Skocz do zawartości

Propozycja zawodów PSW


justfilied233

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jestem przeciwny żeby zlot był na mieleckim odcinku Wisłoki a już w szczególności od progu do kładki. Po pierwsze nie wiem gdzie chcecie pomieścić tam te ponad 20 osób. Nawet jeżeli miejscówka będzie wolna od miejscowych wędkarzy i lokalnej populacji żuli to zmieścić tyle osób na tym obskurnym betonie graniczy z cudem. Po drugie zdecydowanie wolę miejscówkę dziką i z daleka od cywilizacji - to tak jakbyśmy zrobili zlot na rzeszowskim odcinku wisłoka w samym środku miasta...litości panowie, naprawdę nie ma niczego ciekawszego w pobliżu?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jestem przeciwny żeby zlot był na mieleckim odcinku Wisłoki a już w szczególności od progu do kładki. Po pierwsze nie wiem gdzie chcecie pomieścić tam te ponad 20 osób. Nawet jeżeli miejscówka będzie wolna od miejscowych wędkarzy i lokalnej populacji żuli to zmieścić tyle osób na tym obskurnym betonie graniczy z cudem. Po drugie zdecydowanie wolę miejscówkę dziką i z daleka od cywilizacji - to tak jakbyśmy zrobili zlot na rzeszowskim odcinku wisłoka w samym środku miasta...litości panowie, naprawdę nie ma niczego ciekawszego w pobliżu?:)

w 110% popieram LukaszZ'a panowie nie róbcie jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisaliśmy o odcinku od progu do śmierdziela,pod samym śmierdzielem to 5 chłopa ze spinem się nie zmieści.Co do miejsca to nie jest takie złe,jest dobry dojazd,auta jest gdzie postawić,jak komuś bardziej odpowiada dzika część Wisłoki to może przejść na drugą stronę przez kładkę.Jak dla mnie to ten zlot może być na Brniu, Wiśle itd.. po prostu chciałbym wziąć udział w zlocie i spotkać ekipę z forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Wisłokę w okolicy Mielca to już nie tyle brak miejsca co problem po powodzi.Brzegi są porozrywane i niedostępne, jedne z lepszych miejscówek są teraz oblegane przez koparki itp.Proponowałbym Wisłę i poczekać na np sezon boleniowy,np po drugiej stronie elektrowni Połaniec(Ostrówek),gdzie znajduje się długa opaska przy której nie brakuje bolenia i grubego klenia,poza tym odwracamy się i mamy ładne dołki z ładnymi okoniami...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla spiningistów to pewnie raj ale co z reszta?

prawda jest taka że większość miejscówek bardziej pasuje pod spin,ale da radę pogodzić tematy o tym tez pisałem w tym temacie np Rożniaty:).Trochę inaczej na to patrzę bo rzucam plastikiem ale myślę o każdym pisząc o naszych miejscach. Na pewno odradzam nasz odcinek Wisłoki jak na dzień dzisiejszy.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydujmy się na chwile obecną na kierunek wyprawy a konkretny odcinek wybierzemy jak już pośniegowa woda zejdzie i wszystko zacznie się klarować. Ja jestem za Wisłoką i co za tym idzie, za spotkaniem z bracią z zachodniej części Podkarpacia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rożniaty to dość ciekawa propozycja a i miejsc nie brakuje chodzi mi o rejon za małym sklepikiem. dołki w pobliżu też są:D

Jestem w temacie od dłuższego czasu i myślę że powinniśmy w końcu się zdecydować na konkretny typ wówczas coś postanowimy.Jak na razie tylko piszemy i piszemy:),jeśli chodzi o mnie i nasze rejony na ten czas polecam Wisłę i kilka miejsc jest w gotowości które znam.Jeśli Wisła ''u mnie''to polecę miejscówki i wtedy startujemy:D,jesli nie to czekamy do wakacji i robimy spływik o którym tez coś było:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bardzo chętnie wziąłbym udział w zlocie a jeśli chodzi o miejsce to pasuje mi praktycznie każde, bo to nie miejsce jest najważniejsze... Jednak z padających propozycji najbardziej przemawia do mnie propozycja Oktawiana - okolice Strzyżowa. Z tym że, ile ludzi tyle pomysłów, więc może by tak ankieta (o której pisał dedek)? Wtedy będzie widać procentowo preferencje forumowiczów. Ostatetczny zaś wybór, moim skromnym zdaniem powinien należeć do osoby, która zajmie się organizacją całego przedsięwzięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak dostosuję się do ogółu.

Jednak skoro każdy coś proponuje to ja też może bym coś zaproponował .. mój typ to stare koryto Wisły na wysokości Elektrowni Połaniec ... spokojna woda dla spinningisty jak i innej metody. jeżeli ktoś nie chce łowić na tak spokojnej części to niedaleko jest tez koryto z szybkim nurtem i kilkoma dołkami jak dobrze pamiętam tę część opisywał wyżej któryś z kolegów ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak dostosuję się do ogółu.

Jednak skoro każdy coś proponuje to ja też może bym coś zaproponował .. mój typ to stare koryto Wisły na wysokości Elektrowni Połaniec ... spokojna woda dla spinningisty jak i innej metody. jeżeli ktoś nie chce łowić na tak spokojnej części to niedaleko jest tez koryto z szybkim nurtem i kilkoma dołkami jak dobrze pamiętam tę część opisywał wyżej któryś z kolegów ;)

Pozdrawiam

Kiedyś miałem okazję łowić w tym miejscu, ale to około 6 lat temu, więc do tego czasu sporo mogło się tam zmienić... Ale chętnie się wybiorę nad Wisełkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.