Jump to content

PSW Ożanna 2008


wifer

Recommended Posts

Ponieważ temat I Zlot LSW wykracza poza swoje ramy, tworzę oddzielny poświęcony kolejnym naszym spotkaniom lub zawodom. Piszcie tu np. o spotkaniu w Rzuchowie, GP, lub innych spotkaniach niekoniecznie w formie ZLOTU.

Link to comment
Share on other sites

Lista:

1. Siksa

2. Tuna

3. BumeL + kumpel + karton

4. Oktawian

5. Wiślak?

6. Wifer

7. Marcin H.

8. Staszek + opady śniegu icon_biggrin.gif

9. akuku + Mychas

10. Krzychu

11. Marcin

12. Andrzej T.

13. Zbigniew + syn 80%

14. Doda

15. ...

Spotykamy się 19 października o godzinie 9 nad Sanem w Rzuchowie od strony Leżajska. Przewidziane są różne atrakcje np: grill, godzina gier i zabaw icon_biggrin.gif , Oktawian pokaże nam jak klepnąć sandacza aby mu stanął :mrgreen: oraz wiele innych. Ostatnio udało mi się potwierdzić udział w imprezie samej Dodzi. Dla łowcy największej ryby przewidziane są nagrody ale to już sama Dodzia wam da.

Link to comment
Share on other sites

Mam ochotę wybrać się na ten zlocik, ale wszytko, myślę, że w tym tygodniu będę wiedział, bo 18 atakuje na ligę jako rezerwowy pod Ostrów Św. to też jest uzależnione jakie będzie moje samopoczucie icon_biggrin.gif, bo 2 x po 5 h da nieźle popalić icon_wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście owoce lasu. Tak dla formalności, Bumel Twój kolega to na ryby czy na koncert Dody?

Ps. Widziałem dziś fotkę bolenia na 91cm złowionego na Wiśle w okolicach Staszowa czy Połańca. Przynętą było coś co niedługo opiszę w "Nowościach sprzętowych" i wezmę na zlot. Generalnie na tą przynętę w tym roku padło już zdecydowanie ponad 100 boleni, myślę że nawet bliżej 200.

Link to comment
Share on other sites

Zacząłem zbierać gifty na nagrody i zdjęcia Dody na autografy - KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA!

Może być jednak mały problem ze mną i ze sniegiem bo prezes ZO planuje jeszcze jedno spotkanie w październiku, o którym powiedział na Zarządzie Okręgu 5.10.br. i może wypaść na 19, choć wolałbym żeby było 18-stego.

No niestety taki los działacza PZW.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy można dopisać się do listy? Jeżeli tak to się zjawie.To znaczy tak na 80% ,rodzina tez ma swoje prawa.Osobiście wolałbym zacząć ze dwie godziny wcześniej.Może uda mi się zabrać syna,ale ostatnio ciężko wyciągnąć go na ryby.

Link to comment
Share on other sites

Zostałeś już dopisany do szczęśliwców icon_biggrin.gif Słońce wschodzi już po 7 00. Pogoda na niedziele przewiduje, że z rana będzie ok 3 stopni, później ma się ocieplić do 13 więc nie ma co przesadzać z godziną spotkania. Syna jak nie na ryby to przynajmniej na koncert zabierz icon_wink.gif Marcin jak się umawiamy na niedziele, odezwij się na gg.

Link to comment
Share on other sites

Lista obecności nieco się zmienia... z tego co wiem, to Marcin Homa wyjechał za granicę. Jeśli chodzi o mnie, to pojawiła się przeszkoda, bo złożyłem oświadczenie o ukończeniu nauk przedmałżeńskich w terminie po ślubie, a ten termin, to właśnie 18-19 bo wtedy jest spotkanie dwudniowe w Przybyszówce icon_sad.gif((. Zobacze w sobotę czy uda się to jakoś inaczej zorganizować... :twisted:

A.T.

Link to comment
Share on other sites

Mój nr telefonu 509 429 655(nie rozdawać dziewczętom bo i tak już się nie wyrabiam) do 9 15 czekamy na telefon osób, które się spóźnią. W Rzuchowie zadecydujemy czy jedziemy na Ożannę. Do jutra. Weźcie coś na grilla icon_biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Panowie, Ożanna czuje, ale to sie nad Sanem zadecyduje jak mowicie ;] Do zobaczenia w razie co będe dzwonił, mam kom ;] nie mam woderów więc dla mnie to i lepiej jak Ożanna icon_smile.gif Do zo!!!

ps. Weźcie aparat foto bo moj popłyną z prądem ;]

Link to comment
Share on other sites

Przy tej wodzie woderach i tak nigdzie nie wejdziesz.Szanse na rybę na Sanie są ,no powiedzmy nie za duże .A że na Sanie ciężko wyciągnąć coś z wody ,świadczy fakt że GP 26.10 zamiast na Sanie będzie na Wisłoku.Chociaż ta rzeka jest nieobliczalna i można złowić niezły okaz.Jeżeli chcemy liczyć na brania czegokolwiek ,niewymiarowych szczupaków i niewielkich okoni to Ożanna będzie lepsza.Trafiają się tam też duże ryby,ale za wiele bym sobie nie obiecywał.

Link to comment
Share on other sites

No i bedąc skromnym zostałem królem zlotu w Ożannie icon_razz.gif ;] na kopyto białe 4cm siadł szczupak 30cm i jeden okoń okolo 20cm. Atmosfera super, szaszłyki ,kiełbaska i piweczko (bezalkoholowe) miodzio !!!

Podziękowania dla organizatorów za całokształt ;] Następnym razem skoczymy do TESCO po zdjęcia icon_biggrin.gif

p.s

Jak można prosić zdjęcia na [email protected] czekam na pw..

z góry dzieki

Pozdro!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy