Skocz do zawartości

Wielka Brytania


strongbow

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm Mam cos podobnego tylko w naturalnym kolorze ale okon za tym nie szaleje. Zreszta jak sie dzis znow okazalo prawie codziennie gania za czyms innym. Wirowki oraz merdajace ogonki byly dzis w nielasce ale jak zalozylem woblerka Jaxona to nagle sie zagotowalo :) Niestety nie na dlugo bo woblera urwalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć szukałem na forum informacji dotyczących wędkowania w Anglii. (może słabo bo nic nie znalazłem :D) wiem , że nie w temacie ale nie chciałem zaczynać nowego wątku. Więc Gdzie, ile, i co mogę? Głównie spinning ale też mucha i spławić czyli wsio. Głównie chodzi mi o Londyn o ile ma to znaczenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano...ogolnie do polowu potrzebujesz rod fishing licence ktora cie uprawnia do polowu w kanalach,rzekach oraz jeziorach...tz z wyjatkiem wod klubowych! ktorych jest dosc sporo...wiec na odcinku rzeki powiedzmy 2-3km moze byc od zera do kilku klubow, niektore z nich robia the day ticket...czyli dzienny bilet ktory cie uprawnia do polowu ,ktory mozesz nabyc w lokalnym sklepie lub od bayliffa na brzegu kanalu, rzeki lub jeziora...lecz wiekszasc klubow tego nie robi i musisz posiadac czlonkostwo zeby tam wedkowac...masz tez the trout and salmon licence, ktora uprawnia cie do polowu troci i lososi...ryb brac nie wolno,wkladajac ryby podczas wedkowania do siatki muszi byc z obreczami kwadratowymi i dlugosci przynajmniej 2 m, na niektorych lowiskach wymagany tez jest duzy podbierak i mata..sezon na rzekach jest zamkniety od 15 marca do 15 lipca...na kanalach i jezorach nie obowiazuje...ciekawostka na niektorych rzekach gorskich podczas zamkientego sezonu mozna wedkowac ale jedynie na lipienie i pstragi i uzywajac tylko wedki splawikowej a na haku czerwony robak...to chyba tyle mam nadzieje ze pomoglem...jak cos to pisz..piona :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.