Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

"Najśmieszniejsze" w tym wszystkim jest to że w zeszłym roku przegłosowaliśmy na zebraniu zakaz zabierania ryb drapieżnych od progu do kładki. Ale wniosek zginał gdzieś w archiwum X. Na moje pytanie do skarbnika dlaczego przegłosowany wniosek nie obowiązuje dostałem odpowiedź że to "za dużo zamieszania". Kpina i kabaret.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LukaszZ napisał:

"Najśmieszniejsze" w tym wszystkim jest to że w zeszłym roku przegłosowaliśmy na zebraniu zakaz zabierania ryb drapieżnych od progu do kładki. Ale wniosek zginał gdzieś w archiwum X. Na moje pytanie do skarbnika dlaczego przegłosowany wniosek nie obowiązuje dostałem odpowiedź że to "za dużo zamieszania". Kpina i kabaret.

Łukasz jeśli wniosek przez koło został przyjęty , a przez Okręg nie to niestety jest to "strzał w kolano" - bo obowiązuje on jak najbardziej ale członków TYLKO i WYŁĄCZNIE koła , które przyjęło ten wniosek i może z tego powodu zniknął on w "archiwum X"

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny paproch Relax 3 cm i w sumie 15 świnek 33-44 cm .A goście się śmiali że na twistera już dawno ryby przestały brać , że teraz tylko na jaskółki biorą . He he he B):lol:WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ I TAKIEJ.......RYBY W PRZYSZŁYM SEZONIE

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez kropek26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 22.11.2016 at 12:52, art-ski napisał:

Znajomy uczestniczył w zarybieniu stawów obok Igloopolu. Na papierze widniało 200 kg. wpuszczonych ryb (karpie, karasie, płocie). Faktycznie było 200 kg.ale ważąc ryby razem z wodą. Nie mam powodu nie wierzyć znajomemu, bo na oko jest w stanie dokładnie określić wagę ryby. Co do Wisłoki to już niejednokrotnie pisałem. Do wyrybienia przyczynili się panowie z Rzeszowa (PZW) odławiając (w asyście Straży Rybackiej) ryby przygotowujące się do tarła przy zaporze. Takie akcje prowadzono poprzez kolejne lata, więc skąd ma być ryba na Wisłoce? I proszę nie wierzyć w bajki jakoby po wytarciu ryby były przywożone z powrotem na Wisłokę. NIKT CZEGOŚ PODOBNEGO NIE WIDZIAŁ. A papier (protokół) przyjmie wszystko. 

Wszędzie tak się dzieje "dowody poszły do wody"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja tam wedkowalem za dzieciaka, jakieś 20 lat temu.

Było sporo ładnego klenia i coś co mi polamalo mój jedyny kij i poszło z ruska wielką srebrną blachą. Co przyprawilo mnie o traume na długo. Teraz to wiem tylko tyle że rozebrali tą metalową kladke. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, art-ski napisał:

Skoro już to Wisłoce. Wisłok to inna bajka i płynie gdzie indziej. Odnośnie pytania to kleń, okoń czasami trafi się sumik. Taki to obecnie rybostan pozostał.

Dzięki za odpowiedź. Myślałem o Wisłoce, a napisało się Wisłoka.:mellow: Literówka. A świnka? Brzana? Wygląda, że cieniutko! Wypada odczekać kolejne trzydzieści lat. Może coś się zmieni! Tylko, że wtedy będę miał sto lat, i nie wiem czy dam radę! :mad:

Edytowane przez longin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.