Skocz do zawartości

Fundatorzy nagród Pierwszego Konkursu PSW


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Pani gosiu_stopka najwyraźniej wygra znajomy (brat/siostra kuzyn/kuzynka) siksy.

Przeczytałam wszystkie prace (Praca Tego chłopca była jedną z lepszych). Tak się zastanawiam, po co w ogóle jakieś głosowanie, skoro odgórne władze i tak sami chcą wyłonić zwycięzcę?

Powiedz mi tylko jedno o wszechwiedząca. Jak może ktoś ode mnie z rodziny wygrać jeśli jak sama raczyłaś elokwentnie zauważyć to "odgórne władze" wybiorą zwycięzce? Coś nie do końca twoja wypowiedź ma sens.

No cóż, czasem tworzy się "reguły po ustaleniu reguły"...

Kolejna wypowiedź bezsensu. Zobacz ile jest poprawek do Konstytucji. To też zapewne zostało zrobione bez powodu. Wątek ten jest przeznaczony dla fundatorów nagród, więc nie siej zamętu i swe wątpliwości opisz w odpowiednim do tego miejscu. Więcej nie będę odpowiadał na nieprzemyślane posty.

Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,tak nie zabardzo sie chce w ta zajadłą dyskusje wtrącac ale moim zdaniem to Wifer powinienes cos zaczać działać z tak,,nagłą'' ilością nowych forumowiczów całkowicie nie związanych z wędkarstwem(oczywiscie nie wszystkich) bo jak tak dalej pójdzie to zrobi sie tu niezły bajzel no i Siksa sie wk...i wycofa nagrody a wtedy to juz będzie całkowita klapa...hehe:d icon_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wifer z tym wątkiem "Dlaczego sie zalogowałeś" to jest dobry pomysł. Warto spróbowac, dzięki temu wątkowi możemy sie wiele dowiedziec o nowych użytkownikach. Tylko aby mieli taką chęc do rozmowy jak do oddawania głosów na konkurs, to będzie naprawde dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie dużo emocji i zdenerwowania wywołuje ten konkurs. W szczególności głosowanie. Mi się też ostatnio podniosło ciśnienie. Ale stwierdzam że to głupota. Główną decyzje podejmie nasz zarząd i sponsorzy. A Ci co dostali głosy od nowych członków naszego forum(których strasznie przybyło jak zaczęło się głosowanie), swoich dziadków, babć. ciotek itd. to niech sie cieszą. Chociaż nie za bardzo wiedzę powody do tego. Bo to i tak jak napisałem wcześniej to zarząd i sponsorzy mają decydujące głosy. i wątpię ze ci uczestnicy dostaną wtedy tyle głosów co no forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zauważył słusznie Siksa ten wątek w zamiarze był przeznaczony wyłącznie dla sponsorów. Miał odpowiadać na pytanie kto, co i w jaki sposób może dorzucić swoją cegiełkę do worka z nagrodami. Stało się trochę inaczej i prawie zaczęto rzucać się cegłami. Wzbudziły się trochę niezdrowe emocje choć zupełnie nie ma o co. No ale to chyba już taka nasza polska natura. Po przeglądnięciu tak całkiem na zimno wszystkich wypowiedzi doszedłem do wniosku, że wielu dyskutantów wpadło w sidła nadinterpretacji wcześniejszych wypowiedzi. A potem w myśl zasady "im dalej w las tym więcej drzew" doszło do niepotrzebnych i raczej niezamierzonych zgrzytów.

Piszecie, że pootwierało się dużo kont. Ale zauważcie, że to właśnie dzięki osobom które wcześniej raczej nie wiedziały, że taka strona jak ta istnieje, ten konkurs w ogóle ma sens. Gdyby nie Oni to nie wiem czy byłoby 4 prace. Większość prac nadeszła w drugim terminie właśnie od tych najmłodszych, którym teraz zarzuca się, że dzięki nim, inni się logują. Moim zdaniem samą swoją obecnością zrobi już wiele dobrego. I nie ma się co obawiać, to nie są łowcy nagród.

To młodzi (w większości icon_smile.gif ) ludzie którzy patrzą na nas trochę z boku, często zadając sobie pytanie czy wstąpić w nasze szeregi czy nie. Te prace w niektórych miejscach odpowiadają na to pytanie.

Naszym zadaniem powinno być zachęcanie ich do wędkowania i uczestnictwa w naszej społeczności, nie odwrotnie.

Co do tzw. martwych kont, to muszę powiedzieć, że już wcześniej było ich sporo i nawet przed ogłoszeniem konkursu wiele nadawało by się do likwidacji. No bo skoro w ciągu całego roku osoba nie napisała ani jednego postu to zachodzi domniemanie, że albo zapomniała hasła albo to konto fikcyjne.

I chyba pójdziemy w kierunku okresowego sprzątania. Pogadamy o tym na zlocie.

Natomiast całą dyskusję proponuję skierować na treść samych prac. Piszcie co Wam się w nich podoba a co nie. Czy Was choć trochę poruszyły, czy nie wzbudzają żadnych uczuć. Czy widać w nich różnicę wieku autorów czy może wszystkie są odpowiednio dojrzałe i można traktować je na równi.

Skoro uważacie że głosowanie nie będzie obiektywne to próbujcie zasugerować którą pracę wybrać na laureata i dlaczego. A może podzielić to na kategorie? Np. utwory wierszowane i prozę? Może podzielić to na wiek autorów? Pytań można postawić sporo a odpowiedzi mogły by być bardzo cenne dla komisji.

Mam nadzieję, że od tej pory cała dyskusja przybierze bardziej twórczy charakter co na pewno będzie dla wszystkich budujące i da motywację do dalszej działalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.