Skocz do zawartości

Filmoteka PSW - filmy użytkowników


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
On 1.06.2016 at 9:31 PM, Lucjan Kula said:

 Z góry przepraszam za przekleństwa ale wiecie te emocje:)

 

On 2.06.2016 at 2:16 PM, kafel said:

Gratuluje;)

Kiedyś miałem karpia 6,5 kg na zielonego effezeta 1  za pysk.. Doznania nie zapomniane.

 

Jam ci podcia przypadkiem karpia w ubieglym roku ale wyciagnal mi cala pletke z kolowrotka. Byl nie do zatrzymania. Jak sobie obral kierunek tak juz go nie zmienil. W ostatniej chwili przycislem reka szpule a on wygial mi pozadnego Mustada i tyle tego dobrego bylo ale wspomnienia pozostaly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
48 minut temu, NUNEK napisał:

Kapitalna przyjażń syna z ojcem.Kuba jesteś wielki.Gratulacje Tomku takiego syna.Kuba wiedz o tym że takie chwile spędzone z Twoim tatom na rybach nie zastąpią straconego czasu przed komputerem w Twoim pokoju.

Pozdrawiam chłopaki.

Wielkie dzięki, na różnych forach zwłaszcza zimą bojkoczą jak zachęcić do wypuszczania złowionych ryb, ja wolę syna uczyć na czym tak na prawdę nasza pasja polega - z ryb najlepsze są makrele w oleju które mama z cebulką przyrządza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla tego u nas w Polsce nie ma ryb.Sami sobie jesteśmy temu winni i duża zasługa PZW .Ja lubię sardynki w sosie pomidorowym.A zaraz odezwą się zwolennicy mięsa bo dla czego nie przecież zapłacili za kartę to żeby się chociaż trochę się zwróciła.Ja tu we Francji mam dużo rybi i w okresie zimowym jeżdzę na łowiska komercyjne często płacąc za zezwolenie jednodniowe 60-80 euro i nie zabieram złowionych ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.