Skocz do zawartości

Rzeka Wisłoka


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Damian jak możesz to spróbuj na pijawki ładuje dorodny kleń.A pijawki to są tam koło mostu po drugiej stronie reg-benzu w tym bajorku...Lub gdziekolwiek gdzie jest bajorko w miarę płytko i są rosliny.

Ja właśnie uderzam na Wisłokę na spina woda poniżej 200 więc mi pasuje...:D

Jeśli coś połowię nie omieszkam się pochwalić.

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj nad Wisłoką w Pustkowie - woda idealna, bardzo klarowna, ale złowiłem tylko dwa kleniki :rolleyes:

Tak na marginesie, to porównując ilość "widocznych" kleni (lato, niski stan wody) w porównaniu do lat 1997-2003, to kleniowego drobiazgu jest na oko 60-70% mniej :( - mam nadzieję, że na innych odcinkach Wisłoki z kleniem jest chociaż trochę lepiej... - gdybym miał w tamtych czasach kapkę więcej spinningowych umiejętności i ten sprzęt co obecnie...:rolleyes:

Co ciekawe, to mam wrażenie, że świnki chyba przybyło - jest jej jakby więcej niż pod koniec lat 90'tych...

PS.

Chyba jakąś żwirownię "robią" w Pustkowie - tyle ciężarówek na raz, widziałem tylko na propagandowych filmach radzieckich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.

Chyba jakąś żwirownię "robią" w Pustkowie - tyle ciężarówek na raz, widziałem tylko na propagandowych filmach radzieckich :D

To prawda widziałeś dobrze Firma Budimex tak sie to chyba pisze wykupiła podobno ok 100 hektarów ziemi są tam potężne pokłady żwiru i jak wieść wiejska niesie mają też żwir z koryta Wisłoki pobierać poniżej kładki ta wyspa, podobno ma powstać coś na wzór zalewu w Strzegocicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wielkość czyli 100 hektarów by się zgadzała czyżby kolejny zalew i spiętrzenie wody bez przepławki się nam szykuje?!Jest interes to i rzekę zabiją w jakiś sposób!nie liczą się z tym i liczyć nie będą bo kasa się w tych czasach liczy i to jest żałosne:(

Edytowane przez RICARDO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem dziś Wisłokę w okolicy mostu w Pilznie rybki gryzły cudownie ale wymiarem nie powalały,przeważały kleniki wszystkie złowione na wobki Leszka,na sam koniec łowienia dwa bolki w ciągu 20min szkoda że nie miałem aparatu.Kokos dzięki za bardzo łowne woby mistrzostwo świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wielkość czyli 100 hektarów by się zgadzała czyżby kolejny zalew i spiętrzenie wody bez przepławki się nam szykuje?!Jest interes to i rzekę zabiją w jakiś sposób!nie liczą się z tym i liczyć nie będą bo kasa się w tych czasach liczy i to jest żałosne:(

Coś mi się obiło o uszy że ma być zapora podobna do tej w Strzegocicach teraz trzeba tylko przypilnować żeby było zgodnie z przepisami bo grunty wykupione i raczej niema się co łudzić że dopuszczą PZW, ta woda może być prywatna włącznie z odcinkiem Wisłoki wystarczy że inwestor będzie miał wyrobione operaty wodno-prawne tak się to chyba nazywa.Pożyjemy zobaczymy ,zarybią zrobią jakie licencje może być kiedyś ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam byłem dzisiaj na Wisłoce w okolicach Dębicy klenie pięknie współpracowały w ciągu godziny złapałem 4 sztuki i jednego okonka. Klenie były w granicach 15-25cm oto fotki średniaków.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heavy grunt (50g) na mieleckim fragmecie wieczorną porą stosowałem i efekt -kiełbie i piekielnice .a brzana..nie spławia się co wyrokuje że albo jej nie ma albo zarządzenie dostały co by sie pokazywać nie miały. ale, jeśli ołowiu nie braknie to jeszcze kilka spływów do zasadzek zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj również byłem na Wisłoka pohulać za kleniem złapałem 4 sztuki. klenie w granicach 20-25 cm. Ale za to bardzo ciekawy przyłów trafił mi się w bardzo szybkim nurce. Jestem bardzo zadowolony bo to pierwszy bolek w życiu ;d

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy wypad nad rzekę w okolicy miejskiego 9 okonków i nic poza tym ten właśnie woblerek był tym pogromcą pasiaków:p rekompensatą była piękna woda oraz pogoda.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.