Skocz do zawartości

Zlot na zakończenie lata


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

Także jestem ZA.

Jestem za. Może na Wilczej Woli?

No nie wiem czy na Wilczej to dobry pomysł?Miejsce do tego celu bardzo dobre i kilka pływadełek by się pewno znalazło tylko że większość pewnie nie ma opłaconej Wilczej.

Jak do tej pory zloty były organizowane nad rzekami,może tym razem dla odmiany na zbiorniku?A może tak dwudniowy sobotnio-niedzielny,duże ułatwienie dla "kierujących";),oczywiście z dowolnością wyboru czasu powrotu.Może Czarna albo Ożanna?Tak czy inaczej,jeżeli będzie podjęta decyzja o zlocie postaram się zjawić:)

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem ZA.

No nie wiem czy na Wilczej to dobry pomysł?Miejsce do tego celu bardzo dobre i kilka pływadełek by się pewno znalazło tylko że większość pewnie nie ma opłaconej Wilczej.

Jak do tej pory zloty były organizowane nad rzekami,może tym razem dla odmiany na zbiorniku?A może tak dwudniowy sobotnio-niedzielny,duże ułatwienie dla "kierujących";),oczywiście z dowolnością wyboru czasu powrotu.Może Czarna albo Ożanna?Tak czy inaczej,jeżeli będzie podjęta decyzja o zlocie postaram się zjawić:)

No na pewno sobota/niedziela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że tak :) moje propozycje to Czarna bądź Niedźwiadek :)

Lepiej Ożanna przynajmniej są jakieś bary z chmielem. 15.09. na tym zbiorniku nastąpi odłów związany z czyszczeniem zbiornika i budową tamy, tak więc na najbliższe lata będzie bezrybie. A za przewodnika proponuje Maksa który przeorał ten zbiornik jak dobry rolnik na pierwsze siewy :-}.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Ożanna przynajmniej są jakieś bary z chmielem. 15.09. na tym zbiorniku nastąpi odłów związany z czyszczeniem zbiornika i budową tamy, tak więc na najbliższe lata będzie bezrybie. A za przewodnika proponuje Maksa który przeorał ten zbiornik jak dobry rolnik na pierwsze siewy :-}.

Mi to rybka chociaż po mojej ostatniej wizycie na tym zbiorniku i relacji z jednego ze zlotów PSW jakoś byłbym za Czarną :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że decyzja na temat: zbiornik czy rzeka już zapadła:)

To może jakaś ankieta, i wszystko będzie jasne?

No i kwestia terminu, im wcześniej będzie znany, tym lepiej będziemy mogli zaplanować swój czas.

Bo jak mi się zloty nałożą, to będę miał dylemat.

Adminie - działaj!!

/ Adminkowie mniejsi też mogą działać:) /

Gabryś

PS. co do lokalizacji-to w sumie i tak na zbiorniki nie mam opłaty, a więc jeżeli bierzemy pod uwage zbiorniki, i nie ejst to Solina lub Myczkowce - to jest mi wszystko jedno:)

PS 2. Na Ożannie nam Maks "tyłki złoi", zna te wody jak nikt - to może jakiś inny "kaczy dołek" ?, choć przemawia za nią dobra baza noclegowa i święty spokój po sezonie wakacyjnym.

PS 3. Nie wiem czy Złotka wytrzyma presję tylu wspaniałych łowców, i jak się po zlocie wszystkie ryby z niej wyprowadzą, to w połączeniu ze spuszczeniem Ożanny nie będą okoliczni łowcy gdzie spędzać wolnego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.