Skocz do zawartości

naprawa wędki


Grześ

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Tydzień temu odebrałem "naprawioną" wędkę właśnie z tego miejsca o którym piszecie. Złamałem szczytówkę wędki - bardzo mocne uderzenie o inną wędkę dało taki efekt. Naprawa polegała na zrobieniu wyklejanki - niestety nic innego nie dało się z tym zrobić. Na pierwszy rzut oka wszystko było ok. Kilka wyjazdów nad wodę i niespodzianka, szczytowa przelotka odkleiła się od szczytówki a następnie wyleciała sama wklejka... Naprawa kosztowała mnie 50zł, nie za dużo ale kasa wyrzucona w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu jeśli nie będziesz reklamował to przynajmniej przy okazji odwiedzenia Pana Kosiorowskiego możesz mu o tym powiedzieć,a co niech przykłada się bardziej do tego co robi.O wystawieniu opinii na forum też możesz wspomnieć.Oczywiście twój przypadek może być odosobniony i nie świadczy o rzetelności "złotej rączki" :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście twój przypadek może być odosobniony i nie świadczy o rzetelności "złotej rączki" :P .

Też kiedyś naprawiałem tam mojego Cormorana, szczytówka pękła tuż nad miejscem w którym wychodzi z dolnika, niby jest teraz wszystko w porządku tyle, że Pan Kosiorowski pogrubił ten fragment wędki i naprawdę ciężko jest połączyć oba elementy(jak pierwszy raz po naprawie próbowałem to zrobić to obawiałem się, że to jest wręcz niemożliwe) , ale ja zapłaciłem tylko 15zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu jeśli nie będziesz reklamował to przynajmniej przy okazji odwiedzenia Pana Kosiorowskiego możesz mu o tym powiedzieć,a co niech przykłada się bardziej do tego co robi.

Tak zrobię , nie wiem tylko kiedy pojawię się w sklepie pana Kosiorowskiego. Wędkę skleiłem superglu`em, na razie jakoś się trzyma ,na szczęście idzie już do mnie oryginalna szczytówka prosto z fabryki St. Croix :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to nie on to naprawiał tylko komuś zlecał. Przynajmniej tak mówił jak mu dawałem wędkę do roboty.

Wiesz nie jest to zbytnio istotne ale jednak pieniądze za to biorą więc może wiedzieć o zaistniałej sytuacji.Taki przypadek może być jeden ale może ich być więcej.Większość przemilczy i skąd gość który to robi może wiedzieć,że wklejki wypadają,a tak może zmieniać kleje czy inaczej kombinować przecież jemu też na pewno zależy na dobrej reputacji :).

Krzychu nie boisz się,że gdy przyjdzie oryginał nie dasz rady odkleić tej starej co umieściłeś na spuer'glu i przez to możesz uszkodzić blank.Pytam z ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzychu nie boisz się,że gdy przyjdzie oryginał nie dasz rady odkleić tej starej co umieściłeś na spuer'glu i przez to możesz uszkodzić blank.Pytam z ciekawości.

Nie boję się bo dostanę całkiem nową część szczytową wędki, ta sklejona z wklejką posłuży mi od biedy jako zapasowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Podejdź do Zdziska Czekały na Podwisłocze. sklep www.madler.pl

Zbroi kije od podstaw, wymienia przelotki, regeneruje kije - generlanie jeżeli chodzi o kije - mi zawsze pomagał, niezależnie od problemu.

No i ma cała graciarnie do tego -masyzny do lakierowania i anwijania omotek, suszenia, full blanków, setki kolorowo nici omotek, specjalistyczne lakiery do nich, jak i żywice do wklejania uchwytów, rekojeści i wklejek. Bo wklejki osadza się chyba na żywicy a nie super-glue, są wtedy bardziej elastyczne i mniej podatne na wiek i zmieniające się czynniki zewnętrzne.

A co do serwisu Marka Kosiorowskiego - to wszelkie naprawy zleca - o ile dobrze kojarzę, to takiemu starszemu panu, którego czasem u Niego w sklepie widuje.

I powiem tylko tyle-jak zobaczyłem wymieniona szczytówkę w swoim spiningu - to go nie używalem przez prawie 2 lata, aż mi ją Zdzisek wymienił ponownie, zmienił omotki na pasujace kolorem do reszty i ładnie polakierował -ze wygląda lepiej od pozostałych oryginalnych.

Tak więc jeżeli chodzi o serwis wędek i ich budowę -tylko Zdzisiek w naszym mieście.

Gabryś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czytałem, czytałem tylko czy obaj panowie dadzą radę temu problemowi i jakby ktoś mógł mi powiedzieć jak tam dojechać mniej więcej, jeżeli wjeżdżam do Rzeszowa ul. Rejtana.

Dadzą radę na pewno:).Zaznaczyłem Ci na mapce gdzie znajduje się ten sklep,drogę,którą dojedziesz wybierz sobie sam.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 6 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.