Jump to content

VII Urodziny PSW


Siksa

Recommended Posts

Zgodnie z coroczną tradycją jest nam bardzo miło zaprosić wszystkich sympatyków Podkarpackiego Serwisu Wędkarskiego na VII Urodziny PSW. Tegoroczna impreza po raz pierwszy w historii odbędzie się nad rzeką. Wybór padł na rzekę San w miejscowości Słonne. Termin zlotu został ustalony na 13-14 września. Miejscem zbiórki będzie pole biwakowe poniżej kładki w Słonnym. Wszystkich chętnych zapraszamy od godziny 9 00. Na miejscu ustalimy czy zostajemy na polu biwakowym, czy przeniesiemy się kilkaset metrów wyżej. Jeżeli pogoda sprawi nam psikusa, rezerwowym terminem będzie 20-21 września, a miejscem rezerwowym będzie ZEK Radymno. Wszystkie proponowane miejsca należą do PZW Przemyśl.

Regulamin naszych spotkań pozostaje niezmienny:

- W Zlocie mogą uczestniczyć jedynie pełnoletni członkowie PSW,

- Od uczestników Zlotu wymagane jest zaopatrzenie się w własnym zakresie, w żywność, napoje, odpowiedni ubiór oraz inne rzeczy potrzebne do uczestnictwa w tego typu imprezie,

- Podczas trwania VII Zlotu obowiązywał będzie całkowity zakaz spożywania napojów alkoholowych,

- Uczestnictwo w Zlocie jest dobrowolne a Podkarpacki Serwis Wędkarski nie ponosi odpowiedzialności za wypadki zaistniałe podczas trwania imprezy. Podkarpacki Serwis Wędkarski nie zapewnia na czas zlotu ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków, opieki medycznej oraz ochrony mienia.

- Zlot ma charakter towarzyskiego spotkania sympatyków wędkarstwa nad wodą

-Wyrażenie chęci uczestnictwa w Zlocie jest równoznaczne z akceptacją warunków podanych powyżej oraz zobowiązania się do ich przestrzegania podczas trwania Zlotu.

Jeszcze raz wszystkich chętnych i tych niezdecydowanych serdecznie zapraszamy :)

Proszę o dopisywanie się chętnych we wątku.

Lista chętnych:

1. Siksa

2. Gabriel

3. apioo

4. rapala

5. Leszek

6. Andre

7. ryba7

8. wilku86

9. janek1985

10. Dzienciol

11. SHIT_TLER

12. Asterix500

13. LuJu

14. geo

15. czkawa

16.ordy

17.barjem

18.Sławek Dr.

19.misiek

20...

Link to comment
Share on other sites

Tym razem muszę byś za wszelką cenę.Ogłaszam wszystkim w moim gronie że mnie nie ma 13-14 bo jadę na spotkanie z wariatami takimi jak ja:D.Oprócz mnie wstępnie zdeklarowali się kolega @barjem oraz janek1985;). Myślę że niedługo w wątku coś o tym napiszą.Nie chciałbym tutaj dobierać jeszcze składu, bo nie jestem (nie chce być) kierowcą ale jak coś to jeszcze jeden by wszedł.Możliwe że przy większej ilości osób chętnych zaabierzemy busa.

Link to comment
Share on other sites

Poprawiłem:p. Panowie trzeba zadbać o odpowiedni zapas opału bo po letnim sezonie ciężko tam pewnie z drewnem.

Dokładnie tak. Niech każdy zabierze ze sobą jakiś opał. Chrustu jest sporo ale po drugiej stronie Sanu. Po kilku godzinach "łowienia" w rwącej wodzie będziemy na tyle zmęczeni ze wyprawa po chrust na drugą stronę Sanu będzie niebezpieczna.

Link to comment
Share on other sites

Mam kilka informacji na temat zlotu.

1. W zeszłą sobotę miały być w Słonnem zawody muchowe koła PZW Dubiecko (sam miałem jechać bom tam zrzeszony), ale z powodu wysokiej wody zostały przełożone. Z informacji od kolegi wiem, że nowy termin to najprawdopodobniej właśnie 13.09 - czyli wtedy kiedy zaplanowany jest zlot urodzinowy PSW. Rywalizacja zapewne zacznie się koło południa, ale odcinek nie będzie chyba zamknięty. Nie wiem ile ludzi będzie łowiło, ale myślę, że nie będzie to jakaś szczególna komplikacja - rzeka jest długa i na tamtym odcinku bardzo ciekawa, więc przy wzajemnym szacunku forumowicze też powinni się na niej zmieścić ze wszelkimi metodami połowu. Myślę, że od miejscowych muszkarzy można się będzie też wiele nauczyć i podpatrzyć parę tricków.

2 . Jest ryzyko, że będziemy musieli zapłacić za biwakowanie na gminnym polu namiotowym, bo sezon jeszcze nie zamknięty. Z tego co pamiętam stawki są naprawdę niewielkie (kilkuzłotowe). Powinniśmy za to dostać klucze od kibelków i pryszniców.

3. Być może (nie nastawiałbym się jednak na to w 100%) będzie też możliwość zapłacenia na miejscu dniówek (u Skarbnika koła?) przez tych, którzy nie mają wykupionych całorocznych licencji na wody ZO Przemyśl. Jak się dowiem czy są takie możliwości to dam znać. Pytanie ile jest takich osób?

Pozdrawiam,

Łukasz

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

Privacy Policy