Skocz do zawartości

Propozycja zawodów PSW


justfilied233

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam 200m od wytwórni mas w Nienadowej, rybki ładne są, ale bardziej poleciłbym jak już wcześniej pisałem miejscowość Słonne. Noclegi w tej miejscowości to żaden problem, ryby tym bardziej- nie brakuje pstrągów. Bez problemu można łowić na grunt, spławik i spinning.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonne to piękne i bardzo rybne łowisko ale jest to woda należąca do okręgu Przemyśl i jest to górski odcinek. Dlatego w tym może być problem dla osób nie należących do wyżej wymienionego okręgu lub do okręgu Krosno(porozumienie). Ale propozycja bardzo dobra!!!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonne to piękne i bardzo rybne łowisko ale jest to woda należąca do okręgu Przemyśl i jest to górski odcinek. Dlatego w tym może być problem dla osób nie należących do wyżej wymienionego okręgu lub do okręgu Krosno(porozumienie). Ale propozycja bardzo dobra!!!.

Ale pozwolenie jednodniowe można wykupić:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będę biedniejszy o 5:D dyszek

Za bardzo prawdopodobne spotkanie z piekną Królową to i tak niewiele!:D,:D,:D,zaglądnij do Galerii Taaka Ryba jest tam kilka Ślicznotek!!! One ciągle pływają w Sanie, chyba że miały spotkanie z miłośnikiem ich mięsa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszecie o wiosennym zlocie na Sanie i brzanach. Chyba nie macie zamiaru siedzieć nad wodą do 1 lipca?

Dla mnie wiosenny zlot to Wisłok czy Wisłoka gdziekolwiek by to nie było. Małe bardzo urozmaicone rzeki gdzie każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie czy spinningista czy grunciarz. Kameralna jest Wisłoka tam gdzie były jesienne zawody GP. Nie pamiętam miejscowości (Łukasz pomóż) Górny San zostawmy na początek lipca jak będą brzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie piszecie o wiosennym zlocie na Sanie i brzanach. Chyba nie macie zamiaru siedzieć nad wodą do 1 lipca?

Dla mnie wiosenny zlot to Wisłok czy Wisłoka gdziekolwiek by to nie było. Małe bardzo urozmaicone rzeki gdzie każdy wędkarz znajdzie coś dla siebie czy spinningista czy grunciarz. Kameralna jest Wisłoka tam gdzie były jesienne zawody GP. Nie pamiętam miejscowości (Łukasz pomóż) Górny San zostawmy na początek lipca jak będą brzany.

Wisłoka w Przecławiu kameralna? Panie dla mnie to była wyprawa prawie jak w amazońską junglę na którą zapomniałem zabrać maczety :D My spinningerzy jakoś tam jeszcze się odnajdziemy ale nie wiem gdzie biedne chłopaki z gruntówkami mieli by się rozłożyć - no chyba że pod mostem ale dalej 'kameralnie' średnio mi do tego pasuje. Ogółem mówiąc Wisłoka to strasznie dzika i porwista rzeka (mowa o odcinku od Dębicy w dół do ujścia). Wisłok chyba prezentuje się o wiele bardziej przystępnie :)

ad: Zresztą, ja się nie wypowiadam bo za mało łowię na Wisłoce. Może któryś z chłopaków zna jakieś fajne miejsce bo tak jak mówię - dla mnie to jest dzicz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze wspaniały odcinek Wisły w miejscowości Rożniaty:).Są tam główki,tamki które opłukuje ciepła woda z elektrowni Połaniec,jest dzicz ale znajdę przejścia dla gruntowców oprócz tego są dołki które regularnie są zalewane przez kochaną Wisełkę:D.Jeśli chodzi o ryby występują tam wszystko co jest w Wiśle:).Znam dobrze ten rejon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Sponsoruję puchar za złowienie największej ryby na najbliższym zlocie PSW :)

No to ja dorzucam, unikatowy kufel na piwo z naszym logo(niezbędna rzecz na dłuższe zasiadki). Powiedzmy, niech to będzie nagroda za złowienie największego klenia na najbliższym zlocie.:)

post-140-14545018737805_thumb.jpg

post-140-14545018738336_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.