Skocz do zawartości

PRZYWITAJ SIĘ


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich miłośników wędkarstwa i serwisu. Powitania spóźnione, ale szczere. (Wchodziłem z przekierowania ze strony PZW i rozpędziłem się z postami na temat najbardziej mnie interesujący i emocjonujący ,czyli GP i sport.Sorki za to).

Znamy się mało, więc może powiem teraz kilka słów o sobie: jak chyba wszyscy tutaj jestem pasjonatem wędkarstwa, głownie spinningu aczkolwiek inne metody nie są mi obce. Mieszkam w Strzyżowie a co do profesji to chyba już wszyscy, którzy czytali moje posty się domyślają, jeśli nie to za moment się domyślą.

Jeszcze raz serdecznie wszystkich pozdrawiam i do miłego...

To pisałem ja, bazodentysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie moi drodzy. Spóźnione ale szczere powitania dla wszystkich miłośników wędkarstwa i serwisu. (Sorki że po napisaniu kilku postów, ale wchodziłem ze strony PZW na forum o GP i zawodach, a że temat mnie mocno interesuje to tak jakoś z rozpędu wyszło).

Znamy się mało, więc może powiem kilka słów o sobie: Mieszkam w Strzyżowie a moja pasja to wędkarstwo spinningowe, aczkolwiek nie pogardzę innymi metodami. Profesja, już raczej znana przez tych co czytali posty, a ci którzy nie czytali zaraz się domyślą-w razie koniecznej potrzeby zapraszam. Wolę jednak spotkania na rybach, no to do miłego i pozdrowionka. To pisałem ja bazodentysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mieszkam w Ustrzykach - wędkuję 100% Zalew Soliński . Jestem członkiem PZW od ponad 20lat.

Łowię na koguciki ( które kręcę sam ) oraz spining ( ulubione wahadłówki ) Czasami rekreacyjna" nocka na sandacza" z browarkiem przy ognisku .

Avatar z moją pociechy ,która zaczyna oczywiście od uklei .....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem na tym forum już trochę.Ale nie miałem okazji się przywitać jakoś tak wyszło :o aż do teraz.

Więc cześć tym którzy kochają to co robią szanują przyrodę i rybki.

Jestem z Mielca wędkuję głównie w Wisłoce i Wiśle,moją metodą którą preferuję to spinning 80%następnie przepływanka 10% I pozostałe czyli ciężki grunt lekki spławik:D

Pozdrawiam Ryszard

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Jestem w wędkarstwie kompletnie nowy, na rybach byłem tylko raz z wujkiem (zarejstrowany tutaj jako RYCH), ale wczoraj z wielkim zapałem przyjąłem od niego nauki :D Już mam wędkę, i cały sprzęcior na spławik, tylko robaków nie kupiłem. Czekam teraz na ładną pogodę :rolleyes:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Czytam od dłuższego czasu, pisać dopiero zaczynam (?)/zacznę.

Po długiej przerwie (nie)wędkowania powracam do tego hobby ucząc się na nowo, trochę nauczyciela brak, ale mam nadzieję, że Wasze doświadczenia opisywane na forum pomogą mi w tym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich,

Jestem z okolic Królowej Góry :P ewentualnie Pustkowa Osiedla :). Głównie wędkuję nad rzeką Wielpopolką gdyż jest blisko mojego domu. Ogólnie to preferuję spławik, ale ostatnio kupiłem spinning i żyłkę do niego, a także kołowrotek.... zobaczymy co mi z tego wyjdzie:).Narazie muszę znaleźć dobre miejsce i kupić jeszcze parę przynęt( może ma ktoś swoje "stare" do oddania, chętnie przyjmę:) ) . A na mojej miejscówce na Wielopolce to łowię głównie karpie, świnki, płoć i oczywiście w bardzo dużych ilościach kiełbia :P. Normalnie sam wskakuje na haczyk :P.

Pozdrawiam wszystkich i tradycyjnie życzę połamania kija :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.