie sobie na priv. swoje żale i rozterki.Myślę,że większość kolegów nie chcę na łamach forum,czytać czy kogoś stać czy nie.To jest osobista sprawa każdego wędkarza.Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy