Skocz do zawartości

PSW Ożanna 2008


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, to jednak szkoda że się nie wróciłem do "obozu"! Zowiłem na Złotce szczupaczka 42 cm, 5 okoni powyżej 20 cm i 16 okoni mniejszych. Paweł Gdula widział te pow. 20 cm bo te wziąłem, jak wspomniałem Wiferowi musiałem - to był wykup dla małżonki która

uwielbia filety z okonia w sezamie. A okazji do ich konsumpcji nie ma za często.

Miałem tez mały stres bo choć powiedziąłem Wiferowi, zę idę na rzekę to nie powiedziałem,że nie wrócę na zbiornik tylko pojadę od razu do domu. Więcej napiszę na stronie koła.

post-9-14545016494831_thumb.jpg

post-9-14545016496195_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Na GP przekaże gifty jakie miały być dla zwycięzcy. Doszły mnie słuchy, że jest zakaz wędkowania miedzy jazami? Dopiero poniżej drugiego jazu można wędkować. Pytam się bo chciałem pójść na rzeczkę ale mi to wyperswadowano.

Ps. Prosiłbym o przesłanie zdjęć na [email protected] Jakąś relację trzeba będzie skrobnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Prosiłbym o przesłanie zdjęć na [email protected] Jakąś relację trzeba będzie skrobnąć.

Siksa jak napiszesz relacje to w nagrodę założę ci konto : siksa @ fishing . org . pl , konto komercyjne bez reklam ! icon_smile.gif Gotowy artykuł prześlij mi na: admin @ fishing . org . pl (bez odstępów oczywiście), fotki wifera masz w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, że liczy sie tylko wynik osoby, która jest do końca oficjalnego spotkania. Tak więc nie ma żadnej detronizacji. Poza tym kogoś wprowadzono w błąd mówiąc o zakazie połowu na rzece. Owszem obowiązuje 50 m, zarówno na zbiorniku i poniżej od zapory oraz to samo na jazie.

Jak było na jazie przeczytacie tutaj, jak obiecałem moja relacja:

http://www.pzw.org.pl/1295/mod.php?dir=wiadomosci&file=cascade&id_wiadomosci=14178&id_kategorii=1&opcja=wiadomosc&pozycja=0

*

Jak powiedziałem Wiferowi, na rzekę udałem się też z przycznym strażniczych, chciałem zobaczyć jak wygląda ten odcinek i czy kogoś nie ma poniżej jazu. Z tym miejscem jest zawsze urwanie głowy. Z zasady nie ścigam dzieci, bo to głupie. Nie mogę też pozwolić im na łowienie w tym miejscu. Ale jak przeczytacie, to pewnie dzieki ich "pracy" miałem takie efekty icon_wink.gif

Dla porządku legalnie nie da się łowić. Granica 50 metrów to juz zakończenie rozlewiska poniżej jazu, są tam niewielkie przegłębienia. Niestety dla strażników obecność tam z rozłożoną wędka jest już podejrzana. Wiele nieporozumień wykina z tego że przed 2001 strefa ochrony wynosiła 25 m, a wczesniej jej nie było (bo starostwo mogło wydać taką decyzję). Od czasu zmian na nasza niekorzyść tak naprawdę miejsca takie są do pełnej dyspozycji kłusowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie na tym wątek można by zakończyć. Drugie nasze spotkanie odbyło się w pięknej jesiennej scenerii Zalewu w Ożannie. Jeżeli ktoś zechciał by sobie poczytać jak tam było to zapraszam:

http://www.fishing.org.pl/index.php?option=com_content&t ask=view&id=68&Itemid=47

Ponieważ treść dotyczy wyłącznie tego konkretnego spotkania, zmieniłem nazwę wątku.

Dzięki Siksa za wskazówkę (poniżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.