Skocz do zawartości

Filmoteka PSW - filmy użytkowników


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki Sławku za te słowa. Wierz mi że ja nie mam zamiaru się zmieniać bo lubię być sobą i nie robię tego pod publikę. Nie mam z tego tytułu żadnych korzyści materialnych tylko radość z tego że ludziom się podoba to co robię. Szkoda tylko że filmik na YT stracił dużo na jakości nawet w jakości VHD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek świetny film, dawno nie uśmiałem się tak przy oglądaniu filmu wędkarskiego,ten Twój spokojny ton na zmianę z bluzgami po nietrafionym zacięciu, a ta soczysta *urwa po wypadnięciu klenia do wody wyraża więcej niż 1000 słów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
@ke_amx - napisz coś więcej o tym systemiku zbrojenia gumy.

Ten systemik jest najpopularniejszy na Ukrainie, pozwala szybko zmienić przynęte lub glówkę na iną. Glówka jest odlewana a chaczyk, to zwykły Owner S -59 lub MH - 12.

+ leci dalej niż stała glówka (dlatego że jest skladany)

Jak się nazywa itp.? Dzięki za ewentualne info.

Ja nie wiem jak on się nazywa. :Dszybkozmienny system :D;)

Edytowane przez ke_amx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmoteka PSW powraca :) Utworzyłem ponownie wątek w którym będą umieszczane filmy nakręcone przez naszych użytkowników. Jeżeli na forum są materiały które powinny trafić tutaj to proszę o informację, przeniosę je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni filmik Geo Bolki łapanie w okresie ochronnym proszę o usunięcie filmu tak samo jak jak usunięty został mój film z Brzaną ...

Jeżeli dasz jeden konkretny powód dla którego miałby filmik być zdjęty to sam poproszę moderatorów o ściągniecie każdego.I nie porównuj celowego łowienia boleni do podczepienia brzany w amoku tarła.Bolenie i inne drapieżniki wcale nie atakują przynęt tylko się je podczepia gdyż nie żerują.Widziałeś na moim filmiku rybę zaczepianą za jakiś inne części ciała niż pysk?Mam takie wrażenie że jakaś zazdrość przez Ciebie przemawia kolego. Może kiedyś będziesz miał ochotę zabrać się ze mną nad Wisłę, to może łowiąc kilkanaście boleni jednego dnia przestaniesz labidzić.Póki co naucz się używać słowa złowione a nie złapane. Trochę poczytaj fachowych źródeł w fachowej literaturze na temat życia drapieżników i cyklu życiowego choćby bolenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześku, w celu rozwiania wszelkich wątpliwości, proszę napisz kiedy były łowione bolenie z ostatniego filmiku i czy jest to woda PZW. Z góry dziękuję :)

Stare koryto Wisły przy wyższym stanie wody tymczasowo zalewa stare porozrywane główki.Okres to jakieś jesienne łowy patrząc na mój strój.Przez jakiś tydzień bolenie stacjonowały w tym miejscu do czasu opadania wody.W tym samym czasie niektóre z ryb były fotografowane i wystawiane na forum.Po podrasowaniu przez kolegę @Oktawiana.Czy jest to woda PZW to sam nie wiem.2 pozostałe weekend majowy.Zapraszam Łukaszu na łowy.

Edytowane przez geo
Pisownia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dasz jeden konkretny powód dla którego miałby filmik być zdjęty to sam poproszę ...

Jedyny powód to taki ze moim zdaniem bolenie z filmu były łapane w kwietniu w okresie ochronnym ale mogę się mylić. A Twierdze tak bo film został wrzucony na youtube w kwietniu i nie spinaj się tak kolego bo Ty pierwszy miałeś jakieś wonty do moich filmów pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.