Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bobsoon89 napisał:

Setki godzin spędzonych nad wodą, tysiące wykonanych rzutów i jest w końcu ON, wyczekany rzeczy wilk...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Gratulacje B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lucjan Kula napisał:

gratulacje teraz już z górki:)

Dzięki, jakby dobrze policzyć to pewnie już 7 albo 8 z Wisłoki,  jednak tamtych szkoda było pokazywać. Do końca sezonu jeszcze kawałek, jak tylko pogoda dopisze to może jeszcze coś fajnego wpadnie. Twoje z Wisły i tak ładniejsze, graty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Piotr Madura napisał:

@Bobsoon89 gratulacje! Ryba marzenie i to z Wisłoki! :beer:

Dzięki! Dokładnie, ryba marzenie, a marzenia trzeba starać się realizować, taki był plan na ten sezon i został zrealizowany. Najważniejsze jest wierzyć w swoje łowiska, w końcu rekord polski Sandacza pochodzi z Wisłoki 108 cm, zawsze warto próbować, nigdy nie wiadomo co rzeka kryje, trzeba po prostu być nad wodą i rzucać, mieć przy tym dużo cierpliwości, mimo że czasem po kilku godzinach schodzi się o kiju, nawet bez brania, to i  tak w pamięci zostaję ten klimat( mgliste poranki, piękne wschody i zachody słońca i cała reszta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryby są i da się je złowić nawet nie tak trudno jeśli wiesz jak się do tego zabrać.  Mam znajomych co łowią teraz klenie po 50cm. Jeśli chodzi o dużego klenia to nawet nie wiedziałbym za bardzo w które miejsce iść i liczyłbym glownie na farta. Sandacza wiem że prędzej złowie na uklejke w nocy z gruntu niż na spina zwłaszcza w dzień jeszcze. Chyba nawet nigdy sandacza w dzień nie zlowilem. Za to szczupaki i to nie małe lowie regularnie na spinning od kilku lat. I rzadko nie mam przynajmniej kilku brań na wyjazd. Ostatnio widziałem gościa co rzucał jakimś zielonym twisterem w środek rzeki i mówił że tak klenie polowil a taki sposób chyba byłby ostatnim jaki bym wybrał o tej porze roku. Jednym zdaniem trzeba próbować i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.