Skocz do zawartości

Gdzie na karpia ?


Rekomendowane odpowiedzi

I mam tu na myśli nie takie jeziora/stawy w których pływają karpie, amóry do 3 kg tylko powyżej 5kg ale najbardziej mi zależy żeby karpie brały tak na KULKI PROTEINOWE tj. nie trzeba było ich tak do nich przyzwyczajać tylko iść zarzucić, podnęcić, i łowić :)

PS. proszę o łowiska jak najbliżej Rzeszowa i mogą to być zarówno komercyjne jak i naturalne łowiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mam tu na myśli nie takie jeziora/stawy w których pływają karpie, amóry do 3 kg tylko powyżej 5kg ale najbardziej mi zależy żeby karpie brały tak na KULKI PROTEINOWE tj. nie trzeba było ich tak do nich przyzwyczajać tylko iść zarzucić, podnęcić, i łowić :)

PS. proszę o łowiska jak najbliżej Rzeszowa i mogą to być zarówno komercyjne jak i naturalne łowiska.

Z całym szacunkiem, opłace Ci karte na przyszły rok jak takie znajdziesz i podzielisz sie info. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołączam do wyrażania "szacunku":).Kolego @pokpo123 ,podobny temat był już poruszany na forum a znalezienie odpowiedzi na Twoje pytanie zajęło mi niecałe kilkanaście sekund (opcja Szukaj;)) http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=685,przegladnij posty a na pewno coś dla siebie znajdziesz tylko nie zadawaj kolejnego pytania w stylu "W którym miejscu postawić marker?" bo odpowiedzi na nie z pewnością nie uzyskasz;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Witam. Na stawie w Rzemieniu zatruli wodę, więc muszę znaleźć kolejne dobre łowisko karpiowe blisko Mielca. Jestem początkujący, więc chciałbym połowić duże karpie i amury na kulki proteinowe na dość prostym zbiorniku, gdzie nie trudno je złowić. Możecie mi polecić kilka takich łowisk? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mieszkam miedzy Jarosławiem a Sieniawą.

Gdzie najbliżej mnie jest zbiornik przystosowany dla karpiarzy.

Chciałbym w końcu poczuć na kiju coś większego niż karpie do 5kg...

Witam, najbliżej i najlepiej moim zdaniem będziesz miał na Wietlinie, z tym że przewaga jest sporego amura.

Na zeku troche większa presja wędkarska niż na Wietlinie ale również widziałem zdjęcia ładnych sztuk. Możesz też zaglądnąć na komercje w Czercach.

To by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.