Skocz do zawartości

II Zlot Karpiowy PSW


Rekomendowane odpowiedzi

Kriko.......... na Zlot się nie wybiera więc może zamiast udzielania wszelkich świetnych rad złowiłbyś karpia . Każdy normalnie myślący uczestnik tego forum po przeczytaniu Twoich wpisów otrzymuje solidną dawkę kompletnej niewiedzy o co tak naprawdę Tobie chodzi ??? Pojechałeś raz i jakimś cudem udało ci się cokolwiek złowić, potem drugi i znowu było całkiem fajnie ... Poczytaj swoje wpisy i te przechwałki , rekordy, same superlatywy dot. Łowiska i to nie tylko tu na forum ale chyba na wszystkich forach karpiowych w Polsce .... Aż tu nagle porażka ...lipa...i co ??? i zamiast kolejnej porcji cudownych opowiastek żenada !!! Dziecinada !!! Nie połowiłem to maksymalna krytyka , szkoda że obwiniasz za swoje nieudacznictwo wszystko i wszystkich. Zrezygnowałeś z uczestnictwa w Zlocie to zajmij się swoimi sprawami bo podobno "coś ci wypadło" ... idź sobie zapal lub podyskutuj z kimkolwiek ale nie w tym wątku .... więcej pokory !!!

Ps. Znam tego gościa Kriko nie od dziś ....Przepraszam za to że niektórym wydawać się będzie że pojechałem mu solidnie ale już mi się uzbierało na Niego i zwyczajnie nie wytrzymałem ....

Natomiast jeśli Kriko masz coś mi do powiedzenia to wiesz gdzie mnie znaleźć . Tylko żadnych sms-ów jedynie na żywo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś niepoważny, wchodzisz i piszesz najpierw że bankowo będziemy sypać, już nas osądzasz nas nie znająć. Następnie dajesz punkt regulaminu. Na koniec gdy ludzie zwracają Ci uwagę idziesz na inne forum i płaczesz że Ciebie tutaj tak potraktowali. Dla mnie żenada i dziecinada. I nie życzę sobie byś miedzy innymi mnie pomawiał o coś co nie ma miejsca.

Przepraszam wszystkich za trochę osobisty post i nie na temat, ale nie będzie ktoś mi wmawiał czegoś co nie miało miejsca i nie będzie wypisywał bzdur na innych forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda taka że nikogo nie osądzam tylko podałem na prośbę kogoś te małą wzmiankę dotyczącą korekty w regulaminie i nie wiem skąd ten u was gniew boży. Nonsens. Jeśli źle zrozumieliście to przepraszam bo nie miałem nic złego na myśli w zdaniu o zasypywaniu górek, poprostu to był żarcik ;) Pozdrawiam i powodzenia na zlocie

Edytowane przez kriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym Forum bardzo dosadnie i szczegółowo ciągnie się dyskusja prawie polityczna dot. łowiska w Hawłowicach. Oczywiście w tej dyskusji nie brakuje "celebrytów" z tego Forum i to z jaką łatwością ludzie ci "dzielą skórę na niedźwiedziu" ... dosłownie tak jest ... i przekracza to wszelkie normy. O łowisku w Hawłowicach decyduje jego właściciel a nie "celebryci karpiowi" ...Jak ktoś ma cokolwiek do powiedzenia to niech rozmawia z właścicielem łowiska a nie za plecami obmyśla plany takie jak by to on decydował .

Teraz tak typowo karpiowo : ........Faktem jest że od 3 tygodni ryba nie współpracuje . Byłem tam w ostatni weekend stanowisko nr 4. Woda bardzo zanieczyszczona glonem który odrywa się od dna. Podobno to się nazywa zakwit wody. I to że od dna się odrywa to jest jego końcowe stadium. Nie wiem tego bo nie mam doświadczenia. Ale widziałem jak te kawałki "kapusty" połykały amury i raczej im smakowało. Podczas zasiadki nęciłem kulami zanętowymi wielkości małej pomarańczy lub jak kto woli mandarynki . Coś być może średnica fi=5cm. (większe nie mieszczą mi się do procy)...w ilości 10 szt./zestaw.... Nie wywożę żadnym środkiem pływającym jak również modelem ...Dlaczego ? Bo uważam iż łowisko to jest bardzo małe. Co nie znaczy że jestem za jakimiś głupawymi zakazami !!! ... Nęcenie za pomocą procy ... Efekt 2 brania , wyholowany karp ponad 10 kg. (info dla miłośników statystyk) ... Druga ryba urwana chwilkę po zacięciu.

Byłem wraz z 3-ma kolegami (stanowisko 5 i 6) ...U nich zero ! Być może to nęcenie , być może zakwit wody, być moze to szczęscie ...itd....itd... A może warto nie popadać w panikę i zwyczajnie poczekać bez polityki , zbędnej gadki , porad , wytykaniu właścicielom co mają robić ??? Może zamiast zgrywać : "mistrza w doradzaniu" to zwyczajnie odpuścić i przyjechać za miesiąc i łowić ....

O II Zlocie.....Ja już wcześniej pisałem że jeśli uznam iż wędkowanie podczas Zlotu mijać się będzie z celem to sobie je odpuszczam . Na Zlot jadę się dobrze bawić i poznać nowych kolegów może jakiś materiał pokręcić, wypić piwo z innymi , posłuchać ciekawych ludzi ...itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ,że kolega @kriko zaczyna wylewać swoje "żale" również i na innych portalach Wędkarstwo karpiowe :: Łowisko Swoboda Hawłowice :mad:,stawiając uczestników Zlotu a także nasz portal w niekorzystnym świetle.Nie będę rozpisywał się ,ponieważ nie ma to najmniejszego sensu ale i ja zapytam : @kriko ,co takiego będzie się działo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne żale tylko dałem znać o zmianie w regulaminie i tyle ..... żebyście nie byli potem zaskoczeni. I jeśli to odebraliście źle i uraziłem was to przepraszam. Tylko mnie zaskoczyła wasza reakcja, ale nie ma już tematu. Miłego zlotu i udanej zabawy ale z umiarem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Zarejestrowałem się tu aby wyjaśnić kilka spraw bez zbędnej napinki:)

Kolego Adasio- jeśli to mnie nazywasz "celebrytą" to pochamuj się troszk, nie znasz mnie ...

A teraz drogą wyjasnienia:

1. Uczestniczyłem w otwarciu lowiska od samego poczatku,to ja z grupka ludzi namówiłem i przekonałe wlasciciela do tego kroku

2. Mam 250 km do lowiska i bez jakich kolwiek profitów pomagam jak mogę

3. Gdy by nie grupka pewnych osob nigdy byś nawet nie usadl tam z wedka bo rybki by zostaly rozkradzione i skonczyly by na patelni

4. Przez caly rok zbieram info o lowisku i widze co sie dzieje- jest zle!

5. Kilogramy zanety ( kulki , ziarna zalegaja na dnie ) za tym idzie rozwoj glonów, przyducha itd itp. Obraz z kamerki podwodnej pokazuje co sie dzieje na dnie.

6. Stan wody strasznie sie pogorszyl przez rok, mam tego obraz i swiadomosc. Myuślicie, że stalo sie to samo z siebie przez rok? Jedyny czynnik jaki tam przybyl to my karpiarze. i kilogramy nienaturalnego zarcia sypanego do wody.

7. Zmiana w regulaminie ma dzialac na wyobraznie bo upilnowanie tego bedzie kosmicznie trudne

8. Gospoadarz lowiska nie ma wiedzy na ten temat, bez mojej i waszej tez pomocy nic z tego nie bedzie.

Moje zachowanie nie jest powodowane porazkami podczas polowów, bo takich kilka zliczylem nawet w ubieglym roku gdy inni lowili dziesiatki ryb :) nie mam napinki na wyniki:)

Nie mam nic przeciwko zlotom, zawodom itp , po to miejsce jest dla naszej przyjemnosci i kasy wlasciciela :)

Ale proszę uszanujcie czyjąś pracę i powstrzymajcie sie od komentarzy które innych obrazaja ( to do Ciebie kolego Adasio)

Jak pisalem mam do lowiska 250 km , nie mam z tego nic i nie robie tego wszystkiego dla siebie . Tyle w temacie

Powodzenia i udanej imprezy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witamy na stronach Portalu PSW:)

Aby nie przedłużać dyskusji gwoli wyjaśnienia ... Cała dyskusja zaczęła się od "niefortunnego" (tak myślę) stwierdzenia @kriko :

Panowie na Hawłowicach zmienił się regulamin odnośnie zanęty. Musze to przekazać bo wiadomo że na zlocie będziecie sypać i sypać aż zasypiecie góry.

...

Nie wiem na jakiej podstawie ,zostało wysunięto to stwierdzenie przez @kriko.Nie przypominam sobie aby ów kolega choć raz uczestniczył w jakimkolwiek Zlocie,który był przez nas organizowany.Stwierdzanie faktu,jakoby uczestnicy Zlotu mieli świadomie łamać regulamin łowiska jest lekko powiedziawszy... "drażniące". Ani ja, ani żaden uczestnik Zlotu ,nie życzymy sobie takiego stawiania sprawy,notabene przez osobę ,która nie będzie uczestniczyła w tej imprezie.

Regulamin łowiska jest jasno określony i trzeba się do niego dostosować - to nie podlega dyskusji.

Jak już pisałem ,dziękujemy @kriko za poinformowanie nas o zmianach w Regulaminie łowiska ,niestety ale "styl" z jakim to zrobił ,pozostawia wiele do życzenia.

Mam nadzieję ,że wszystko zostało wyjaśnione w tej kwestii .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszystko w temacie :)

Nie wiem czy nasze hobby jest powodem do tworzenia sobie problemów :)

Myśle, że kolega Krikok nie mał na celu obrazzenia was. Przekazał info o zminaie w regulaminie na moją prośbę.

Zresztą Powodzonka i Miłej zabawy

Mam cicha nadzieję, że jeden z kolegów ma rację i to tylko krótki przestój w braniach a nie problem z wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kolegi "PawelW" ... Wywołany do tablicy odpowiadam : Dokładnie masz rację ! .... Podpisuję się rękami i nogami a nawet zębami pod tymi punktami które wymieniłeś i OLBRZYMI szacunek dla Ciebie za to że głównie dzięki Tobie wiemy o tym łowisku. Jednocześnie pędzę z wyjaśnieniem pewnych tematów bo czytam że nie zostałem zrozumiany no może nie przez wszystkich a być może kolego "PawelW" do napisanie tu na tym forum ktoś (kibic) Cię sprowokował...

Jedynie dodam iż proszę abyś nie usprawiedliwiał kogokolwiek bo chyba coś w tym jest że zabrałeś głos głównie w moim kierunku ...Ale ja nie mam w zwyczaju rozpamiętywać jakieś nieporozumienia oczywiście z ludźmi na odpowiednim poziomie .... NIE MAM ZAMIARU WCHODZIĆ W POLEMIKĘ Z KIBICAMI TYPU :"Kriko"

Dokładnie znam od innej str. temat Twojego zaangażowania w to łowisko . Co będę owijaj w bawełnę ... Mamy tych samych kolegów kumpli z Radomia... być może osobiście się nie znamy ale do tej pory to chyba ja więcej wiedziałem o Tobie niż ty o mnie. Generalnie to jeszcze raz powiem : Nie chodzi tutaj o łowisko na Hawłowicach bo jest to super łowisko i bez dwóch zdań zapraszam na nie przy każdej możliwej okazji zgodnie z Twoim apelem na innym forum.

Aby nie zaśmiecać wątku II Zlotu dalej możemy kontynuować dyskusję ale na Prywatna Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez krótko a pózniej można usunąć aby syfu nie było .

Mam nadzieje ze znasz z dobrej strony.

Nikt mnie nie namawiał do napisania postu. Wyjasniajcie sprawy miedzy sobą dorośli jesteście ;)

Nie ma co pompowac banki , sie spotkamy to pogadamy.

Na głowę musiał bym upaść aby przez karpiowanie wrogów sobie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu Zlotu.Zostało 3 tygodnie :beer::beer::beer:. Wbrew pozorom jest tu kilku ludzi co naprawdę znają się rzeczy i zrozumieją propozycję:na czas zlotu zrezygnować całkowicie z nęcenia :eek:.Co to oznacza;kula na haku + ewentualnie małe pva i tyle - bez stołów szwedzkich jak to niektórzy deklarowali:D:D:D.Jak ktoś będzie chciał popłynąć w siną dal i położyć zestaw pod drugim brzegiem zabieram kollibra i będzie do dyspozycji.

To koleżeński spotkanie,a nie rywalizacja o złoty medal,więc jak będą rybki to ok,a jak nie to też nikomu krzywda się nie stanie:).

Widzę również,że przyjdzie mi samemu reprezentować Krosno na Zlocie dlatego namawiam kolegę ichtiologa,z którym łowię karpie kilkanaście lat (nie jest zalogowany,ale wśród moich znajomych jest znany) aby wybrał się tam ze mną i użyczył swojej wiedzy.Tak jak pisał @Mateusz91 za ratowanie wody powinien zabrać się doktor,który ma wiedze na ten temat a nie ,,specjalisty,, i ich rady z palca wyssane.Mam też cichą nadzieję że łowisko nie zostanie zarybione drobnicą,bo nie tędy droga to naprawy tego co się stało.

Losowania też nie będzie:D:D więc siądziemy w kupie i poradzimy coś bo zbiornik ma duży potencjał i szkoda tych rybek.Wielu z nas tam ustanowiło swoje rekordy więc szacunek do wody się należy.

To byłoby na tyle:beer:

P.S PawełW witaj na PSW - nawet się zrymowało:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do szwedzkiego stołu, to jak byś nie zrozumiał to to był żart:D:D, wyjaśniam bo widze że pijesz do mnie!!

Po 1 zlocie mam wrażenie że losowanie było by sprawiedliwe, no ale to Ty jesteś organizatorem;) To tyle w drodze wyjaśnienia!

Udanej imprezy chłopaki, bawcie się dobrze:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze wyjaśnienia :D:D:D - nie jestem organizatorem.Nie wiesz,nie pisz bzdur :cool:

A co do losowania to osobiście mi to nie przeszkadza,ale wiem że byłby z tym problem.Wszyscy uczestnicy musieli by stawić się na jedną godzinę.To nierealne :beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to dopasuję się do wszelkich Waszych pomysłów . Cel mojego udziału w Zlocie już wyjaśniłem i zwyczajnie nie mam zdania w temacie czy każdy zajmuje miejsce jak woli , czy losowanie. Jeśli było by losowanie i Zlot startuje w godz. porannych to świetnie by było aby ktoś z Was za nas wylosował stanowisko . Jak wszystko dobrze się ułoży to będziemy na łowisku ok godz. 17-18 w piątek 25 lipca. Do Zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.