Skocz do zawartości

II Zlot Karpiowy PSW


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś zamierza oprócz mnie posiedzieć z feederkami?

Nie chcę wprowadzać w błąd,ale na głównym stawie nie ma łowienia na feederki.Możesz posiedzieć,ale na małym.

Lista już pełna.......

@Manka niestety nie będzie,tak że nie będziesz rezerwowym:D

Aha a organizator I zlotu @Szpilka to zakochał się czy co?:D:beer:

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega @kubab2 wcześniej zadeklarował chęć uczestnictwa w Zlocie ale wpiszę Cię na listę pod nr.20 i tym sposobem ją zamkniemy .Powód jest prosty: mamy zarezerwowanych 10 stanowisk (2 osoby na stanowisko). Na tydzień przed Zlotem poproszę wszystkich o potwierdzenie przybycia i wtedy może okazać się ,że są jeszcze wolne miejsca.

Na dzień dzisiejszy lista wygląda tak :

1.@kubus

2.@barjem

3.@Przemol

4.@rapala

5.@Michal82

6.@jogo ?

7.@Siwy

8.@Manek (@buchu)

9.@Oktawian

10.@adasio

11.@Sebastian

12.@geo

13.@manitu?

14.@Sander (@kubab2)

15.@VELTIS

16.@lenox

17.@kriko

18.@rogol

19.@MówiąMiBoski

20.@ kubaks

------------------------------------

Dla przypomnienia : Termin Zlotu to 25-27.07.2014r. z możliwością pozostania do 28.07.

Oficjalny koszt to 20 zł doba z możliwością łowienia na dwie wędki.

W ostatnich dniach miałem przyjemność posiedzieć na rybkach z @manitu.Tak rozmawialiśmy sobie o Zlocie i może zadeklarujemy po 5-10zł/osoby ,kasę przeznaczymy na puchar za największą rybę Zlotu? Pamiątka będzie fajna a troszkę zdrowej rywalizacji nie zaszkodzi;). Oczywiście, to tylko propozycja ale jeżeli ma być zrealizowana to trzeba to ustalic wcześniej ,zakupić jakiś pucharek i zrobić odpowiedni grawer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej... Potwierdzam iż na dziś ... wraz z moim kompanem Sebastianem będziemy na II Zlocie. Co do pucharu za największą rybę złowioną podczas zlotu to jestem jak najbardziej ZA . (ZA... oznacza iż zgadzamy się na pomysł zrzutki o którym napisał kolega @rapala)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę i czuje że pomysł z pucharem się przyjmie, więc przydałby się chętny, który udostępni na chwilkę konto, aby wpłacić mamone i zorganizować jakiś pucharek:D Myślę że tak jak napisał @rapala, troszkę rywalizacji nie zaszkodzi a i pucharek będzie fajną pamiątką:)

Mam nadzieje że pomysł z pucharem za największą rybke zlotu się przyjmie i pozostanie z Nami do końca....

Teraz sprawy "techniczne"

-osoba chętna do zbiórki pieniążków?

-oraz po ile robimy zbiórke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby maksymalnie uprościć sprawę pucharu ,proponuję zrobić tak:

-Maksymalna kwota za puchar + grawer to ...150 zł ?

-Zakładam ze swojej kasy zakup pucharu a na Zlocie robimy rozliczenie kosztów czyli 150zł podzielone przez liczbę uczestników.

Może napiszecie gdzie w Rzeszowie można zakupić takie okolicznościowe precioza ,gdyż nie jestem w temacie.Może @Siksa coś podpowie odnośnie pucharku i wykonania grawerki .Robił fajne szkiełko na Wiosenny Zlot to chyba jest w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko rozliczając przy pełnym stanie (20 osóB) wyjdzie po 7,50zł na głowe! Myśle że kwota nie jakaś wygórowana i każdy sie rozliczy z kolegą @rapala na zlocie :)

Przy okazji dzięki @rapala za wzięcie na siebie tego "problemu" jak i fajnej zasiadki :) oby do jesieni...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem nowy na forum i łapanie karpiszonów też nie zabardzo mi wychodzi. Szczególnie na wodach pzw.

Chętnie wybrałbym się na taki zlot żeby sie coś ciekawego dowiedzieć od bardziej doświadczonych kolegów. Jak by pojawiły się jeszcze wolne miejsca to proszę o wpisanie mnie na listę.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem na Hawłowicach w terminie 16-18 czerwca i krótko się określę : TRAGEDIA. 0 brań, tarła niby niema, woda jak zupa totalnie zielona się robi. Jak tak będą gospodarować tę wodą to nic z tego łowiska nie będzie.

Dodam że z przykrością muszę poinformować że na zlocie się nie pojawię ponieważ 26 mi coś wypadło. Także proszę o wykreślenie mnie z listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie na Hawłowicach zmienił się regulamin odnośnie zanęty. Musze to przekazać bo wiadomo że na zlocie będziecie sypać i sypać aż zasypiecie góry.

Oto regulamin :

- dozwolone jest nęcenie każdą metodą , max 100g zanęty na zestaw.

Zakaz wsypywania do wody większej ilości zanęty.

Zakaz wyrzucania nadmiaru zanęty do wody po zakończonym połowie.

Osoby nie stosujące się do tego punktu będą wypraszane z łowiska.

Proszę o pilnowanie siebie i innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie na Hawłowicach zmienił się regulamin odnośnie zanęty. Musze to przekazać bo wiadomo że na zlocie będziecie sypać i sypać aż zasypiecie góry.

...

@kriko a po czym to stwierdzasz? Myślisz ,że ludzie, którzy wezmą udział w Zlocie , pozbawieni są zdroworozsądkowego podejścia do kwestii używania dużych ilości zanęty na tak niewielkiej wodzie jaką są Hawłowice?...Tak czy inaczej ,dziękujemy za poinformowanie nas o zmianie regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.