Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze bata


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje opinii na temat bata MISTRALL TOURNAMENT GTX POLE 7m/25g!!!!!!!

Co to jest, czy warto, czy omijać szerokim łukiem...

pozdrawiam i proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ta waga mnie trochę przeraziła i również myślałem że długość nie za bardzo będzie sprawiać przyjemność podczas łowienia....

Drugim moim typem jest bat z KONGERA a serii Spirado dł 500, cw również 25g, mam z tej serii matchówkę i jestem zadowolony, kij jest sztywny a zarazem sprężysty, czy przy bacie będzie tak samo bo jednak różnica długości jest 1,10 metra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arcus faktycznie rewelacja, 5 metrów a tylko 192 g wagi to coś czego potrzebuje, a jest tylko 30 zł droższy niż spirado więc nie ma się nad czym zastanawiać, dzięki wielkie pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podepnę się pod temat wyboru bata. Chciałbym zakupić 7m bata w przedziale do 250zł. Znalazłem takiego: Jaxon Silver Shadow Tele Pole Spx 7.00M w przystępnej cenie. Główną cechą którą się sugerowałem jest waga która wynosi w tym przypadku 285 gram. Czy któryś z forumowiczów posiada podobnego bata i czy jest wart uwagi ewentualnie jakie polecacie. Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam bata Jaxona, ale Inspiral Spiral Pole 600. Trochę obawiałem się tego zakupu bo opinie o Jaxonie są różne, ale teraz nie zamieniłbym tego bata na żadnego innego. Przede wszystkim lekki, nie męczy ręki, dobrze pracuje pod każdą rybą. Łowiłem nim od małych stawów po Solinę i zawsze dawał radę czy to były małe okonki, uklejki, płocie, karasie, czy coś większego jak lin, kleń, a nawet udało mi się wyciągnąć nim kilka karpi do 2 kg. więc bat daje rade. Złe opinie o Jaxonie dotyczą przede wszystkim sprzętu z niskiej półki, a że sprzedają tego dużo to przylgnęła do firmy łatka szmelcu. Sprzęt ze średniej i wysokiej półki jest na prawdę dobry i nie odbiega niczym od produktów innych bardziej cenionych marek, także polecam tego bata:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu kupiłem dokładnie ten sam model co piszesz Jaxon Silver Shadow Tele Pole Spx 7.00M bacik naprawde super , łowie nim na zawodach i rekreacyjnie ( płotki , leszcze, karpie 1-2kg ) nie było większego problemu ale myślę wsadzić gumę bo z większymi karpikami może być problem. Ale za ta kase naprawde polecam i co jest ogromnym plusem to waga :) można łowić pare godzin i ręki nie urywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.