Skocz do zawartości

Propozycja zawodów PSW


justfilied233

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dawajcie jakieś pomysły bo czas leci,a nic nie jest omówione. Żeby to zorganizować to potrzeba czasu, a nie wszystko na ostatnią chwile.

Ok to zaczynamy.Moja propozycja to abyśmy zaczęli od daty:D,bo to będzie miało duży wpływ na cały przebieg planowania miejsca.Podtrzymuję moja propozycję z kropkami,data to 5 marzec sobota:D.

Czekamy na propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wspólnymi, niezobowiązującymi zlotami niż zawodami. Po co wywierać niepotrzebne ciśnienie na uczestników zawodów. Doświadczenie z dotychczasowych zlotów mówi mi, że jest lepiej, gdy każdy żyje własnym życiem i we własnym "świecie". To jest moja opinia i nie każdy może się z nią zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za wspólnymi, niezobowiązującymi zlotami niż zawodami. Po co wywierać niepotrzebne ciśnienie na uczestników zawodów. Doświadczenie z dotychczasowych zlotów mówi mi, że jest lepiej, gdy każdy żyje własnym życiem i we własnym "świecie". To jest moja opinia i nie każdy może się z nią zgodzić.

Podzielam Twoje zdanie, ja osobiście nie odczuwam potrzeby organizowania zawodów PSW, wystarczają mi Nasze zloty, podczas których jest czas na łowienie i dobrą zabawę.

Oczywiście nie jestem przeciwnikiem takiej imprezy, ale nazwijmy ją zlotem PSW jak dotychczas i nie róbmy sztywnych zasad. Jak już napisałem pełny luz i dobra zabawa to podstawa naszych spotkań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynacie od ustalania daty a to powinno być ustalone na końcu. 5 marca to może być powódź, środek zimy, atak kosmitów bądź sztuczna mgła przeniesie się znad pewnego lotniska na nasze łowisko i nie połowimy. Poza tym nie wydaje mi się dobrym pomysłem organizowanie zlotu na wodzie górskiej. Nie wyobrażam sobie, że kilkanaście osób łowi na jednym odcinku rzeczki szerokości 5 metrów. Jeżeli chcemy się spotkać jak najszybciej to niech to będzie Wisłok czy Wisłoka ale na takim odcinku gdzie są pstrągi. Na Wisłoku daleko nie trzeba szukać takiego odcinka a innych ryb też nie powinno zabraknąć.

Ps. Puchar ma być srebrny i duży bo takiego jeszcze nie mam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi się podoba, już się nie mogę doczekać IV ZLOTU PSW :D

Jak dla mnie to ok,niekoniecznie to musi być rywalizacja zwłaszcza ze to będzie mój pierwszy zlot:D.Z kolegą Siksa się zgodzę o tym tłoczeniu nad pstrągowym ciurkiem.Tak jakoś nie mogę się doczekać tych kropek że wyszedłem z taka propozycja,jeśli chodzi o datę to również.Choć ustalając np datę chyba mamy możliwość przełożenia na wypadek np brudnej,podniesionej wody:):confused:.W jakiś sposób przecież to przewidzimy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Choć ustalając np datę chyba mamy możliwość przełożenia na wypadek np brudnej,podniesionej wody.W jakiś sposób przecież to przewidzimy

Wpadłem na pomysł, aby jako rezerwowe łowisko wybrać żwirownię np.: w zwięczycy http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=384

i popróbować połowić stacjonarnie, na spławik lub z gruntu. Przecież dużo użytkowników portalu od tego zaczynało swoją przygodę z wędkarstwem. Miejsca na żwirce jest od groma, różnorodność gatunków duża, metody połowu dowolne tylko jedno może zawieść: ilość złowionych rybek;) Ale zawsze miło posiedzieć nad wodą... w miłym towarzystwie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł, aby jako rezerwowe łowisko wybrać żwirownię np.: w zwięczycy http://www.fishing.org.pl/forum/showthread.php?t=384

i popróbować połowić stacjonarnie, na spławik lub z gruntu. Przecież dużo użytkowników portalu od tego zaczynało swoją przygodę z wędkarstwem. Miejsca na żwirce jest od groma, różnorodność gatunków duża, metody połowu dowolne

Pomysł wydaje mi się dobry;) Wisłoczek na rzut beretem (oczywiście nie kolegą z forum:D),dobry dojazd i możliwość wyboru na łowienie czy to na Wisłoku czy żwirowni.Warto mieć coś w rezerwie;).Co do mnie to jestem człowiekiem bez większych wymagań i tak postaram się zjawić nawet na lodowisku,byle było trochę drewna pod kociołek:D.Czy to będą "zawody" czy luźne spotkanie to nie ma znaczenia i tak ktoś przecież musi pilnować aby kociołek się nie zjarał.Dla mnie ważniejsze jest posiedzenie sobie w dobrym towarzystwie!Ale skoro już rozmawiamy o propozycjach to może dolny San?Termin?No cóż chyba zdecydowanie kwiecień,zapowiadają już prawdziwą wiosnę:P i mam nadzieję że się im sprawdzi:).

To dziwne bo na ostatnim zlocie w butach spałeś

@Gochu nie spał tylko haczyk wiązał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rapala pisząc "dolny San" który odcinek masz na myśli?

Okolice Leżajska i Nowej Sarzyny:),chociaż z drugiej strony to dawno tam nie łowiłem ale z tego co pamiętam to były tam fajne wody.Właśnie w tej kwestii musieli by się wypowiedzieć koledzy z okolic tych miejscowości.Może okolice Sarzyny?Był by do dyspozycji staw w tej miejscowości,mały bo mały ale zawsze coś;).Tylko nie wiem jak tam z miejscem,myślę że frekwencja powinna być przyzwoita a kilka furek pewno trzeba będzie zaparkować.A może San w okolicach Jarosławia?Można by było liczyć na kolegów z O.Przemyskiego poza tym z tego co widzę to wielu z naszego okręgu tego roku zapłaci Przemyśl lub Krosno:).Warto też przy wyborze miejsca spotkania kierować się ilością kilometrów przeznaczonych na dojazd i najlepiej to wypośrodkować:).Wiadomo że ciężko z tym będzie.Dla tego trzeba podawać jak najwięcej propozycji aby było z czego wybrać:).

post-57-14545018551091_thumb.jpg

post-57-14545018551534_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Leżajska i Nowej Sarzyny:),chociaż z drugiej strony to dawno tam nie łowiłem ale z tego co pamiętam to były tam fajne wody.Właśnie w tej kwestii musieli by się wypowiedzieć koledzy z okolic tych miejscowości.Może okolice Sarzyny?Był by do dyspozycji staw w tej miejscowości,mały bo mały ale zawsze coś;).Tylko nie wiem jak tam z miejscem,myślę że frekwencja powinna być przyzwoita a kilka furek pewno trzeba będzie zaparkować.A może San w okolicach Jarosławia?Można by było liczyć na kolegów z O.Przemyskiego poza tym z tego co widzę to wielu z naszego okręgu tego roku zapłaci Przemyśl lub Krosno:).Warto też przy wyborze miejsca spotkania kierować się ilością kilometrów przeznaczonych na dojazd i najlepiej to wypośrodkować:).Wiadomo że ciężko z tym będzie.Dla tego trzeba podawać jak najwięcej propozycji aby było z czego wybrać:).

Rapala - jeśli chodzi o Sarzynę to ok. Miejscówek jest sporo tylko gorzej z rybą bo ciężko ją zlokalizować jeśli chodzi o spinning. Brodzenie w tej wodzie to dosyć ryzykowne posunięcie. Jeśli chodzi o grunt lub spławik tu jest lepiej ale uciąg w niektórych miejscach jest ogromny tak że obciążenie koszyka 100g bywa za małe.

Stawy w Sarzynie są dwa małe bo małe ale są. Ze spinningiem tam nie poszalejemy. A jeśli będziemy chcieli z rozłożyć się z gruntem i spławikiem załóżmy w 20 osób to zajmiemy obydwa. (miejscowi nie będą zadowoleni). A i nie wiem czy wiesz ale to nie jest ten staw widoczny na fotce. Ten z fotki to ujęcie wody i jest niedostępny dla cywili. No chyba że udałoby się zrobić zlot na ujęciu to wtedy byłoby "eldorado".

Pozdrawiam:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i rzeczowo i na temat:).Im więcej propozycji i opinii na ich temat tym lepiej.Dobrym rozwiązaniem było by wytypowanie takiego miejsca z którego byli by w jakimś stopniu zadowoleni wszyscy.Jakiś kompromis na pewno się znajdzie;).

Może odcinek Sanu gdzie wpadają Złota 1,Złota 2 w miejscowości Kuryłówka.To bodajże jest w porozumieniach więc bez zbędnych opłat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z fotki to ujęcie wody i jest niedostępny dla cywili. No chyba że udałoby się zrobić zlot na ujęciu to wtedy byłoby "eldorado".

Pozdrawiam:cool:

Być może w tym roku ujęcie będzie też dla cywili. Tam jednak nie wolno spinningować (przynajmniej tak jest od kilku lat). Ale jakie to świetne miejsce na różnego rodzaju spotkania, zloty itp !!!!!:

http://www.bzz.sarzyna.org/index.php/galeria-zdj?gid=33

http://www.bzz.sarzyna.org/index.php/galeria-zdj?page=inline&gid=29&limit=1

Edytowane przez bronzo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.