Skocz do zawartości

Stawy Igloopol


Gość irol666

Rekomendowane odpowiedzi

Przeważnie łowi się na jakąś dobra przynete, aby coś złowić .

czerwony ? może biały lub kukurydza, pinka ?

na feederka który lepszy pawełkowy czy lubelski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Panowie co tam słychać w naszych Dębickich wannach :).Pewnie po świętak będą jakies zawody spławikowe na ropoczecie sezonu, to może ktoś sie podzieli wiedza i doświadczeniem jak na wiosne nęcić i na co się nastawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Witam, mógłby mi ktoś napisać na którym stawie można połowić czysto rekreacyjnie. Chciałbym połowić takie rybki jak karpiki, leszcze, liny, płoć karaś.. ogólnie taki drobny białoryb. Jest szansa na którymś stawie pojechać i połowic parę takich rybek?? Byłem tam raz w życiu kilka lat temu i bez brania było i tak jakoś przekreśliłem te stawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz połowić większe sztuki to jedz na tzw. Pawełkowy ( no kill) za przystankiem autobusowym jest tam sporo karpia,łądnego leszcza i linki tez sie trafiaja nie małe.Najlepiej łowic z gruntu bo jak próbowałem na bata to wszystko strzelało po paru sekundach walki. Najwiekszy staw to teraz plaga małego karpia bo wpuscili na wiosne kroczka i nie idzie sie przebic przez niego. Tydzień temu pojechałem z batem to neciłem po prawej o łowiłem z lewej żeby go jakoś odciągnac ale one poprostu sa wszedzie i zwinołem sie po godzinie bo brały jak głupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A no właśnie te karpiki  na tym no kill jeszcze gorsza porażka byłem z 2 razy zero tutaj przynajmniej coś dziobie :) zabawa jest a tam cisza jak makiem zasiał na dwa razy to z 3 płotki było :- )  Poza Rzemieniem nie ma łowienia :) Chociaż jak mało czasu to i tutaj dobrze posiedzieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może miałem pecha ale byłem tam też pare razy bez wędki w celach zwiadowczych :-) I nic tam prócz drobnicy nie złowili chociaż niektórzy mówili " Panie  jo tu takie karpie ciągłym że żyłka ino trzeszczała " ale jak pytałem o zdjęcia to "Nimiołem aparatu " haha tak to bywa wszędzie biorą gdzie nas nie ma tylko jak jesteśmy na rybach okazuje się że nic większego nie ma :) A żeby było potrzeba wielkich zmian. Na T.C zamiast tyle płoci trzeba dorzucić szczupaka , leszcza ,  lina karpia wystarczy tylko kontrole częściej robić  i urośnie bo każdy coś dobrego im tam sypie ryba ma jak w raju :-)  

Edytowane przez xxxczokxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie cały tamten rok jeździłem na ten "no-kill". Często widziałem jak wyciągano karpie około 8kg. Co do leszcza jest go tam całkiem sporo takiego w przedziale 30-45cm poza tym są piękne karasie, a i lina przy odrobinie szczęścia też można złowić :). Największy karp jaki udało mi się złowić miał 70+cm i ważył około 5kg. Dowód z załączniku :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Staw popularnie zwany Pawełkowy (no kill). Przez jakiś czas po zawodach obok rampy stał 1 worek śmieci pozostawiony nie wiedzieć komu. Po ubiegłym weekendzie organizatorzy zawodów dostawili kolejny worek ze śmieciami. Na co liczyli, nie wiem. Jeśli tak ma wyglądać organizacja zawodów może należało by się zastanowić czy z nich nie zrezygnować.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem czy to ważne ale amur którego wpuścili w zimie na dziki staw pływa po wierzchu pod lodem. Bylem dzisiaj to jacyś panowie tam chodzili ale nie dowiedziałem się czy z Rzeszowa czy z Dębicy bo bardzo tajemniczy byli a póżniej przyjechała straż rybacka,z tego co poznałem pana to dębicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, jak tam brania rybek na największym stawie ?? Jest szansa połowić na spławiczek drobnice albo male karpiki? JEST jakaś przynęta skuteczna obecnie, bo rok temu kukurydza wystarczyła na karpiki a białe na płoteczki i okonie. Chcę czysto rekreacyjnie jutro połowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.