Skocz do zawartości

Wielka Brytania


strongbow

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Na niektorych odcinkach jeszcze krotsze. A niektorych to juz wogole nie ma :( W lecie wyciaglem z wody w jednym miejscu pare 60-70cm ale od tej pory granicy 50cm nie przekroczylem. Okun tez nigdy wiekszy niz 25 cm. Swoja droga czekam na mistrza opadu co mi pokaze jak okonie w Londynie lapac :)

@POLIPOLI daleko masz na to jeziorko? Moze mialbym czas sie wybrac. Gdzie dokladnie mieszkasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam na Greenford..a na jeziorka i rzeki jezdze Northampton,Coventry, Reading...w okolicach Londynu to slabo...co do miejscowek tez mialem rzeczke gdzie lapalem po 4-5 szczuple w 20-30min, niestety polaczki, litwini i romuni wybili wszystko co zylo w tej wodzie...:mad:

Strasznie to smutne.

Ja tu we Francji też miałem swoje bliskie miejscówki na duże okonie i sandacze i stało się dokładnie to samo co napisał POLIPOLI.

1-MIEJSCE RUMUNIA

2-MIEJSCE UKRAINA

3-MIEJSCE POLSKA.

Tu we Francji tylko te trzy narodowości zabierają wszystko co zostanie złowione.:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak to mniej wiecej wyglada. Zauwazylem ze "prawdziwa akcja" zaczyna sie wieczorem bo pod oslona nocy klusownicy czuja sie bezkarni. Nie ma tez zadnych swiadkow. U mnie na jednym odcinku kanalu wprowadzono zakaz spiningu od marca do pazdziernika zeby podratowac populacje szczupaka ale i tak widzialem mnostwo wedkarzy z blacha powtarzajacych jedno slowo jak mantre "Pike,Pike?" Zwylke to jest jedyne slowo jakie znaja po ang. I jak takiemu przetlumaczyc o co tu chodzi na lowisku? Czasami tez zdarzy ci sie napotkac grupe 3-4 gosci i musze uczciwie powiedziec ze w debate z nimi nie za bardzo mam ochote wchodzic. Kolega powiedzial mi ze kontrolerzy zaczeli rozdawac ulotki w roznych jezykach. Mysle ze to dobry kierunek ale jak ktos przychodzi nad wode jak do Tesco to tylko ochroniarz z palka moze go powstrzymac przed kradzieza.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis na rybach. Drapieznik aktywny ze hey! Pare szczupakow na ladzie i pare spinek. Najwiekszy mial pewnie ok 55cm. Mialem tez okonia ok 40cm ale sie za dlugo p@lilem przy podbieraniu wiec sie spial. Jakas klatwac chyba bo to juz 3 (a nie najwiekszy) w tym sezonie wlasnie w taki sposob poszedl :(

Na sam koniec spotkalem podchmielonego Polaka ktory sie pochwalil "mnogoscia wegorza" w lowisku i doradzil przyjsc juz po ciemku z rosowka. Pan jak opowiadal o tych wegorzach to az sie slinil i ogolnie z kontekstu bylo wiadomo gdzie te wegorze laduja. No i co tu takiemu zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.