Jump to content

Tripod do 300 zl !


Recommended Posts

Może nie jestem tak bardzo doświadczonym karpiarzem :D ale tri pod za 300 zł to zły pomysł. Będzie to niestabilne, lekkie itd. Najlepszy pomysł w tej cenie to jednak podpórki albo jak wolisz podpórki z buzz-barem. Jeszcze by można było pomyśleć o jakimś rod-pod'zie, bądź co bądź będzie to lepszy pomysł. Teraz panuje taki trend na używanie podów i już nie raz widziałem tanie tri pody jak je wiatr wywracał. Ja obecnie najczęściej używam podpórek bo mam największe możliwości ustawienia wędek. Oczywiście są takie łowiska gdzie pod jest nieunikniony, bo jest np. twardy brzeg, kamienie, beton, pomost. W takich przypadkach mam własnoręcznie zrobionego tri poda z kwasówki. Może nie jest tak wygodny w rozkładaniu jak te sklepowe, ale za 150 zł, bo tyle mnie wyniosły koszty produkcji nigdy nie dostał bym niczego lepszego. Jest ciężki a co za tym idzie stabilny na maxa. Nie straszny mu wiatr, nie trzeba go dodatkowo kotwiczyć. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Witam ! Potrzebuje rady doświadczonych którzy używają Tripodów , mianowicie jaki polecilibyście do 300 zl , i czy można go kupic w Rzeszowie od ręki ! pozdrawiam

Witam

Śmiało mogę polecić Tripod DAM Gunsmoke,

DAM Gunsmoke Tripod - Askari.pl

mam go już 3 sezon i naprawdę się sprawdza ,przeżył nie jedną burzę:), wystarczy go przytwierdzić do podłoża gumą i szpilką do namiotu (ma specjalny hak do tego przeznaczony).

Bardzo fajnie wygląda i jest dobrze wykonany(bardzo stabilny) , na moje krótkie wypady w sam raz.

Podałem stronę sklepu ale tym się nie sugeruj może znajdziesz tańszy wstawiłem pierwszy lepszy link.:)

Link to comment
Share on other sites

Ma elementy plastikowe ale tylko w nóżkach przy regulacji wysokości i przy regulacji długości Tripoda są to takie wkładki plastikowe ,ale do dziś są całe i nic im się nie dzieje a używa go dość często praktycznie co weekend.

Gwint przy buzzbarach jest alu nie sposób go urwać prędzej urwiesz sygnalizator niż ten gwint:D

Poszukaj po sklepach stacjonarnych tego Tripoda ,ja zanim zamówię coś przez internet muszę to widzieć na żywo,a akuratnie kumpel miał taki to go pooglądałem i zakupiłem po mi się spodobał.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy